За три роки КП “Харківський метрополітен” почало купувати термопапір вдвічі дешевше. А всього потрібно було почати проводити прозорі торги.

З року в рік метрополітен купує термопапір для автоматичної каси. Параметри рулонів паперу є незмінними з року в рік: ширина – 58 мм., діаметр рулону – не більше 147 мм., довжина паперу у рулоні – 227 м, щільність – 68 г/кв м., пластикова втулка, внутрішній діаметр — 14,6 мм, термошар ззовні.

20 липня 2015 року Харківський метрополітен придбав термопапір по 119 гривень без ПДВ за 1 рулон (відхилили пропозицію по 50,6 грн. з ПДВ за 1 рулон).

16 січня 2016 року Харківський метрополітен придбав термопапір по 119 гривень без ПДВ за 1 рулон (відхилили пропозицію по 55,2 грн. з ПДВ за 1 рулон).

28 грудня 2016 року Харківський метрополітен придбав термопапір по 72,5 гривень без ПДВ за 1 рулон.

5 січня 2018 року Харківський метрополітен придбав термопапір по 113,76 гривень з ПДВ за 1 рулон.

3 квітня 2019 року Харківський метрополітен після проведення аукціону придбав у ТОВ “Український папір” термопапір по 68,46 гривень з ПДВ за 1 рулон. Всього придбали 17200 рулонів на 1,18 млн.грн.

Протягом багатьох років, протягом багатьох закупівель, Харківський метрополітен переплачував сотні тисяч гривень, а в результаті більше мільйона, лише на такій дрібниці, як термопапір для автоматичної каси. Скажіть, як ми можемо довіряти закупівлям метрополітену? Як ми можемо довіряти, що немає переплат в 2-3, а може і в 8-10 разів, на закупівлі в 727 мільйонів гривень щодо ремонту рухомого складу?

В 2015-2016 роках ціна на термопапір для метрополітену була 119 гривень без ПДВ за 1 рулон. В 2019 році за абсолютно такий же рулон термопапіру метрополітен заплатить 68,46 гривень з ПДВ. Скажіть — це нормально?

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ХАЦ ПРОВІВ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ПО ТЕМІ: “ХІД РОЗГЛЯДУ СУДОВИХ ПОЗОВІВ ВІДНОСНО ПОВЕРНЕННЯ У ВЛАСНІСТЬ МІСТА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК. БУДІВНИЦТВО У СОСНОВОМУ БОРУ НА ЖУРАВЛІВЦІ”

Представники “Харківського антикорупційного центру” в приміщенні KHARKIV Today провели прес-концеренцію, присвячену “кооперативній схемі” виділення ...

Улюблена фірма Чумакова-Кернеса відремонтує за 50 мільйонів дорогу, на якій немає ям

Друзі, на фотках ви бачите, як виглядає дорожнє покриття та тротуари на Гімназійній набережній ...

Kernes’ people filed a lawsuit against Museev

Харківська міськрада подала позов до суду щодо приведення торговельного приміщення на Привокзальному майдані, 1 ...

First court hearing regarding the “case of Avakov’s backpacks” is scheduled on September 11

11 вересня о 13.40 Червонозаводський районний суд міста Харкова проведе перше судове засідання у ...

The Metropolitan plans to give 630 million firms that law enforcement officers suspect of fake repairs of cars in past years

Харківський метрополітен планує витратити 629,85 млн.грн. на послуги по встановленню обладнання, технічного переоснащення та ...

In Lyubotin, they buy expensive salt

Виробниче управління комунального господарства Люботинської міської ради уклало угоду з ПП «Альба» щодо придбання ...