Поліція підозрює приватне виробничо-комерційне підприємство «Нирт» у подачі підроблених документів для участі в торгах на постачання вугілля.

Про це стало відомо з ухвали Борівського районного суду від 20 березня.

В ухвалі в казано, що представники ПП «Укрпівденвугілля» звернулися до прокуратури про те, що відповідальні особи ПВКП «НИРТ» завідомо подали підроблені документи (сертифікат якості, договір №201 від 15.08.2017 року) до системи “Прозоро”, для продажу твердого палива, по тендерній закупівлі.
ПВКП «НИРТ» було учасником декількох процедур публічних торгів, предметом яких було тверде паливо та в кожному з випадків на сайті майданчику системи «ProZorro», підприємство завантажило документи, які на думку ПП «Укрпівденвугілля», викликали сумніви у їх достовірності.

Мова йде про протокол випробувань №2129 від 22.12.2017 складений Державним підприємством «Рівненський научно-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» та атестат про акредитацію №2Н238 від 16.01.2017, які були завірені підписом печаткою керівника ПВКП «НИРТ».

ДП «Рівнестандартметрологія» надала слідчим інформацію про те, що протокол випробувань №2129 від 22.12.2017, щодо випробувань вугілля кам’яного є недостовірним, містить ознаки підробки, оскільки вказаний випробувальний центр не проводив випробування для вказаної організації даної марки вугілля та номер протоколу не відповідає реєстру протоколів.

Крім того, для участі в процедурі закупівлі ПВКП «НИРТ» подавало сертифікат якості №25 від 21.11.2017, договір №201 від 15.08.2017, свідоцтво про атестат про акредитацію.

Відповідно до відповіді на запит, – ПП «Укрпівденвугілля» надала інформацію, що договір з ПВКП «НИРТ» №201 від 15.08.2017, лабораторією ПП «Укрпівденвугілля» не укладався, сертифікат якості №25 від 21.11.2017, лабораторія ПП «Укрпівденвугілля» не надавала.

Також, у якості додатків тендерної пропозиції на сайті майданчику системи «ProZorro», ПВКП «НИРТ», розмістило копію договору №1-ПАВ/18 на надання послуг зі зважування вантажів на автомобільних вагах «ВАТ», від 10.01.2018, за яким замовником послуг є ПВКП «НИРТ», а виконавцем ТОВ «Торговий дім «Червоний Оскол»», однак відповідно до інформації вказаного підприємства, вказаний договір не укладався.

За даними «Харківського антикорупційного центру», ПВКП «НИРТ» перемогло на торгах щодо постачання вугілля для відділу освіти Борівської РДА та відділу освіти Зміївської РДА загальною вартістю 2,6 млн. грн.
Керівником підприємства є Софья Забірник, а засновником є Олександра Алєксєєва з окупованого Алчевську.

Нещодавно податкова за неподачу декларації анулювала для цієї фірми статус платника ПДВ.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Kharkiv Metro plans to give 4 million to the train driving system to the company from the director’s environment

Комунальне підприємство “Харківський метрополітен” планує укласти договір вартістю 4,25 млн.грн., за переговорною процедурою, з ...

After the pressure of the Kharkov Anticorruption Center, the metro began to save on the purchase of paper for tickets

За три роки КП “Харківський метрополітен” почало купувати термопапір вдвічі дешевше. А всього потрібно ...

The cost of futsal balls in the Krasnogradsky and Zmeyvsky districts of the region is 3.5 times

В Красноградському районі, сектор молоді та спорту в грудні 2018 року придбав футзальні м’ячі ...

Homeless manhas received money for heat meters by a utility

Кредитори Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) можуть спитати у людини…з щитової, де кошти, ...

Головний лікар 13ої міської лікарні продовжує віддавати сотні тисяч гривень на ремонт лікарні своєму помічнику

А 13-та міська лікарня продовжує без конкурсу замовляти капітальний ремонт помічнику свого головного лікаря. ...

ХАЦ провів конференцію “Коррупция в большом городе”

8 квітня ГО “Харківський антикорупційний центр” провів конференцію “Коррупция в большом городе”.