Поліція підозрює приватне виробничо-комерційне підприємство «Нирт» у подачі підроблених документів для участі в торгах на постачання вугілля.

Про це стало відомо з ухвали Борівського районного суду від 20 березня.

В ухвалі в казано, що представники ПП «Укрпівденвугілля» звернулися до прокуратури про те, що відповідальні особи ПВКП «НИРТ» завідомо подали підроблені документи (сертифікат якості, договір №201 від 15.08.2017 року) до системи “Прозоро”, для продажу твердого палива, по тендерній закупівлі.
ПВКП «НИРТ» було учасником декількох процедур публічних торгів, предметом яких було тверде паливо та в кожному з випадків на сайті майданчику системи «ProZorro», підприємство завантажило документи, які на думку ПП «Укрпівденвугілля», викликали сумніви у їх достовірності.

Мова йде про протокол випробувань №2129 від 22.12.2017 складений Державним підприємством «Рівненський научно-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» та атестат про акредитацію №2Н238 від 16.01.2017, які були завірені підписом печаткою керівника ПВКП «НИРТ».

ДП «Рівнестандартметрологія» надала слідчим інформацію про те, що протокол випробувань №2129 від 22.12.2017, щодо випробувань вугілля кам’яного є недостовірним, містить ознаки підробки, оскільки вказаний випробувальний центр не проводив випробування для вказаної організації даної марки вугілля та номер протоколу не відповідає реєстру протоколів.

Крім того, для участі в процедурі закупівлі ПВКП «НИРТ» подавало сертифікат якості №25 від 21.11.2017, договір №201 від 15.08.2017, свідоцтво про атестат про акредитацію.

Відповідно до відповіді на запит, – ПП «Укрпівденвугілля» надала інформацію, що договір з ПВКП «НИРТ» №201 від 15.08.2017, лабораторією ПП «Укрпівденвугілля» не укладався, сертифікат якості №25 від 21.11.2017, лабораторія ПП «Укрпівденвугілля» не надавала.

Також, у якості додатків тендерної пропозиції на сайті майданчику системи «ProZorro», ПВКП «НИРТ», розмістило копію договору №1-ПАВ/18 на надання послуг зі зважування вантажів на автомобільних вагах «ВАТ», від 10.01.2018, за яким замовником послуг є ПВКП «НИРТ», а виконавцем ТОВ «Торговий дім «Червоний Оскол»», однак відповідно до інформації вказаного підприємства, вказаний договір не укладався.

За даними «Харківського антикорупційного центру», ПВКП «НИРТ» перемогло на торгах щодо постачання вугілля для відділу освіти Борівської РДА та відділу освіти Зміївської РДА загальною вартістю 2,6 млн. грн.
Керівником підприємства є Софья Забірник, а засновником є Олександра Алєксєєва з окупованого Алчевську.

Нещодавно податкова за неподачу декларації анулювала для цієї фірми статус платника ПДВ.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The newly built Physical-Recuperation Complex is being reconstructed in the Peschino. They complete the pool

Пісочинська селищна рада уклала угоду з ПП «Кварц-М» щодо проведення проектних робіт вартістю 1,266 ...

The prosecutor’s office is trying to return the land worth half a billion hryvnia, which is free of charge to the surroundings of Kernes

Прокуратура направила до суду два позови щодо повернення у комунальну власність 40 гектарів у ...

In Zmiev town authorities failed to successfully hold an auction to repair the bridge

КП «Зміїв-Житло» за результатами торгів не зміг укласти угоду на реконструкцію мосту очікуваною вартістю ...

Sister of mayor of Nova Vodolaha bought a cafe although she had no money for it

Рідна сестра Нововодолазького селищного голови Наталія Головаш (Єсіна) придбала у власність комплекс будівель-кафе «ДУБОЧОК», ...

Kharkiv city council continues to fool Kharkiv

Сьогодні на сайті Харківської міської ради опублікована чергова цинічна брехня. В юридичному департаменті міськради ...

State Bureau of Investigation suspects Gorky Park’s prime contractor of fictitious activities and money laundering

Державне бюро розслідувань підозрює головного підрядника та тендерного фаворита парка Горького, ПП «Альпакс СК», ...