Наприкінці 2018-го — на початку 2019 року харків’яни стали гірше сплачувати за послуги опалення. Це результат завищених непрозорих тарифів “Харківських теплових мереж”.

Про це стало відомо з повідомлення на сайті Харківської ОДА.

В листопаді 2018 року населення розрахувалось на 30,5% за послуги з теплопостачання, в грудні 2018 року — на 45,4%, в січні 2019 року — на 52,3%. З діючими тарифами на опалення важко вийти навіть на 50% розрахунків.

Всі споживачі в листопаді 2018 року розрахувались за послуги з теплопостачання ще гірше — на 29,9%, в грудні 2018 року — на 61,3%, в січні 2019 року — на 48,9%.

Після того як стало відомо, що з 1 травня 2019 року у Харкові планується підвищення вартості на 22% тарифів на опалення та гарячу воду, ми отримали десятки коментарів та повідомлень з приблизно таким текстом: “Вони там подуріли, кожні 3-4 місяці підвищувати на 20% тарифи на опалення та гарячу воду. Ніхто ж платити не буде”.

Статистика показує, що все менше мешканців міста сплачують за послугу вчасно.

З такою динамікою розрахунків, з 1 травня 2019 року буде ще все гірше. Планується, що з цього дня вступлять нові тарифи.

Так, будинок або квартира, яка обладнана приладом обліку, буде коштувати 1876,91 грн. за 1 Гкал (діючий тариф — 1539,50 грн.). Якщо немає будинкового або квартирного приладу обліку, то опалення для населення буде коштувати 48,01 грн. за 1 кв.м. на місяць (діючий тариф — 39,38 грн.).

Гаряча вода для мешканців квартир, обладнаних рушникосушками, має подорожчати з 1 травня 2019 року до 113,39 грн. за 1 куб.м. (діючий тариф — 93,22 грн.). У разі, якщо рушникосушок немає, то вартість гарячої води буде коштувати 104,98 грн. за 1 куб.м. (діючий тариф — 86,32 грн.).

Варто відзначити, що тариф у Харкові формують непрозоро, ремонти проводять сторонні структури, які пов’язані з керівництвом підприємства, якість послуг погіршується.

В подібній ситуації важко пояснити харків’янам необхідність підвищення тарифів. Особливо, коли директор КП зайнятий грою в пасьянс, а не покращенням послуг для населення.

І якщо ситуація не зміниться, то наступний опалювальний сезон в Харкові ризикує не стартувати зовсім.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

«ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ СЕРГІЯ ЧЕРНОВА

Після звільнення Юрія Вінника з посади директора онкоцентру та ліквідації Харківського обласного клінічного онкоцентру, ...

ДЕПУТАТИ ОБЛРАДИ ВИМАГАЮТЬ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ПЕРЕВІРИТИ ДІЯЛЬНІСТЬ ГОЛОВНОГО ЛІСНИКА ХАРКІВЩИНИ

8 вересня депутати Харківської облради затвердили звернення до Кабміну та Голови Держлісагентства стосовно врегулювання ...

The Antimonopoly Committee suspects two entrepreneurs, about whom the Kharkov anticorruption center wrote, in a conspiracy bidding in the Shevchenkivskyi district

Територіальне відділення Антимонопольного комітету підозрює ФОП Скрипнікова Сергія Вікторовича та ФОП Церахто Олександра Дем’яновича ...

The sculptor of land scams wants to become the head of Pecheniyi district state administration

Андрій Ковтун хоче очолити Печенізьку РДА. Про це стало відомо з Єдиного реєстру електронних ...

Related tenderers have tenderized a tender for the supply of computers in Pisochyn

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради планує укласти угоду з ФОП ...

The police are investigating the theft of 10 million hryvnia on the construction of a landfill in Lubotin

Харківські правоохоронці підозрюють чиновників працівників ТОВ «СП Ековтор» у виведенні 10 млн. грн. бюджетних ...