Майже 5 мільйонів на харківському метрополітені заробила одна дуже талановита сім’я, яка протягом декількох років поставляє у “підземку” товари за завищеними цінами.

Прізвище цієї сім’ї — Юхно/Тетянчук.

Тетяна Юхно, яка зареєстрована в селі Городнє Краснокутського району, за 3 роки прямими договорами від метрополітену отримала 5 замовлень на поставку товарів на загальну суму 1,97 млн.грн. У Тетяни Юхно також є донька, Дарія Тетянчук (дівоче прізвище — Юхно), яка також за 3 роки прямими договорами від метрополітену отримала 9 замовлень на загальну суму 2,98 млн.грн.

Всього 14 договорів. Всі без проведення тендерів. Загальна сума договорів для сім’ї — 4,95 млн.грн.

Дарія Тетянчук раніше також була зареєстрована в Краснокутському районі, але потім перереєструвалася в харківській новобудові ЖК “Домініон”, за адресою — Клочківська, 101-Ж.

Дарія Тетянчук вийшла заміж за Дмитра Тетянчука, який працює головним державним ревізором-інспектором в ГУ ДФС у Харківській області.

Батько Дмитра Тетянчука, Валентин Тетянчук, зараз працює першим заступником начальника інспекції у Харківській ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області. Раніше Валентин Тетянчук працював начальником ДПІ у Київському районі, Московському районі м. Харкова, начальником Лозівської ДПІ та керівником Богодухівської міжрайонної ДПІ.

Валентин Тетянчук також, як і Тетяна Юхно, з села Козіївка Краснокутського району Харківської області.

Валентин Тетянчук вказав у декларації, що має право користування Mercedes-Benz E 300 2010 року випуску, який належить його сину, Дмитру Тетянчука. Дмитро придбав автівку в 2010 році за 570 тис.грн.

Також в 2016 році Дмитро Тетянчук придбав картиру площею 78,7 кв.м. в ЖК “Домініон” вартістю 986,9 тис.грн., де і зареєструвалася Дарія Тетянчук.

А тепер саме цікаве. Переплати з якими поставляють товари на метрополітен Дарія та Тетяна Юхно. Хіт-парад — ТОП 3.

1) В лютому 2018 року КП “Харківський метрополітен” придбав у Тетяни Юхно дверні навіси ПДН-74 на 57% дорожче, ніж такі самі дверні навіси в листопаді 2017 року придбав КП “Дніпровський метрополітен”. Якби, харківський метрополітен придбав би 50 п’яткових дверних навісів ПДН-74 по дніпровським цінам, то вдалось би заощадити 157,5 тис.грн.

2) В травні 2017 року КП “Харківський метрополітен” придбав у Тетяни Юхно 50 п’яточних навісів для дверей типу Метро, переплативши на кожному навісі 80%, якщо порівнювати з вартістю завода виробника. Якби, харківський метрополітен придбав би 50 п’яточних навісів для дверей типу Метро по цінам завода виробника, то вдалось би заощадити 300 тис.грн.

3) В лютому 2019 року КП “Харківський метрополітен” придбав у Дарії Тетянчук (Юхно) електричне обладнання по вдвічі завищеним цінам. Якби, метрополітен придбав би кабельне приладдя по ринковим цінам, то вдалось би заощадити близько 200 тис.грн.

Лише на цих трьох закупівлях ми бачимо відверту переплату в 650 тис.грн.

Нагадаємо, що з 7 лютого вартість проїзду збільшилася з 5 до 8 гривень.

«Харківський антикорупційний центр» подав позов до суду, щодо порушення процедури встановлення нових тарифів виконкомом Харківської міськради.
19 лютого суд задовольнив клопотання ХАЦ, щодо прийняття заходів забезпечення позову у вигляді повернення вартості проїзду до 5 грн. до того часу, доки суд не розгляне питання по суті. Але мерія та КП «Харківський метрополітен» не виконують ухвалу суду.

На думку гендиректора КП «Харківський метрополітен» Вячеслава Стаматіна, тариф у 8 грн. також не покриває витрат підприємства. Але при цьому, ми бачимо, у «підземці» нічого не роблять для збільшення доходів від реклами, економії коштів при використанні системи «Прозорро», запровадженні електронного квитка тощо.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Kharkiv Anticorruption Centre and Kharkiv Oblast State Administration extend the validity of the memorandum in public procurement for 2019

ХАЦ ТА ХАРКІВСЬКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ПРОДОВЖИЛИ НА 2019 РІК ДІЮ МЕМОРАНДУМУ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ...

Харківський антикорупційний центр організував круглий стіл,присвячений антикорупційним підсумкам 2016 року

Сьогодні в приміщенні KHARKIV TODAY відбувся круглий стіл, який організовував Харківський антикорупційний центр, присвячений ...

Kharkiv Anticorruption Center ask the court to explain to Kernes that judgments must be enforced

ХАЦ звернувся до суду за роз’ясненням судових рішень. щоб припинити безкінечні псевдоюридичні дії Харківської ...

The united territorial community in Kharkiv region started repairing without documentation

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради уклав ...

Kernes people will spend 4 million on New Year’s decoration of Liberty Square

КП «Міськсвітло» уклало угоду з комунальним підприємством «Міський інформаційний центр» щодо новорічного оформлення майдану ...

Thermal networks paid millions of hryvnia to a dubious firm

В 2017 та 2018 роках КП “Харківські теплові мережі” уклали угод з ТОВ «НВП ...