Майже 5 мільйонів на харківському метрополітені заробила одна дуже талановита сім’я, яка протягом декількох років поставляє у “підземку” товари за завищеними цінами.

Прізвище цієї сім’ї — Юхно/Тетянчук.

Тетяна Юхно, яка зареєстрована в селі Городнє Краснокутського району, за 3 роки прямими договорами від метрополітену отримала 5 замовлень на поставку товарів на загальну суму 1,97 млн.грн. У Тетяни Юхно також є донька, Дарія Тетянчук (дівоче прізвище — Юхно), яка також за 3 роки прямими договорами від метрополітену отримала 9 замовлень на загальну суму 2,98 млн.грн.

Всього 14 договорів. Всі без проведення тендерів. Загальна сума договорів для сім’ї — 4,95 млн.грн.

Дарія Тетянчук раніше також була зареєстрована в Краснокутському районі, але потім перереєструвалася в харківській новобудові ЖК “Домініон”, за адресою — Клочківська, 101-Ж.

Дарія Тетянчук вийшла заміж за Дмитра Тетянчука, який працює головним державним ревізором-інспектором в ГУ ДФС у Харківській області.

Батько Дмитра Тетянчука, Валентин Тетянчук, зараз працює першим заступником начальника інспекції у Харківській ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області. Раніше Валентин Тетянчук працював начальником ДПІ у Київському районі, Московському районі м. Харкова, начальником Лозівської ДПІ та керівником Богодухівської міжрайонної ДПІ.

Валентин Тетянчук також, як і Тетяна Юхно, з села Козіївка Краснокутського району Харківської області.

Валентин Тетянчук вказав у декларації, що має право користування Mercedes-Benz E 300 2010 року випуску, який належить його сину, Дмитру Тетянчука. Дмитро придбав автівку в 2010 році за 570 тис.грн.

Також в 2016 році Дмитро Тетянчук придбав картиру площею 78,7 кв.м. в ЖК “Домініон” вартістю 986,9 тис.грн., де і зареєструвалася Дарія Тетянчук.

А тепер саме цікаве. Переплати з якими поставляють товари на метрополітен Дарія та Тетяна Юхно. Хіт-парад — ТОП 3.

1) В лютому 2018 року КП “Харківський метрополітен” придбав у Тетяни Юхно дверні навіси ПДН-74 на 57% дорожче, ніж такі самі дверні навіси в листопаді 2017 року придбав КП “Дніпровський метрополітен”. Якби, харківський метрополітен придбав би 50 п’яткових дверних навісів ПДН-74 по дніпровським цінам, то вдалось би заощадити 157,5 тис.грн.

2) В травні 2017 року КП “Харківський метрополітен” придбав у Тетяни Юхно 50 п’яточних навісів для дверей типу Метро, переплативши на кожному навісі 80%, якщо порівнювати з вартістю завода виробника. Якби, харківський метрополітен придбав би 50 п’яточних навісів для дверей типу Метро по цінам завода виробника, то вдалось би заощадити 300 тис.грн.

3) В лютому 2019 року КП “Харківський метрополітен” придбав у Дарії Тетянчук (Юхно) електричне обладнання по вдвічі завищеним цінам. Якби, метрополітен придбав би кабельне приладдя по ринковим цінам, то вдалось би заощадити близько 200 тис.грн.

Лише на цих трьох закупівлях ми бачимо відверту переплату в 650 тис.грн.

Нагадаємо, що з 7 лютого вартість проїзду збільшилася з 5 до 8 гривень.

«Харківський антикорупційний центр» подав позов до суду, щодо порушення процедури встановлення нових тарифів виконкомом Харківської міськради.
19 лютого суд задовольнив клопотання ХАЦ, щодо прийняття заходів забезпечення позову у вигляді повернення вартості проїзду до 5 грн. до того часу, доки суд не розгляне питання по суті. Але мерія та КП «Харківський метрополітен» не виконують ухвалу суду.

На думку гендиректора КП «Харківський метрополітен» Вячеслава Стаматіна, тариф у 8 грн. також не покриває витрат підприємства. Але при цьому, ми бачимо, у «підземці» нічого не роблять для збільшення доходів від реклами, економії коштів при використанні системи «Прозорро», запровадженні електронного квитка тощо.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР ВИГРАВ СПРАВУ НА КОРИСТЬ ХАРКІВ’ЯН

Сьогодні, 24 жовтня, Харківський апеляційний господарський суд погодився із нашими доводами та прийняв рішення ...

How to steal money on the project of the authorities of the Kharkiv region

Комунальне некомерційне підприємство «Великобурлуцький центр первинної медіко-санітарної допомоги» уклав угоду з ТОВ «Будівельник» щодо ...

Незаконність кооперативної схеми та апеляції ХАЦ

Вчора, почавши гучні обшуки у Харківській міськраді та в приміщеннях, які належать Геннадію Кернесу ...

The court determined the pledge for the manager Museev’s firm

Суд обрав запобіжний захід екс-директору ТОВ «Ваго-Рев» у вигляді застави на суму 147280 гривень. ...

The court overturned suspicion of Maxim Musieff

21 травня 2019 року Київський райсуд міста Харкова (суддя Колесник Світлана Андріївна) скасував підозру ...

У Кернеса 6 мільйонів витратять на електронний кабінет харків’янина

КП «Харківський Дата Центр» уклав кілька угод щодо розробки «Електронного сервісу «Єдиний кабінет Харків’янина» ...