Циркунівська селищна рада продовжує купувати продукти за завищеними цінами.

В минулих публікаціях ХАЦ було опубліковано матеріал про закупівлі Циркунівської сільської ради по завищеній ціні з новеньким ФОПом 2000 року народження. Навіть після гучного публічного обговорення в ЗМІ Циркунівська сільська рада продовжує підписувати угоди на поставки продуктів харчування для закладів освіти по завищеній ціні.

Нагадаємо, що згідно інформації з сайту мінюсту Кузьменко Ілона Ігорівна була зареєстрована як ФОП 14 січня 2019 року, а вже 16 січня було підписано низку угод на поставку продуктів харчування. Ціна на продукти харчування у нових угодах від 22 лютого 2019 року такі самі як і було приведено у минулих публікаціях ХАЦ.

22 лютого 2019 року було підписано 10 договорів на суму 437 635 грн, таким чином на рахунок ФОП Кузьменко Ілона Ігорівна Циркунівською сільською радою буде перераховано коштів на загальну суму 582 695 грн.

Крім того, Ганічев Олексій Віталійович, ще один новенький ФОП з яким активно підписує договори Циркунівська сільська рада на закупівлю продукції тваринництва по завищеним цінам.

Він зареєструвався 29 грудня 2018 року, а вже через місяць 7 лютого 2019 було підписано перші договори.
Таким чином протягом лютого місяця Циркунівська сільська рада уклала 13 угод щодо закупівлі продуктів по завищеній ціні на загальну суму 560 875 грн.
Наприклад, сільрада уклала три угоди про закупівлю свіжомороженої риби Хек за ціною 119,76 грн/кг. На загальну суму 106 600 грн.

Роздрібна ціна на свіжоморожений Хек в інтернеті становить 86 грн.

Дві угоди було на закупівлю яловичини та тушок курей. Ціна на яловичину згідно договору становить 175,44 грн/кг, а тушки курей 100 грн/кг. Загальна сума закупівлі становить 151 тис. грн.

Роздрібна ціна в інтернеті на тушки становить 57 грн/кг, в свою чергу яловичина в середньому коштує 110 грн/кг.
Максимальна переплата виявилась на закупівлі яєць. Циркунівська сільська рада уклала три угоди на загальну суму 182 680 грн, ціна за одну одиницю становить 9 грн. Ця ціна становить максимальну для всієї Харківської області.

Ціна в роздріб в інтернеті починається від 2 грн/шт.

Таким чином приблизна сума переплати при перерахунку на реальні ціни за приведені закупівлі становить 232 тис. грн.

Молочну продукцію Циркунівська сільська рада закуповує по завищеній ціні у ФОП Яроцька Олена Геннадіївна. Було підписано 10 договорів на загальну суму 370 636 грн.

Три договори про закупівлю сирних продуктів було укладено на суму 101 372 грн. Ціна за один кг сиру твердого відповідно договорів становить 250 грн, а сиру кисломолочного 120 грн.

Така ціна є найвищою серед ОТГ Харківської області. Для порівняння Малинівська селищна рада уклала договір з ФОП Турчинов Юрій Анатолійович за ціною 150 грн/кг сир твердий та 38 грн/кг сир кисломолочний.
Наступною закупівлею по завищеній ціні стало молоко та інша продукція, вартість молока становить 49,05 грн за літр.

Для порівняння відділ освіти, культури і спорту Чкаловської селищної уклав договір з ФОП Марченко Віталій Миколайович за ціною 12,95 грн за літр.

Цих трьох ФОПів об’єднує той факт, що договори були підписані тільки з Циркунівською сільською радою. Це говорить про те, що вони були створені спеціально під цю ОТГ.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Scandalous construction near Metalist Stadium: Police opened criminal proceedings through fraud

Слідчі Слобідського райвідділу поліції в Харківській області підозрюють (ч.3 ст.190 КК України) працівників ТОВ ...

The managers of Kernes have given free of charge the Freedom Square for the oil fair. A physical person to an entrepreneur from his environment

Ярмарок з нагоди Масляної на майдані Свободи проведе Володимир Сорокін. Саме ця особа була ...

ХАЦ проведе прес-конференцію стосовно відміни конкурсу на будівництво пам’ятника на площі Свободи

ГО «Харківський антикорупційний центр», «Міські реформи», «Критичне мислення» запрошують на прес-конференцію з приводу подачі ...

Merefyanskaya United Territorial Community buys food at overpriced prices

Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради уклав низку угод про закупівлю продуктів харчування для закладів ...

As members of the United Territorial Communities earn money from local budgets

«Харківський антикорупційний центр» проаналізував закупівлі в ОТГ, та виявив місцевих депутатів, які регулярно отримують ...

The red wipes of the subway remain. Kharkiv Metro has overpayed 2 million for the purchase of cleaning services

КП «Харківський метрополітен» 22 січня уклало договір з ТОВ «Системи прогресивної очистки» щодо послуг ...