«Харківський антикорупційний центр» проаналізував закупівлі в ОТГ, та виявив місцевих депутатів, які регулярно отримують підряди.

Так, Золочівська селищна рада протягом 2018 року уклала 4 договори зі своїм депутатом від «Блоку Петра Порошенко» Юхно Володимиром Івановичем. Мова йде про закупівлю кам’яного вугілля на загальну суму 506 550 грн.

Про це стало відомо зі звітів про укладання договору, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Згідно договорів: ціна на вугілля становила від 6500-6800 грн за тону. В договорі відсутня специфікація вугілля у зв’язку з цим неможливо ідентифікувати яке саме вугілля було куплене.

Потрібно зазначити, що дружина депутата Золочівської селищної ради
Юхно Олена Миколаївна також є ФОП. Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради підписав угоду з ФО-П Юхно О.М. на закупівлю побутових електричних виробів.

Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради також співпрацює з дружиною ще одного депутата від БПП – Попова Олександра Вікторовича.
З ФО-П Попова Вікторія Володимирівна було підписано угоду на постачання металопластикових вікон та дверей на суму 89 750 грн.

Подібна ситуація й у Коломацькій ОТГ.

Відділом освіти, молоді та спорту Коломацької селищної ради за 2018 рік було підписано 4 договори з ФОП Журавський Олександр Іванович на закупівлю різноманітного обладнання на загальну суму близько 550 000 грн. Відповідно до інформації з порталу «Прозорро» окрім Коломаку цей підрядів не отримував.

Журавський Олександр Іванович є депутатом Коломацької селищної ради від ВО «Батьківщина». В декларації за 2017 в розділі «Доходи» вказав єдине джерело доходу, це дохід від зайняття підприємницькою діяльністю у сумі 526 883 грн.

Депутат Молоданилівської селищної ради від БПП Дахно Володимир Васильович є засновником ТОВ «Тайга».

За 2018 рік Молоданилівською селищною радою було підписано низку договорів на виконання робіт з ТОВ «ТАЙГА».

В більшості випадків мова йде про поточний ремонт дорожнього покриття, прибирання снігу та інше. Загальна сума складає 288 274 грн.

Нечепоренко Олександр Васильович є депутатом Мереф’янської міської ради від Партії «Відродження».
Виконавчій комітет Мереф’янської міської ради проводить закупівлю конструкційніх матеріалів у ФОП Нечепоренко Олександр Васильович. За 2018 рік було підписано 3 угоди на закупівлю асбесто-цементних труб на загальну суму 192 500 грн. без відкритих торгів.

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради активно співпрацює з ФОП Нечмоглод Микола Олександрович, який є депутатом Нововодолазької селищної ради від Блоку Петра Порошенко.

Відділ ЖКГ у 2018 році підписав угоду на закупівлю дерев’яних зрубів загальною сумою 86 000 грн.

Пісочинська селищна рада замовляє послуги автотранспортної техніки у свого депутата від Блоку Петра Порошенко. Кощій Віктор Петрович за 2018 рік підписав з Пісочинською селищною радою низку угод на загальну суму 144 570 грн.

ТОВ «УПРАВЛІННЯ МЕХАНІЗАЦІЇ І ТРАНСПОРТУ» співзасновником якого є Валяєв Андрій Петрович – депутат Пісочинської селищної ради, виконує роботи по очищенню доріг Пісочинської громади від снігу. Загальна сума на яку було укладеного договори складає 281 670 грн.

Також Пісочинська селищна рада не залишає осторонь і екс-депутатів. ФОП Волошко Микола Олексійович постачає селищній раді щебневопісчану суміш. Було підписано 2 договори на загальну суму 154 400 грн.

Виконавчий комітет Чкаловської селищної ради уклав низку угод про закупівлю продуктів харчування для закладів освіти з депутатом селищної ради. ФОП Чіріч Микола Григорович отримав від селищної ради кошти на загальну суму 655 867 грн.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАЛИШИВ ЖИТЛОБУД-1 15,5 ГЕКТАРІВ ПО МОСКОВСЬКОМУ ПРОСПЕКТУ, ЯКІ ХАЦ НАМАГАВСЯ ПОВЕРНУТИ У ВЛАСНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МІСТА

Вищий господарський суд України сьогодні спочатку залишив без змін рішення Господарського суду Харківської області ...

Interrelated businessmen have played out 2 millions for the school renovation

Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської РДА уклав угоду з ФОП Юрченко Олексій Юрійович ...

The manager of the municipal enterprise Pozdeeva lives in a luxury mansion

Заступник директора КП «Жилкомсервіс» та депутат Харківської міськради Тетяна Поздєєва проживає в житловому будинку ...

Kernes’ City Hall buys a new Christmas tree more expensive than the main Christmas tree in New York

Комунальне підприємство “Міський інформаційний центр” уклало угоду з ТОВ «СК СТС» щодо придбання конструкції ...

Competition for transportation on the “golden routes” of the region with a scandal won the Dnipro company

ТОВ «Інтерспецмаркет» стало переможцем конкурсу на перевезення приміськими автобусами по маршрутам: Харків-Пісочин (Мобіль), Харків-Люботин ...