Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 уклала угоду з ФОП Бузевата Світлана Юріївна щодо придбання продуктів харчування вартістю 123 тис. грн.
Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення допорогових торгів, які розміщені на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Прогрес 2019». Фірма створена на початку цього року і записана на Тетяну Білодід.

Варто відзначити, що учасники фактично не торгувалися між собою.

При реєстрації ТОВ «Прогрес 2019» вказало телефон 380507678890. Цей самий номер використовувався й ФОП Бузевата Світлана Юріївна при постачанні продуктів до дитячого садку у Балаклійському районі минулого року.

Варто відзначити, що ціни є завищеними. Вартість 1 кг курячого філе оцінили в 122 грн. Так, відділ освіти Балаклійської РДА купує вже по 110 грн/кг.

Балаклійська загальноосвітня школа № 2 вже купує по 100 грн./кг.

А Відділ освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради взагалі підписав угоду на придбання філе по 90 грнкг, що ближче всього до ринкових цін.

Також, варто додати, що ФОП Бузевата Світлана Юріївна не завантажила копії медичних книжок водіїв та експедиторів, які будуть задіяні під час постачання продукції, що вимагалось тендерною документацією. Тож з підприємницею не мали підписувати угоду.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

New firm received money without competition from Kernes’ officials

Департамент комунального господарства Харківської міськради 3 грудня уклав договір з ТОВ «ТБК Тітан» щодо ...

Kharkov office worker’s wife has sold an expensive product to a municipal enterprise.

Комунальне підприємство «Харківводоканал» протягом 2018 року уклало 3 договори з ТОВ «Арт-Лама-Адвертайзінг» щодо закупівлі ...

Верховний суд підтримав АМКУ проти Кернеса щодо незаконності збору з порожніх квартир подвійного тарифу на вивезення сміття

Верховний суд України відхилив позицію комунального підприємства «Комплекс з вивозу побутових відходів» щодо обкладання ...

Підвищення вартості проїзду з 5 до 8 гривень, дозволило Харківському метрополітену збільшити збитки вдвічі

Після збільшення, в лютому 2019 року, вартості проїзду на 60%, харківський метрополітен збільшив свої ...

Kharkiv Subway has leaked 2 millions UAH to a questionable company

КП «Харківський метрополітен» уклав угоду з ТОВ «Гранд Плейс» щодо проведення ремонтних робіт вартістю ...

The firm, whose director was detained for a bribe by the prosecutor, received a tender from the city hall of Kernes without a tender

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклали угоду з ТОВ «Альтбуд ЛВ» за проведення ремонтних ...