ФІРМА ОТОЧЕННЯ МАКСИМА МУСЄЄВА ЗНОВУ ОТРИМАЄ 16 МІЛЬЙОНІВ ЗА ЗАМІНУ ПАКЕТІВ В УРНАХ ПО КОСМІЧНИМ ЦІНАМ

Комунальне підприємство “Комплекс з вивозу побутових відходів” 1 лютого уклав договір та додаткову угоду з ТОВ “Системи прогресивної очистки” щодо очищення урн із заміною поліетиленових пакетів вартістю 16,62 млн.грн. Про це стало відомо з електронної системи публічних закупівель «ProZorro».

Згідно додаткової угоди, планується прибирати щоденно 1450 урн, до кінця 2019 року, протягом 11 місяців.

Обслуговування однієї урни для сміття “Париж” в місяць в 2019 році буде коштувати 1042,20 грн., в 2018 році вартість обслуговування однієї урни складала 956,4 грн. на місяць. При тому, що вартість однієї такої урни “Париж”– 939,84 грн.

Виявляється, що місячна вартість обслуговування урни перевищує вартість самої урни.

Навіть, вартість урни для сміття “Париж” з попільничкою складає 1482,4 грн., що дорівнює вартості обслуговування однієї урни протягом 1,5 місяців.

Згідно з техзавданням, сміттєві пакети мають випорожнювати щонайменше 3 рази на день у будні дні і 4 рази на день у вихідні та святкові. Самі пакети мінятимуть 1 раз на добу у будні дні і 2 рази на добу у вихідні і святкові. Також у списку робіт – видалення бруду з урни, підмітання та збирання сміття біля урн, транспортування та розміщення сміття у спеціально відведених місцях.

Єдиним конкурентом ТОВ «Системи прогресивної очистки» під час цього тендеру, як і на аналогічному тендері в минулому році, було ТОВ «РТК Стил» Сергія Дунаєва. Цікаво, що у ТОВ «РТК Стил» навіть немає необхідного КВЕДу для надання послуг з очищення урн із заміною поліетиленових пакетів.

ТОВ “Системи прогресивної очистки” є постійним підрядником у КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” щодо надання послуг очищення урн із заміною поліетиленових пакетів вже протягом декількох років. Конкуренція на цих тендерах просто імітується.

Власниками фірми «Системи прогресивної очистки» є аудитор з Ізраїля Євген Ананченко та мешканець Дніпра Сергій Копилов. Директором з 25 липня 2018 року став Олег Орлов.

Раніше замість ТОВ «Системи прогресивної очистки» підряди на прибирання від різних комунальних підприємств Харкова отримувало ТОВ «Компанія «СПО».

Першозасновником Компанії «СПО» був Андрій Артеменко, якого називають сином колишнього начальника рекламного відділу метрополітену Марини Артеменко й який працює зараз заступником директора КСП «Харківгорліфт», а також у 2015 році балотувався в міськраду від партії «Відродження». У 2011-2012 рр. власником «Компанія «СПО» був Євген Кріветченко, який очолював Ленінську районну молодіжну громадську організацію «Молоді регіони» в Харкові, а зараз є помічником депутата міськради та екс-голови Адміністрації Холодногірського району Максима Мусєєва, якого СБУ звинувачує у держзраді.

За даними ЗМІ, Максим Мусєєв мав безпосереднє відношення до діяльності ТОВ «Компанія «СПО».

Ця фірма була ліквідована після того, як засвітилася у кримінальній справі щодо Парка Горького. Після чого, тендери почало вигравати ТОВ «Системи прогресивної очистки» (СПО).

У 2015-2018 роках ТОВ «Системи прогресивної очистки» за результатами тендерів уклало угоди з комунальними підприємствами Харкова на суму більше 150 мільйонів гривень. Нагадаємо, що нещодавно була знищена фінансова документація цього підприємства за останні два роки.

Євген Ананченко є близьким другом Олександра Сегеди, який був директором ТОВ «Системи прогресивної очистки». Сегеда проживає в одній квартирі з Оленою Назаренко, яка була засновницею цієї фірми. А квартиру вони придбали у Ніни Мусєєвої, матері Максима Мусєєва.

ТОВ «Системи Прогресивної очистки» є фігурантом карної справи, щодо розкрадання бюджетних коштів.

Але, найбільш цікавим є те, що ТОВ «Системи Прогресивної очистки» раніше було зареєстроване за адресою – вул. Велика Панасівська (Котлова), 67А.

Саме цю адресу вказує, як свою фактичну ТОВ «Фірма Фронт» (код ЄДРПОУ – 31610030).

Власником цієї фірми є мати Максима Мусєєва – Ніна Мусєєва. Раніше в цій фірмі мав частку і сам Максим Мусєєв. Також в цій фірмі він працював на посаді заступника директора.

Також приміщення за адресою Велика Панасівська (Котлова), 67А, де було зареєстроване з 2013 по 2016 роки ТОВ “Системи прогресивної очистки”, ще з 2011 року належать ТОВ фірма «Фронт».

Нагадаємо, що КП «Харківський метрополітен» в грудні 2018-січні 2019 років уклав два договори з ТОВ “Системи прогресивної очистки” щодо послуг з прибирання та проведення дезінфекційних заходів загальною вартістю 51 млн.грн.

Крім цього, Парк Горького в кінці грудня 2018 року уклав з ТОВ “Системи прогресивної очистки” договір на послуги з прибирання на 12,85 млн.грн.

Всього протягом грудня 2018-лютого 2019 року ТОВ “Системи прогресивної очистки” уклало договорів з комунальними підприємствами Харкова на 80,5 млн.грн.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The Antimonopoly Committee of Ukraine was interested in the collusion of the two companies, which was written by the Kharkiv Anticorruption Center

Харківське відділення АМКУ встановило змову на тендері Барвінківського виконкому міськради між ТОВ «Промтехбудінвест» та ...

ПРЕДСТАВНИКИ ХАЦ ЗУСТРІЛИСЯ З ПРОКУРОРОМ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьогодні відбулася зустріч представників «Харківського антикорупційного центру» з прокурором області Юрієм Данильченко, присвячена обговоренню ...

Fictitious repairs in Eshar city: the court appointed another examination

Суд задовольнив клопотання прокуратури та затвердив проведення почеркознавчої експертизи в рамках кримінального провадження, в ...

ЮРИСТИ ХАЦ ПІДГОТУВАЛИ ЧОТИРИ ЗВЕРНЕННЯ ДО НАЗК

“Харківський антикорупційний центр” в рамках проекту “Є_відповідальність” за підтримки Інституту висвітлення війни та миру ...

Fewer Kharkivs pay for non-transparent tariffs for heating networks

Наприкінці 2018-го — на початку 2019 року харків’яни стали гірше сплачувати за послуги опалення. ...