ХАЦ ТА ХАРКІВСЬКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ПРОДОВЖИЛИ НА 2019 РІК ДІЮ МЕМОРАНДУМУ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Сьогодні, 25 січня, Харківський антикорупційний центр (ХАЦ) та Харківська обласна державна адміністрація (ХОДА) підписали новий Меморандум на 2019 рік про співпрацю з метою підтримки реалізації проекту Європейської комісії «Боротьба з корупцією та запровадження реформ на регіональному рівні».

Нагадаємо, що це вже другий Меморандум у сфері публічних закупівель між ХАЦ та ХОДА. Перший був підписаний 9 лютого 2018 року.

За час дії першого Меморандуму значно підвищились показники ефективності у сфері публічних закупівель в Харківській області. Наприклад, значно підвищився відсоток конкурентних закупівель, збільшилась економія бюджетних коштів на конкурентних допорогових закупівлях.

За період з травня по грудень 2018 року економія бюджетних коштів на допорогових конкурентних закупівлях склала 11,76 млн.грн. Аналогічний показник за період з травня по грудень 2017 року дорівнює 3,43 млн.грн. Чиста економія – 8,33 млн.грн.

Строк дії Меморандуму – до 31 грудня 2019 року.

В межах підписаного Меморандуму планується спільними зусиллями ХАЦу та ХОДА ще збільшити відсоток конкурентних торгів, зменшити відсоток дискваліфікованих учасників, зменшити відсоток скасованих торгів, зменшити відсоток проведення допорогових закупівель без використання «ProZorro».

Нагадаємо також, що 6 грудня 2018 року голова Харківської ОДА Юлія Світлична перепідписала розпорядження з рекомендацією для структурних підрозділів ХОДА, районних державних адміністрацій (їхніх структурних підрозділів), підприємств, організацій, установ, використовувати електронну систему ProZorro у 2019 році при здійсненні закупівель:
– товарів/послуг та робіт на суму, що дорівнює або перевищує 50 тис.грн.

ХАЦ вважає такі «пороги» виправданими та такими, що будуть сприяти економії бюджетних коштів.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

300 thousand will be spent on the House of Soviets in Kharkov

Обласне комунальне виробничо-експуатаційне підприємство «Держпром» уклало угоду з ТОВ «ДМКА Групп» щодо благоустрою території ...

The firm, whose employees defeated the city council, received a consecutively to protect the Gorky Park

КП «Центральний парк культури і відпочинку імені Максима Горького» уклало угоду з ТОВ « ...

In the city of Zmiiv build a sports field will be a company with a tax debt

КП «Зміїв-житло» уклало угоду з ТОВ «Глобал Вью» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 1,467 ...

НАБУ НАРЕШТІ РОЗПОЧАЛО РЕАЛЬНІ ДІЇ ЗА КЕЙСОМ ХАРКІВСЬКОГО АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

Наполегливість та впертість Харківського антикорупційного центру нарешті дали свої результати і НАБУ розпочало копати ...

In the case of theft of state funds, Shakhnenk’s favorites and the firm sponsoring the Pyotr Poroshenko’s party Solidarity

ТОВ «Індіго-Груп» виявилося фігурантом кримінального провадження щодо розкраданні державних коштів в великих розмірах, де ...