У справі керівника Управління погашення податкового боргу Головного управління ДФС у Харківській області Геннадія Сисоєва, кого обвинувачують в отриманні неправомірної вигоди, знову змінився адвокат.

Про це стало відомо під час проведення засідання 23 січня 2019 року.

Геннадія Сисоєва звинувачують у вимаганні і отриманні хабаря в сумі 500 тисяч гривень від керівника одного з суб’єктів господарювання за не виключення підприємства з Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

В обвинувальному акті, зокрема, повідомляється, що Сисоєв був заступником голови комісії, яка формує саме цей Єдиний реєстр.

Як повідомив прокурор Олександр Хихля, Сисоєв, як член цієї комісії, міг вплинути на присутність фірми у Єдиному реєстрі.

В липні 2016 року ТОВ «Яна» частково реалізувала через біржу продукцію. В обвинувальному акті йдеться, що після того, Сисоєв подзвонив керівнику фірми Юрію Посашкову та почав вимагати хабар. Після чого, податківець підготував лист, в якому пропонував відмінити торги, які відбулися на біржі.

Лист був зареєстрований в системі обласної податкової, але після того, як Посашков пообіцяв передати гроші, лист видалили, як помилково зареєстрований.

Серед цікавих моментів: спочатку мова йшла про 300 тис. грн., але через кілька днів сума зросла.
15 серпня 2016 року у Харкові правоохоронці затримали Геннадія Сисоєва.

Сам Сисоєв вину не визнає та готовий давати пояснення у судовому засіданні.

Справу почали слухати у суді ще на початку 2017 року. І до винесення вироку ще далеко.

Сьогодні стало відомо, що Сисоєв розірвав угоду з одним з адвокатів – Галиною Бондаренко і перед засідання уклав угоду з новим адвокатом – Олегом Бекбосуновим. Після чого, новий адвокат подав клопотання щодо переносу засідання.

На думку одного із суддів колегії, це може свідчити про спробу затягування справи. Варто відзначити, що це вже четвертий раз, коли Сисоєв змінює адвоката.
Під час засідання планувалося ознайомитися з доказами, які знаходяться на комп’ютері. В зал принесли комп’ютер, також приїхав і спеціаліст. Але засідання перенесли на 11 лютого.

Детальніше про цю справу читайте у матеріалі «Наших Грошей» «Вічний суд».

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Antimonopoly Committee of Ukraine fines Kharkiv firms for collusion

Територіальне управління Антимонопольного комітету Україїни оштрафувала кілька фірм, які займаються ремонтними роботами, за змову ...

More than 2 million will be added to additional outpatient construction works. Prices and list of works are hidden

Зачепилівська селищна рада уклала угоду з ТОВ «Перша слобожанська будівельна компанія» щодо будівництва амбулаторії ...

The prosecutor’s office investigates the illegal allocation of land on the shore of the Pechenigs reservoir

Суд задовольнив клопотання прокуратури Харківської області щодо надання документів про виділення чотирьох земельних ділянок ...

Kharkiv Zoo buys hay at cosmic prices

Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» уклала угоду з ФОП Годунова Людмила Олександрівна щодо придбання ...