У справі керівника Управління погашення податкового боргу Головного управління ДФС у Харківській області Геннадія Сисоєва, кого обвинувачують в отриманні неправомірної вигоди, знову змінився адвокат.

Про це стало відомо під час проведення засідання 23 січня 2019 року.

Геннадія Сисоєва звинувачують у вимаганні і отриманні хабаря в сумі 500 тисяч гривень від керівника одного з суб’єктів господарювання за не виключення підприємства з Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

В обвинувальному акті, зокрема, повідомляється, що Сисоєв був заступником голови комісії, яка формує саме цей Єдиний реєстр.

Як повідомив прокурор Олександр Хихля, Сисоєв, як член цієї комісії, міг вплинути на присутність фірми у Єдиному реєстрі.

В липні 2016 року ТОВ «Яна» частково реалізувала через біржу продукцію. В обвинувальному акті йдеться, що після того, Сисоєв подзвонив керівнику фірми Юрію Посашкову та почав вимагати хабар. Після чого, податківець підготував лист, в якому пропонував відмінити торги, які відбулися на біржі.

Лист був зареєстрований в системі обласної податкової, але після того, як Посашков пообіцяв передати гроші, лист видалили, як помилково зареєстрований.

Серед цікавих моментів: спочатку мова йшла про 300 тис. грн., але через кілька днів сума зросла.
15 серпня 2016 року у Харкові правоохоронці затримали Геннадія Сисоєва.

Сам Сисоєв вину не визнає та готовий давати пояснення у судовому засіданні.

Справу почали слухати у суді ще на початку 2017 року. І до винесення вироку ще далеко.

Сьогодні стало відомо, що Сисоєв розірвав угоду з одним з адвокатів – Галиною Бондаренко і перед засідання уклав угоду з новим адвокатом – Олегом Бекбосуновим. Після чого, новий адвокат подав клопотання щодо переносу засідання.

На думку одного із суддів колегії, це може свідчити про спробу затягування справи. Варто відзначити, що це вже четвертий раз, коли Сисоєв змінює адвоката.
Під час засідання планувалося ознайомитися з доказами, які знаходяться на комп’ютері. В зал принесли комп’ютер, також приїхав і спеціаліст. Але засідання перенесли на 11 лютого.

Детальніше про цю справу читайте у матеріалі «Наших Грошей» «Вічний суд».

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Police investigate the theft of tens of millions of hryvnias in the Kharkiv metro

Правоохоронці підозрюють службових осіб комунального підприємства «Харківський метрополітен», ТОВ “НВО “Пам” та ФОП Поліщук ...

Малоданилівська ОТГ проводить закупівлі у депутата-порошенківця

Малоданилівська селищна рада уклала дві угоди з ТОВ «Тайга» щодо поточного ремонту дорожнього покриття. ...

The court ordered the prosecutor’s office to enter in the register information on self-grabbing the land owners of the restaurant “Dubrovsky”

Сьогодні у Червонозаводському суді відбувся розгляд справи за позовом ХАЦ щодо бездіяльності прокурора Харківської ...

In Kharkiv, the United Territorial Community commissioned a well project for an entrepreneur whose firm was unable to build a well in Lyubotin

Золочівська селищна рада уклала угоду з ФОП Ткаченко Андрій Геннадійович щодо виготовлення проектних робіт ...

Merefa Hospital overestimates the value of butter with additional deals

За останній час в КЗОЗ «Мереф’янська центральна районна лікарня» кілька раз збільшила вартість 1 ...

Court upholds expert examination on “INDIGO-GROUP” case

СУД ЗАТВЕРДИВ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТИЗ ПО СПРАВІ «ІНДІГО-ГРУП» Суд затвердив проведення кількох економічних експертиз щодо ...