Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради протягом кінця листопада-початку грудня уклав 4 договори з ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» загальною вартістю 4,22 млн.грн. Про це стало відомо з електронної системи публічних закупівель «ProZorro».

Харківський антикорупційний центр вже раніше повідомляв про договір між Департаментом та ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» щодо кап.ремонту під’їзної дороги до мікрорайону Північна Салтівка, 4 за 1,29 млн.грн.

За 763,3 тис.грн. мають зробити капітальний ремонт тротуару по майдану Конституції, 2/2. Планують ремонт 980 кв.м. тротуару (вартість 1 кв.м. – 749,5 грн.).

За 956,5 тис.грн. планують зробити кап.ремонт вулиці Франтішка Крала, 43, 37 А. Встановлять 504 шт. бортових каменів та поребриків (вартість 1 шт. – 379,2 грн.), відремонтують 182 кв.м. тротуару (вартість 1 кв.м. – 526,9 грн.), зроблять 500 кв.м. дорожніх робот (вартість 1 кв.м. – 641,8 грн.) та 408 кв.м. парковки (вартість 1 кв.м. – 670,1 грн.).

1,21 млн.грн. піде на кап.ремонт проспекту Олександрівського, 182, 184. Влаштують 520 кв.м. проїзної частини (вартість 1 кв.м. – 940,5 грн.), влаштують 225 кв.м. заїзної кишені (вартість 1 кв.м. – 633,4 грн.) та відремонтують 649 кв.м. тротуару (вартість 1 кв.м. – 779,4 грн.).

І вже вищезгадані 1,29 млн.грн. на кап.ремонт під’їзної дороги до мікрорайону Північна Салтівка, 4. Мають зробити ремонт внутрішньоквартальних доріг та тротуарів. Встановити 407 бортових каменів (вартість 1 шт. – 474,4 грн.), зробити 1412 кв.м. дорожніх робіт (вартість 1 кв.м. – 658,6 грн.).

Всі ремонти мають завершити до кінця 2019 року.

Власником та керівником ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» є Олександр Погребняк. Також Олександр Погребняк працює майстром в комунальному підприємстві «Комплекс з експлуатації об’єктів водозниження і зливової каналізації».

Це комунальне підприємство безпосередньо закріплене та підпорядковане саме Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради, яке і замовило кап.ремонт під’їзної дороги.

Що цікаво, Олександр Погребняк спочатку не вніс в щорічну декларацію за 2017 рік корпоративні права в ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт», але на наступний день подав виправлену декларацію.

В 2016 році Погребняк заробив у комунальному підприємстві майже 76 тис.грн.

В 2017 році Погребняк заробив у КП зі всіма компенсаціями 95 тис.грн. ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» дохід Погребняку у 2017 році не приносило. Крім цього у 2017 році Погребняк мав 49 тис.грн. доходу від відчуження рухомого майна.

ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» заснували в липні 2017 року. Розмір статутного фонду фірми – 350 тис.грн.

Директором Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради є Володимир Чумаков.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

After dispersal of the Kharkiv aticorruption center, the prosecutor’s office has declared suspicion to the appraiser who helped to sell for a priceless recreation center in the Old Saltiv

+1 в карму #хацикам «ось ви публікуєте, розслідуєте, а де результат?» Не хвилюйтесь – результат ...

In Kharkov it illegally sold state real estate

Прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо незаконного продажу приміщень державного науково-дослідного інституту «Укрводгео» на 27,5 ...

Representatives of Malynivska settlement AH makes secret purchases

Малинівська селищна рада уклала угоду з ФОП Довбищ С.I., щодо оренди мобiльних туалетних кабiн ...

Суд зобов’язав поліцію відкрити провадження через виведення коштів на ремонти доріг через «прокладку»

Суд зобов’язав уповноважених осіб ГУ Національної поліції в Харківській області внести до Єдиного реєстру ...

The new company is connected with the vice-governor of Shakhnenko to build an ambulatory

Іванівська сільська рада Барвінківського району уклала угоду з ТОВ «АДВАНС ФОРС» щодо будівництва амбулаторії ...

БЛІЦ-КОНКУРС НА ПРОЕКТ ПАМ’ЯТНИКА НА ПЛОЩІ СВОБОДИ ВИЗНАНО НЕЗАКОННИМ. РІШЕННЯ СУДУ

Суддя Ігор Семиряд задовольнив позов ХАЦ, ГО “Критичне мислення”, ГО “Міські реформи” до виконкому ...