У червні до Харківського антикорупційного центру звернувся голова Старосалтівської об’єднаної громади Едуард Коновалов щодо самовільного зайняття земельної ділянки біля води приватником Дмитром Яснолобовим.

За словами голови ОТГ, саме за цим парканом знаходилася єдина ділянка для зручного забору води пожежними машинами, а також для спуску човнів місцевими мешканцями.

Коли приватник самовільно встановив паркан на ділянці, яка була призначена для сінокосіння і випасання, голова громади звернувся до поліції. Оскільки ніяких дій не було вжито, голова ХАЦ Дмитро Булах направив депутатське звернення до Вовчанського ВП в Харківській області, після чого отримав відповідь щодо відкриття справи за ознаками кримінального правопорушення. Також було повідомлено, що на даний час триває досудове розслідування.

Минулої п’ятниці після звернень місцевих мешканців, позбавлених доступу до води, ділянка була звільнена від паркану, який був встановлений з порушенням законодавства.

Дмитро Яснолобов є керівником громадської організації “Харківська обласна федерація вейкбордингу” та першого в Харкові вейк-парку “Квітучий”.

………………………………
Ця публікація була підготовлена Харківським Антикорупційним Центром в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) та здійснюється Pact Ukraine. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю Харківського Антикорупційного Центра i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The sculptor of land scams wants to become the head of Pecheniyi district state administration

Андрій Ковтун хоче очолити Печенізьку РДА. Про це стало відомо з Єдиного реєстру електронних ...

The former Kharkiv regional deputy’s company received a contract to repair the road without an open tender

Китченківська сільська рада уклала угоду з ПрАТ “УМБ-23” щодо проведення ремонту дороги вартістю 1,431 ...

Метрополітен замовив своїм улюбленцям переобладнання турнікетів на 5 мільйонів

КП «Харківський метрополітен» уклало угоду з ТОВ «Лот» щодо проведення робіт вартістю 4,895 млн. ...

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАДОВОЛЬНИВ ОДИН З ПОЗОВІВ ХАЦ ТА ЗОБОВ’ЯЗАВ ЗАБУДОВНИКА ПОВЕРНУТИ ХАРКОВУ НЕЗАКОННО ОТРИМАНУ ЗЕМЛЮ

Друзі, сьогодні відбулась досить непересічна подія. Господарський суд Харківської області прийняв рішення на користь ...

Обновленный харьковский КаскадОбновленный харьковский Каскад

The Сascade without water cost for citizens of Kharkiv more than 100 million

Спеціалізоване комунальне підприємство “Харківзеленбуд” уклало договір 25 листопада з ТОВ “Інжинірингова компанія Планета Буд” ...

Competition for transportation on the “golden routes” of the region with a scandal won the Dnipro company

ТОВ «Інтерспецмаркет» стало переможцем конкурсу на перевезення приміськими автобусами по маршрутам: Харків-Пісочин (Мобіль), Харків-Люботин ...