У червні до Харківського антикорупційного центру звернувся голова Старосалтівської об’єднаної громади Едуард Коновалов щодо самовільного зайняття земельної ділянки біля води приватником Дмитром Яснолобовим.

За словами голови ОТГ, саме за цим парканом знаходилася єдина ділянка для зручного забору води пожежними машинами, а також для спуску човнів місцевими мешканцями.

Коли приватник самовільно встановив паркан на ділянці, яка була призначена для сінокосіння і випасання, голова громади звернувся до поліції. Оскільки ніяких дій не було вжито, голова ХАЦ Дмитро Булах направив депутатське звернення до Вовчанського ВП в Харківській області, після чого отримав відповідь щодо відкриття справи за ознаками кримінального правопорушення. Також було повідомлено, що на даний час триває досудове розслідування.

Минулої п’ятниці після звернень місцевих мешканців, позбавлених доступу до води, ділянка була звільнена від паркану, який був встановлений з порушенням законодавства.

Дмитро Яснолобов є керівником громадської організації “Харківська обласна федерація вейкбордингу” та першого в Харкові вейк-парку “Квітучий”.

………………………………
Ця публікація була підготовлена Харківським Антикорупційним Центром в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) та здійснюється Pact Ukraine. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю Харківського Антикорупційного Центра i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The Antimonopoly Committee of Ukraine has fined two entrepreneurs, about whom the Kharkiv Anticorruption Center wrote, in a conspiracy bidding in the Shevchenkivskyi district

Територіальне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало ФОП Скрипнікова Сергія Вікторовича та ФОП Церахто Олександра Дем’яновича ...

The united territorial community in Kharkiv region started repairing without documentation

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради уклав ...

Instead of black swans: 51 million hryvnias will be put up for installation of a fountain in Shevchenko’s garden

Монтаж фонтану з декоративними елементами в яру саду Шевченка коштуватиме ще 51,5 млн.грн. Саме ...

On Saltovka two tramway relays will be repaired

Департамент інфраструктури Харківської міськради уклав дві угоди з ПАТ «Південспецбуд» щодо ремонту трамвайних переїздів ...

“Харківський антикорупційний центр” провів воркшоп на тему є-декларацій

16 лютого ГО «Харківський антикорупційний центр» за підтримки EED провів воркшоп «Є-декларації».