У червні до Харківського антикорупційного центру звернувся голова Старосалтівської об’єднаної громади Едуард Коновалов щодо самовільного зайняття земельної ділянки біля води приватником Дмитром Яснолобовим.

За словами голови ОТГ, саме за цим парканом знаходилася єдина ділянка для зручного забору води пожежними машинами, а також для спуску човнів місцевими мешканцями.

Коли приватник самовільно встановив паркан на ділянці, яка була призначена для сінокосіння і випасання, голова громади звернувся до поліції. Оскільки ніяких дій не було вжито, голова ХАЦ Дмитро Булах направив депутатське звернення до Вовчанського ВП в Харківській області, після чого отримав відповідь щодо відкриття справи за ознаками кримінального правопорушення. Також було повідомлено, що на даний час триває досудове розслідування.

Минулої п’ятниці після звернень місцевих мешканців, позбавлених доступу до води, ділянка була звільнена від паркану, який був встановлений з порушенням законодавства.

Дмитро Яснолобов є керівником громадської організації “Харківська обласна федерація вейкбордингу” та першого в Харкові вейк-парку “Квітучий”.

………………………………
Ця публікація була підготовлена Харківським Антикорупційним Центром в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) та здійснюється Pact Ukraine. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю Харківського Антикорупційного Центра i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Обновленный харьковский КаскадОбновленный харьковский Каскад

The Сascade without water cost for citizens of Kharkiv more than 100 million

Спеціалізоване комунальне підприємство “Харківзеленбуд” уклало договір 25 листопада з ТОВ “Інжинірингова компанія Планета Буд” ...

ХАЦ проведе прес-конференцію стосовно відміни конкурсу на будівництво пам’ятника на площі Свободи

ГО «Харківський антикорупційний центр», «Міські реформи», «Критичне мислення» запрошують на прес-конференцію з приводу подачі ...

«ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ СЕРГІЯ ЧЕРНОВА

Після звільнення Юрія Вінника з посади директора онкоцентру та ліквідації Харківського обласного клінічного онкоцентру, ...

Нардеп Олексій Кучер стане головою Харківської ОДА , або адвокат, який офіційно не мав доходів

Нардеп від фракції «Слуга Народу» Олексій Кучер стане новим головою Харківської ОДА. Про це ...

Усі фінансові секрети фонтану з мавпами

А всі пам’ятають про фонтан в саду Шевченка за 51 мільйон гривень? В день, ...

Суд зобов’язав поліцію відкрити провадження через виведення коштів на ремонти доріг через «прокладку»

Суд зобов’язав уповноважених осіб ГУ Національної поліції в Харківській області внести до Єдиного реєстру ...