У червні до Харківського антикорупційного центру звернувся голова Старосалтівської об’єднаної громади Едуард Коновалов щодо самовільного зайняття земельної ділянки біля води приватником Дмитром Яснолобовим.

За словами голови ОТГ, саме за цим парканом знаходилася єдина ділянка для зручного забору води пожежними машинами, а також для спуску човнів місцевими мешканцями.

Коли приватник самовільно встановив паркан на ділянці, яка була призначена для сінокосіння і випасання, голова громади звернувся до поліції. Оскільки ніяких дій не було вжито, голова ХАЦ Дмитро Булах направив депутатське звернення до Вовчанського ВП в Харківській області, після чого отримав відповідь щодо відкриття справи за ознаками кримінального правопорушення. Також було повідомлено, що на даний час триває досудове розслідування.

Минулої п’ятниці після звернень місцевих мешканців, позбавлених доступу до води, ділянка була звільнена від паркану, який був встановлений з порушенням законодавства.

Дмитро Яснолобов є керівником громадської організації “Харківська обласна федерація вейкбордингу” та першого в Харкові вейк-парку “Квітучий”.

………………………………
Ця публікація була підготовлена Харківським Антикорупційним Центром в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) та здійснюється Pact Ukraine. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю Харківського Антикорупційного Центра i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

After the publication of the Kharkiv Anti-Corruption Center, the cost of grapes for the zoo was reduced 5 times, from UAH 219 to 45

Після публікації ХАЦ, харківський зоопарк закупить 950 кг. винограду не по 219 грн./кг, а ...

The inhabitants of Grafsky have got access to water

В селищі Графське (екс-Радянське) прибрали частину незаконновстановлених парканів, які перешкоджали доступ до річки Сіверський ...

In Kernes, almost 200 thousand hryvnias have acquired the rights to use the E-ticket payment system

Комунальне підприємство “Харківпасс” 19 грудня 2018 року уклало договір вартістю 188 тис.грн. з Миколою ...

На монтаж новорічної ялинки та декоративних фігур на майдані Свободи витратять 4 мільйона гривень

4,2 млн.грн. планують витратити на послуги зі святкового оформлення майдану Свободи до новорічних і ...

ХАЦ виграв позов у “Жилкомсервіса”

Мы выиграли суд в первой инстанции против Жилкомсервиса и теперь, если это решение устоит ...

Very expensive soccer football field in Merefa

Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради уклав додаткову угоду з ТОВ «Проектно-будівельна компанія «Енергопростір» щодо ...