Власники земельних ділянок на території садового товариства «Аква» (с. Циркуни) мають до кінця місяця розібрати незаконні паркани та забезпечити вільний доступ до В’ялівського водосховища.

Такий результат зустрічі, яка відбулась на території садового товариства за участю представників «Харківського антикорупційного центру».

До юристів ХАЦ звернулись місцеві мешканці зі скаргою на незаконні паркани, які блокують доступ громадян до водойми. Як вдалося встановити юристам ХАЦ, зокрема, під час розмови з керівництво товариства, паркани розташовані на території, яка не відноситься до «Акви». Власників земельних ділянок попереджували, що їх дії є незаконними.

Не обійшлося й без курйозних випадків. Так, один з власників ділянок стверджував, що в нього є доступ через калітку, яку він зараз відкриє. Але зробити цього не зміг через те, що «хтось вночі заварив цю калітку».


На зустрічі були присутні власники земельних ділянок, місцеві мешканці, юристи ХАЦ, представники інших громадських організацій, зокрема, «Національного корпусу», співробітники поліції.

Місцеві мешканці написали колективну заявою, щодо вжиття заходів правоохоронними органами задля забезпечення вільного доступу громадян України до В’ялівського водосховища. Заява була прийнята співробітниками поліції.

Результатом зустрічі стало зобов’язання власників земельних ділянок зняти незаконні паркани.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Talented families of Kharkiv metro. Part 3. Kucherenko

Підряди у КП «Харківський метрополітен» випадкові люди не отримують. Це доводиться численними публікаціями «Харківського ...

Суддя Суслова відмовила ХАЦ у поверненні місту 5 га землі за одне засідання

9 серпня суд відмовив ГО “Харківський антикорупційний центр” в задоволенні позовних вимог до Харківської ...

ХАЦ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У НОВОМУ ПРОЕКТІ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПРЕСИ

«Харківський антикорупційний центр» став учасником проекту організаційного розвитку центрів розслідувальної журналістики.

«Харківський метрополітен» купує електричне обладнання по вдвічі завищеним цінам

КП «Харківський метрополітен» уклав угоду з ФОП Тетянчук Дарія Вікторівна щодо придбання кабельного приладдя ...

In Kharkov, it became much more expensive to die

У ХАРКОВІ ВМИРАТИ СТАЛО НАБАГАТО ДОРОЖЧЕ Виконавчий комітет Харківської міськради 29 серпня вирішив підвищити ...