Сьогодні у Червонозаводському суді відбувся розгляд справи за позовом ХАЦ щодо бездіяльності прокурора Харківської області.

В червні цього року активістам ХАЦ стало відомо, що власники ресторану “Дубровський” самовільно захопили земельні ділянки, які виходять до ріки Харків.

Ресторан розташований на шести земельних ділянках загальною площею 0,58 Га вздовж вулиці Кромської, які належать Ніні Івановій. Але де-факто ресторан займає набагато більше землі та перекрив вільний доступ до води. Площа захопленої землі в два рази більша, ніж площа шести земельних ділянок Іванової.

Через це “ХАЦ” звернувся до поліції з заявою щодо внесення відомостей до ЄРДР та розпочати розслідування за ч.1 ст. 242 КК України «Порушення правил охорони вод», ч.2, 4 ст.197-1 КК України «Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво». Через бездіяльність прокуратури юристи ХАЦ були вимушені подати скаргу до суду.

Незважаючи на те, що представники прокуратури не з’явилися на засідання, суд розглянув справу та повністю задовольнив скаргу антикорупційного центру, зобов’язавши прокуратуру внести відповідні відомості до ЄРДР.

За неофіційними даними, Ніна Іванова є матір’ю Сергія Іванова – екс-очільника Харківської обласної митниці за часів Януковича. Саме в цей час ресторан «Дубровський» й отримав землю.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Related firms sprayed a tender for the repair of a sanatorium in the Kharkiv region

КЗ «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» Харківської облради уклав угоду з ПОГ «Орембудсервіс» щодо проведення ...

Талановиті сім’ї харківського метро. Частина 2. Сім’я Поліщук

Друзі, після виходу на нашій Фейсбук-сторінці матеріалу “Талановиті сім’ї харківського метро. Частина 1. Юхно”, ...

In the Kharkiv region, the education department ordered repairs with space prices for materials

Відділ освіти Зміївської РДА уклав угоду з ФОП Молдавський Михайло Олександрович щодо проведення ремонтних ...

Individuals entrepreneurs with the same selection of equipment and workers continue to saw tenders for the supply of products to regional schools

КЗ «Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 112 Харківської облради уклав угоду з ФОП Якутенко ...

New corruption scheme in Kharkov: mending of schools

Харківські правоохоронці підозрюють ПП «Будагроспектр» та ПП «Будтериторія Україна» у користуванні послугами «конвертаційного центру», ...

Art object “Cheap land right in front of Kernes”

Фірма родини депутата міськради від «Самопомочі» Андрія Саєнка без укладання договору оренди використовує земельну ділянку комунальної власності ...