Сьогодні у Червонозаводському суді відбувся розгляд справи за позовом ХАЦ щодо бездіяльності прокурора Харківської області.

В червні цього року активістам ХАЦ стало відомо, що власники ресторану “Дубровський” самовільно захопили земельні ділянки, які виходять до ріки Харків.

Ресторан розташований на шести земельних ділянках загальною площею 0,58 Га вздовж вулиці Кромської, які належать Ніні Івановій. Але де-факто ресторан займає набагато більше землі та перекрив вільний доступ до води. Площа захопленої землі в два рази більша, ніж площа шести земельних ділянок Іванової.

Через це “ХАЦ” звернувся до поліції з заявою щодо внесення відомостей до ЄРДР та розпочати розслідування за ч.1 ст. 242 КК України «Порушення правил охорони вод», ч.2, 4 ст.197-1 КК України «Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво». Через бездіяльність прокуратури юристи ХАЦ були вимушені подати скаргу до суду.

Незважаючи на те, що представники прокуратури не з’явилися на засідання, суд розглянув справу та повністю задовольнив скаргу антикорупційного центру, зобов’язавши прокуратуру внести відповідні відомості до ЄРДР.

За неофіційними даними, Ніна Іванова є матір’ю Сергія Іванова – екс-очільника Харківської обласної митниці за часів Януковича. Саме в цей час ресторан «Дубровський» й отримав землю.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

In the case of theft of state funds, Shakhnenk’s favorites and the firm sponsoring the Pyotr Poroshenko’s party Solidarity

ТОВ «Індіго-Груп» виявилося фігурантом кримінального провадження щодо розкраданні державних коштів в великих розмірах, де ...

Kharkiv transporters will give 6.5 mln for rent of used trams and trolleybuses to the environment of Mikhail Dobkin

Харківські транспортні комунальні підприємства 24 січня уклали 3 договори з ТОВ «АМК Сервіс» щодо ...

The related entrepreneurs came to the tender of the Center for Health Care in the Kharkiv Region

Два зв’язаних ФОП прийшли на торги, які оголосило КНП «Балаклійський районний центр медико-санітарної допомоги». ...

Related tenderers have tenderized a tender for the supply of computers in Pisochyn

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради планує укласти угоду з ФОП ...

New Year’s repair of roads in Zachepilovka

Зачепилівська селищна рада уклала кілька угод з ТОВ “Спецдорбудпроект-Плюс” щодо проведення поточного ремонту доріг. ...