Слідчі Слобідського райвідділу поліції в Харківській області підозрюють (ч.3 ст.190 КК України) працівників ТОВ “Укравтоарсенал” у заволодінні грошовими коштами у великих розмірах шляхом продажу житлових квартир у комплексі «Спортивний» по вулиці Оренбурзькій, 9.

Про це стало відомо з ухвали Комінтернівського райсуду міста Харкова від 25 липня 2018 року.

Слобідський відділ Харківської місцевої прокуратури № 5 просить інформувати усіх потерпілих, очевидців, а також інших осіб, яким відомо про злочинні дії забудовника.

Нагадаємо, на початку 2018 року стало відомо, що біля стадіону «Металіст» планують побудувати багатофункціональний комплекс з житловими квартирами і підземним паркінгом.

У лютому 2018 року депутати міськради надали ТОВ «Укравтоарсенал» дозвіл на розробку технічної документації щодо відведення земельної ділянки площею 1,26 га за адресою вул. Оренбурзької, 9 зі зміною цільового призначення. Ця земельна ділянка розташована впритул до території стадіону “Металіст”, поруч зі входом на Східну трибуну.

На сьогоднішній день ця територія використовується для паркування транспортних засобів, в тому числі – спеціальних, під час проведення футбольних матчів та інших заходів.

20 червня під час сесії міськради депутати міськради відклали питання про виділення землі ТОВ «Укравтоарсенал» по Оренбурзькій, 9 для будівництва будинку.

Будівництво багатофункціонального комплексу з житловими квартирами на цій земельній ділянці може стати перешкодою для проведення в подальшому на харківському стадіоні матчів найвищого рівня, таких як Євро-2012. Адже свого часу, саме виходячи з вимог організаторів чемпіонату Європи з футболу, ця ділянка була повністю звільнена від будь-яких забудов.

Власниками ТОВ «Укравтоарсенал» є Юрій Животченко, Олексій Лисих, Олександр Нотченко та ТОВ Компанія з управління активами «ГРІ», бенефіціаром вказано Валерія Сальцева, керівник – Володимир Мороз.

У 2014-2015 роках Олександр Нотченко був гендиректором ПАТ «Футбольний клуб «Металіст». До того працював заступником гендиректора ФК. У той час президентом та власником клубу був біглий бізнесмен Сергій Курченко.

ТОВ «Укравтоарсенал» зареєстроване за адресою – вул. Сумська, 6, кв. 4. За цією ж адресою зареєстроване адвокатське об’єднання «Больверк». Співвласником цього адвокатського об’єднання є Сергій Кадацький. Саме Сергій Кадацький від забудовника і був присутній на зустрічі чиновників міськради, депутатів міськради, представників ХАЦ, представників Національного корпусу та місцевих жителів щодо можливого будівництва по Оренбурзькій, 9.

На сьогоднішній день, підготовчі роботи з будівництва багатофункціонального житлового комплексу по Оренбурзькій, 9, припинені.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ХАЦ провів конференцію “Коррупция в большом городе”

8 квітня ГО “Харківський антикорупційний центр” провів конференцію “Коррупция в большом городе”.

Brothers Dobkiny declared the inheritance by father

Народні депутати України Михайло та Дмитро Добкіни отримали спадщину від свого померлого батька Марка ...

Ex-mayor of Eshar suspected of corruption by police. It has sent materials to a court

Управління захисту економіки в Харківській області направило до суду 22 протоколи щодо дій, пов’язаних ...

7,5 мільйонів — вартість підсвічування пішохідного моста в сквері “Стрілка”

“Це подарунок Харкову та харків’янам”. Саме так, Харківський міський голова, Геннадій Кернес, прокоментував нову ...

In Kharkiv, another 20 million were donated for the reconstruction of the Historical Museum

Департамент капітального будівництва Харківської ОДА уклав з ТОВ «Будівельник» угоду щодо проведення робіт з ...