Слідчі Слобідського райвідділу поліції в Харківській області підозрюють (ч.3 ст.190 КК України) працівників ТОВ “Укравтоарсенал” у заволодінні грошовими коштами у великих розмірах шляхом продажу житлових квартир у комплексі «Спортивний» по вулиці Оренбурзькій, 9.

Про це стало відомо з ухвали Комінтернівського райсуду міста Харкова від 25 липня 2018 року.

Слобідський відділ Харківської місцевої прокуратури № 5 просить інформувати усіх потерпілих, очевидців, а також інших осіб, яким відомо про злочинні дії забудовника.

Нагадаємо, на початку 2018 року стало відомо, що біля стадіону «Металіст» планують побудувати багатофункціональний комплекс з житловими квартирами і підземним паркінгом.

У лютому 2018 року депутати міськради надали ТОВ «Укравтоарсенал» дозвіл на розробку технічної документації щодо відведення земельної ділянки площею 1,26 га за адресою вул. Оренбурзької, 9 зі зміною цільового призначення. Ця земельна ділянка розташована впритул до території стадіону “Металіст”, поруч зі входом на Східну трибуну.

На сьогоднішній день ця територія використовується для паркування транспортних засобів, в тому числі – спеціальних, під час проведення футбольних матчів та інших заходів.

20 червня під час сесії міськради депутати міськради відклали питання про виділення землі ТОВ «Укравтоарсенал» по Оренбурзькій, 9 для будівництва будинку.

Будівництво багатофункціонального комплексу з житловими квартирами на цій земельній ділянці може стати перешкодою для проведення в подальшому на харківському стадіоні матчів найвищого рівня, таких як Євро-2012. Адже свого часу, саме виходячи з вимог організаторів чемпіонату Європи з футболу, ця ділянка була повністю звільнена від будь-яких забудов.

Власниками ТОВ «Укравтоарсенал» є Юрій Животченко, Олексій Лисих, Олександр Нотченко та ТОВ Компанія з управління активами «ГРІ», бенефіціаром вказано Валерія Сальцева, керівник – Володимир Мороз.

У 2014-2015 роках Олександр Нотченко був гендиректором ПАТ «Футбольний клуб «Металіст». До того працював заступником гендиректора ФК. У той час президентом та власником клубу був біглий бізнесмен Сергій Курченко.

ТОВ «Укравтоарсенал» зареєстроване за адресою – вул. Сумська, 6, кв. 4. За цією ж адресою зареєстроване адвокатське об’єднання «Больверк». Співвласником цього адвокатського об’єднання є Сергій Кадацький. Саме Сергій Кадацький від забудовника і був присутній на зустрічі чиновників міськради, депутатів міськради, представників ХАЦ, представників Національного корпусу та місцевих жителів щодо можливого будівництва по Оренбурзькій, 9.

На сьогоднішній день, підготовчі роботи з будівництва багатофункціонального житлового комплексу по Оренбурзькій, 9, припинені.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The death of an activist in Eskhar: A director of the firm, which activist accused of corruption, have to undergoing psychiatric examination

На екс-директора ТОВ «АВА Сервіс 2017», якого підозрюють у заволодінні бюджетними коштами в Есхарі, ...

«ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ СЕРГІЯ ЧЕРНОВА

Після звільнення Юрія Вінника з посади директора онкоцентру та ліквідації Харківського обласного клінічного онкоцентру, ...

ХАЦ запрошує на прес-конференцію присвячену антикорупційним підсумкам 2016 року

Пресс-конференція відбудеться у п’ятницю 27 січня, о 14 годині, в приміщенні KHARKIV TODAY, за ...

The police are investigating the theft of 10 million hryvnia on the construction of a landfill in Lubotin

Харківські правоохоронці підозрюють чиновників працівників ТОВ «СП Ековтор» у виведенні 10 млн. грн. бюджетних ...

People’s Deputy Katsuba is going to build up agricultural land

Голова Дергачівської РДА Костянтин Жидков одразу змінив цільове призначення 13 земельних ділянок. Призначення змінили ...

ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПОДАВ ЗАЯВИ ПРО ВІДСТОРОНЕННЯ ТРЬОХ СУДДІВ ВІД КОНКУРСУ У КАСАЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Харківський антикорупційний центр, в рамках проекту «А судді хто?», подав зави про відсторонення від ...