Харківські правоохоронці підозрюють чиновників працівників ТОВ «СП Ековтор» у виведенні 10 млн. грн. бюджетних коштів за допомогою фіктивних фірм.

Про це йдеться у Голосіївського районного суду м. Києва від 23 лютого 2018 року.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2016 році службовими особами Департаменту капітального будівництва Харківської ОДА та Управління житлово-комунального господарства Золотоніської міськради, з використанням реквізитів ТОВ «СП «Ековтор» було присвоєно та виведено у тіньовий обіг понад 10 млн. грн.», – говориться в ухвалі.

Нагадаємо, що мова йде про будівництво полігонів ТБО.

Так, між Департаментом капбудівництва та ТОВ «СП «Ековтор» був укладений договір на будівництво комплексу по управлінню комунальними відходами в м. Люботин.

В ухвалі йдеться, що після перерахунку коштів з рахунків державних органів та органів місцевого самоврядування, частина коштів була перерахована на рахунки ТОВ «Альп-Ресурс» та ТОВ «Лімна-Груп», які мають ознаки фіктивності.

У ході аналізу документів податкової звітності ТОВ «Альп-Ресурс» та ТОВ «Лімна-Груп» встановлено, що СГД не здійснюють діяльність, зазначену в установчих документах, при цьому за короткий термін їх існування здійснено великий обсяг фінансових операцій (понад 700 млн. грн), що вказує на можливе створення підприємства з метою прикриття незаконної діяльності.

Також вдалося встановити, що номінальні директори отримують винагороду у розмірі 3200 грн. на місяць за можливість використання їх реквізитів та реквізитів зареєстрованих на них СГД третіми особами.

У подальшому готівка знімається з рахунків «схемних» суб’єктів господарювання через банкомати «Приват Банку» фізичними особами, які задіяні в протиправному механізмі, та передається її замовникам.

Харківське «СП «Ековтор» засноване у 2011 році Тетяною Юрченко з Донецька, яка до 25 липня 2017 року була директором. Фірма ж сьогодні належить донеччанину Олександру Біленку та одеському ТОВ «Екорегіон-77» Сергія Ляшевського та Сергія Дікарева. Директором зарає є Роберті Абакелія

Раніше у правоохоронців вже були претензії до ТОВ «СП «Ековтор» через будівництво полігону у Богодухові

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Kernes’ Golden Christmas tree

Комунальне підприємство «Міський інформаційний центр» уклало договір з ТОВ «Квазар» щодо придбання штучної хвої ...

ПРЕДСТАВНИКИ ХАЦ ЗУСТРІЛИСЯ З ПОСЛОМ ЕСТОНІЇ

25 квітня представники ГО «Харківський антикорупційний центр» зустрілися з Надзвичайним і повноважним послом Естонії ...

The case of disturbances in the Kharkiv city council was transferred to court. Among the accused – a participant in yesterday’s fight at the memorial of fame

9 травня, під час покладання квітів до Меморіалу Слави у Харкові, дуже активним учасником ...

Kharkiv Subway has leaked 2 millions UAH to a questionable company

КП «Харківський метрополітен» уклав угоду з ТОВ «Гранд Плейс» щодо проведення ремонтних робіт вартістю ...

Medical University will spend more than 3 million on expensive laboratory reconditioning

Харківський національний медичний університет уклав угоду з ПП «Євробуд» щодо проведення ремонтних робіт вартістю ...

New firm received money without competition from Kernes’ officials

Департамент комунального господарства Харківської міськради 3 грудня уклав договір з ТОВ «ТБК Тітан» щодо ...