Харківські правоохоронці підозрюють чиновників працівників ТОВ «СП Ековтор» у виведенні 10 млн. грн. бюджетних коштів за допомогою фіктивних фірм.

Про це йдеться у Голосіївського районного суду м. Києва від 23 лютого 2018 року.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2016 році службовими особами Департаменту капітального будівництва Харківської ОДА та Управління житлово-комунального господарства Золотоніської міськради, з використанням реквізитів ТОВ «СП «Ековтор» було присвоєно та виведено у тіньовий обіг понад 10 млн. грн.», – говориться в ухвалі.

Нагадаємо, що мова йде про будівництво полігонів ТБО.

Так, між Департаментом капбудівництва та ТОВ «СП «Ековтор» був укладений договір на будівництво комплексу по управлінню комунальними відходами в м. Люботин.

В ухвалі йдеться, що після перерахунку коштів з рахунків державних органів та органів місцевого самоврядування, частина коштів була перерахована на рахунки ТОВ «Альп-Ресурс» та ТОВ «Лімна-Груп», які мають ознаки фіктивності.

У ході аналізу документів податкової звітності ТОВ «Альп-Ресурс» та ТОВ «Лімна-Груп» встановлено, що СГД не здійснюють діяльність, зазначену в установчих документах, при цьому за короткий термін їх існування здійснено великий обсяг фінансових операцій (понад 700 млн. грн), що вказує на можливе створення підприємства з метою прикриття незаконної діяльності.

Також вдалося встановити, що номінальні директори отримують винагороду у розмірі 3200 грн. на місяць за можливість використання їх реквізитів та реквізитів зареєстрованих на них СГД третіми особами.

У подальшому готівка знімається з рахунків «схемних» суб’єктів господарювання через банкомати «Приват Банку» фізичними особами, які задіяні в протиправному механізмі, та передається її замовникам.

Харківське «СП «Ековтор» засноване у 2011 році Тетяною Юрченко з Донецька, яка до 25 липня 2017 року була директором. Фірма ж сьогодні належить донеччанину Олександру Біленку та одеському ТОВ «Екорегіон-77» Сергія Ляшевського та Сергія Дікарева. Директором зарає є Роберті Абакелія

Раніше у правоохоронців вже були претензії до ТОВ «СП «Ековтор» через будівництво полігону у Богодухові

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Kharkiv Subway has leaked 2 millions UAH to a questionable company

КП «Харківський метрополітен» уклав угоду з ТОВ «Гранд Плейс» щодо проведення ремонтних робіт вартістю ...

“Cascade” closed forever: the project for half a million hryvnia was made by an architect from Chernigov

Проект капітального ремонту “Каскаду” в саду ім. Т.Г. Шевченка розробляв Артем Прощенко, досить відомий ...

The former Kharkiv regional deputy’s company received a contract to repair the road without an open tender

Китченківська сільська рада уклала угоду з ПрАТ “УМБ-23” щодо проведення ремонту дороги вартістю 1,431 ...

The court overturned suspicion of Maxim Musieff

21 травня 2019 року Київський райсуд міста Харкова (суддя Колесник Світлана Андріївна) скасував підозру ...

The police opened another case through the purchase of the subway after the publication of HAT and the statement of lawyers of the project “Tisni”

Поліція розслідує кримінальне провадження щодо зловживання службовими особами КП «Харківський метрополітен» та ТОВ «Торговий ...

ХАЦ не зміг повернути 30 га землі територіальній громаді. Рішення суду

13 грудня 2016 року Вищий господарський суд України задовольнив касаційну скаргу Харківської міськради та ...