Територія водно-гребної баз «ФЕД» на березі Журавлівського водосховища опинилася у власності колишнього керівництва державного підприємства.
Про це стало відомо з кадастрової карти.

Водно-гребна база заводу є унікальною і єдиною не тільки в Харківській області, а й в усій східній Україні, яка спеціалізується на водно-веслувальних видів спорту. З 1960-их років на цій базі були підготовлені понад 50 майстрів спорту, переможців і призерів чемпіонатів світу і Європи, а також олімпійська чемпіонка 2012 року Яна Дементьєва.

Зараз виявилося, що майже вся територія бази віддана під забудову, а власниками земельних ділянок стали колишні керівники цього державного підприємства. Як земля під територію бази опинилася в приватних руках поки що залишається таємницею.

Так три земельні ділянки загальною площею 0,4488 га опинилися у власності та оренді Олександра Андрійовича Жданова. Він є сином колишнього багаторічного керівника державного підприємства, героя України Андрія Жданова.

Ще дві земельні ділянки загальною площею 0,22 га знаходяться у власності Валерія Фадєєва. Він був відомий як головний інженер – перший заступник директора Державного підприємства «Харківський машинобудівний завод« ФЕД».

Крім того, дві земельні ділянки загальною площею 0,22 га належать Володимиру Тиндіку. Він був відомий як керівник профспілки Державного підприємства «Харківський машинобудівний завод «ФЕД».

Й ось ці не останні люди на підприємстві стали власниками території бази, а точніше земельних ділянок, на яких можна будувати маєтки.
Тож кожної миті територія унікальної бази може стати новим елітним котеджним селищем на березі Журавлівського водосховища.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Rookie In The Room

Man bun bespoke freegan, kitsch retro ethical banh mi williamsburg drinking vinegar sustainable heirloom ...

In the kitchen at a veteran hospital

Нещодавно харківський Обласний госпіталь ветеранів війни під керівництвом колишнього керівника місцевого облздраву Юрія Федченка ...

For The Records

Man bun bespoke freegan, kitsch retro ethical banh mi williamsburg drinking vinegar sustainable heirloom ...

Get Ready For The Festival!

Man bun bespoke freegan, kitsch retro ethical banh mi williamsburg drinking vinegar sustainable heirloom ...

Ideas In The Living Room

Neutra readymade kickstarter, vegan quinoa portland normcore. Fanny pack typewriter marfa, crucifix cred flexitarian ...