Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Паркінг +» щодо ремонту ділянки Московського проспекту вартістю 141,83 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Планується реконструкція просп. Московського від вул. Харківських Дивізій до бульвару Богдана Хмельницького. Зокрема, мова йде про оновлення покриття проїжджої частини; улаштування дорожніх знаків та нанесення розмітки згідно; винесення мереж ХМЕМ АК “Харківобленерго”; улаштування мережі дощової каналізації; реконструкція мереж побутової каналізації; улаштування господарського-питного водопроводу; комплексний благоустрій вулиці на ділянці реконструкції.

Раніше ТОВ «Паркінг +» вже отримало від мерії підрядів на реконструкцію Московського проспекту на суму близько пів мільярда гривень.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Метрокуб». Засновником є Роман Колеснік, відомий, як засновник ТОВ «Будівельна компанія БУДРЕСУРС». Крім того, людина з тією ж самою адресою та паспортними даними також певний час була власником та директором ТОВ “Дорожньо-Будівельна компанія “Уровень”. Остання фірма належала ТОВ КУА «Фінекс-капітал», яке платить дивіденди Геннадію Кернесу.

Власником та керівником фірми протягом 2007-2010 років був Володимир Чумаков. А, в 2010 році Чумаков став директором Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради. Саме цей Департамент, як замовник, і роздав понад мільярд гривень підрядів ТОВ «Паркінг+» за останні сім років.

Зараз власниками ТОВ «Паркінг+» є Вячеслав Блінкін (до недавнього часу бізнес-партнер дружини Володимира Чумакова), Олег Гончар та гонконгська фірма DRAGON INVESTMENT DEVELOPMENT LIMITED. Олег Гончар серед власників «Паркінг+» з’явився нещодавно.

У цьому переліку він змінив Галину Давидову, людину з бізнес-оточення Геннадія Кернеса.


Як, виявилось Олег Дмитрович Гончар також є
людиною дуже близькою до оточення Геннадія Кернеса.


Субпідрядником на цих роботах буде ТОВ «Фірма «Харківагроснаб».

Щодо переможця, то власником та керівником ТОВ фірма “Харківагроснаб” є Олександр Посаженніков, який разом з директором Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради Володимиром Чумаковим був власником ПП “Стройпласт”.

Саме Володимир Чумаков є директором Департаменту, якому і підпорядковується управління, яке оголошувало процедуру закупівлі.

………………..

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

РЕКОНСТРУКЦІЯ МОЛОДІЖНОГО ПАРКУ КОШТУВАТИМЕ 50 МІЛЬЙОНІВ, В МЕРІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДИСКРИМІНАЦІЙНУ ВИМОГУ

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «БВКФ «Технікабуд» щодо реконструкції Молодіжного ...

СУД ЗАБРАВ У БІЗНЕС-ПАРТНЕРА ШЕНЦЕВА БАЗУ ВІДПОЧИНКУ У СТАРОМУ САЛТОВІ

Суд задовольнив позов регіонального відділення Фонду держмайна у Харківській області та повернув до державної ...

KHARKIV ANTICORRUPTION CENTER DIGEST: KHARKIV METRO, ILLEGAL SALE OF LAND AND DECLARATION

KHARKIV ANTICORRUPTION CENTER DIGEST:  1. KHARKIV METRO WHICH OPERATES AT A LOSS WILL PAY ...

ОТОЧЕННЯ ДИРЕКТОРА ХАРКІВСЬКОГО МЕТРОПОЛІТЕНУ ОТРИМАЄ ЩЕ 250 ТИСЯЧ НА НЕОБОВ’ЯЗКОВИЙ РЕМОНТ

Комунальне підприємство «Харківський метрополітен» 1 вересня уклав угоду з ТОВ «Благоспецбуд+» щодо надання послуг ...

ЕЛЕКТРОВАЖМАШ ЗАКУПИВ МЕТАЛ НА 77 МІЛЬЙОНІВ В ЗАПОРІЖЖІ

ДП «Завод «Електроважмаш» 5-6 вересня уклав дві угоди з запоріжською ТОВ «Укр Ріелт Груп» ...