Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Паркінг +» щодо ремонту ділянки Московського проспекту вартістю 141,83 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Планується реконструкція просп. Московського від вул. Харківських Дивізій до бульвару Богдана Хмельницького. Зокрема, мова йде про оновлення покриття проїжджої частини; улаштування дорожніх знаків та нанесення розмітки згідно; винесення мереж ХМЕМ АК “Харківобленерго”; улаштування мережі дощової каналізації; реконструкція мереж побутової каналізації; улаштування господарського-питного водопроводу; комплексний благоустрій вулиці на ділянці реконструкції.

Раніше ТОВ «Паркінг +» вже отримало від мерії підрядів на реконструкцію Московського проспекту на суму близько пів мільярда гривень.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Метрокуб». Засновником є Роман Колеснік, відомий, як засновник ТОВ «Будівельна компанія БУДРЕСУРС». Крім того, людина з тією ж самою адресою та паспортними даними також певний час була власником та директором ТОВ “Дорожньо-Будівельна компанія “Уровень”. Остання фірма належала ТОВ КУА «Фінекс-капітал», яке платить дивіденди Геннадію Кернесу.

Власником та керівником фірми протягом 2007-2010 років був Володимир Чумаков. А, в 2010 році Чумаков став директором Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради. Саме цей Департамент, як замовник, і роздав понад мільярд гривень підрядів ТОВ «Паркінг+» за останні сім років.

Зараз власниками ТОВ «Паркінг+» є Вячеслав Блінкін (до недавнього часу бізнес-партнер дружини Володимира Чумакова), Олег Гончар та гонконгська фірма DRAGON INVESTMENT DEVELOPMENT LIMITED. Олег Гончар серед власників «Паркінг+» з’явився нещодавно.

У цьому переліку він змінив Галину Давидову, людину з бізнес-оточення Геннадія Кернеса.


Як, виявилось Олег Дмитрович Гончар також є
людиною дуже близькою до оточення Геннадія Кернеса.


Субпідрядником на цих роботах буде ТОВ «Фірма «Харківагроснаб».

Щодо переможця, то власником та керівником ТОВ фірма “Харківагроснаб” є Олександр Посаженніков, який разом з директором Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради Володимиром Чумаковим був власником ПП “Стройпласт”.

Саме Володимир Чумаков є директором Департаменту, якому і підпорядковується управління, яке оголошувало процедуру закупівлі.

………………..

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ФІРМА, ЩО ПЕРЕБУВАЄ ПІД СЛІДСТВОМ, БУДЕ ОТРИМУВАТИ ВІД КЕРНЕСА 800 ТИСЯЧ ГРН, НА МІСЯЦЬ ЗА ЗАМІНУ ПАКЕТІВ В УРНАХ

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» 30 грудня уклав угоду з ТОВ «Системи прогресивної ...

В ХАРКІВСЬКУ ШКОЛУ ПРИДБАЮТЬ ОЛИВКОВУ ОЛІЮ ДОРОЖЧЕ НІЖ ЇЇ КУПУЄ «ЕНЕРГОАТОМ» ТА ОЛІМПІЙСЬКОГО ЦЕНТРУ «КОНЧА-ЗАСПА»

КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс №8» Харківської обласної ради уклав угоду з ФО-П Осипчук ...

НОВА «ПРОКЛАДКА» ОТРИМАЄ ПІВ МІЛЬЙОНА НА РЕМОНТ ДОРОГИ У СЕЛІ ПІД ХАРКОВОМ

Шелестівська сільська рада 25 жовтня уклала угоду з ТОВ «Екобудшлях» щодо ремонту дороги вартістю ...

ОФШОР АВАКОВА МАЄ ЩЕ 5 ГЕКТАРІВ ЗЕМЛІ ПОРЯД З ЕКОПАРКОМ ФЕЛЬДМАНА ПІД ХАРКОВОМ

ПП «Тріада-Буд» має в оренді земельну ділянку площею 5 га рекреаційних земель, які знаходяться ...

ХАРКІВСЬКА МІСЬКРАДА ДЕШЕВО РОЗПРОДАЄ ПРИМІЩЕННЯ В ЦЕНТРІ МІСТА ТА В ПАРКУ ГОРЬКОГО МЕНЕДЖЕРУ СІМ’Ї КУШНАРЬОВА ТА АКЦІОНЕРУ БАНКА ДОБКІНА-КЕРНЕСА

Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки і комунального майна Харківської міської ради в ...