Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Паркінг +» щодо ремонту ділянки Московського проспекту вартістю 141,83 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Планується реконструкція просп. Московського від вул. Харківських Дивізій до бульвару Богдана Хмельницького. Зокрема, мова йде про оновлення покриття проїжджої частини; улаштування дорожніх знаків та нанесення розмітки згідно; винесення мереж ХМЕМ АК “Харківобленерго”; улаштування мережі дощової каналізації; реконструкція мереж побутової каналізації; улаштування господарського-питного водопроводу; комплексний благоустрій вулиці на ділянці реконструкції.

Раніше ТОВ «Паркінг +» вже отримало від мерії підрядів на реконструкцію Московського проспекту на суму близько пів мільярда гривень.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Метрокуб». Засновником є Роман Колеснік, відомий, як засновник ТОВ «Будівельна компанія БУДРЕСУРС». Крім того, людина з тією ж самою адресою та паспортними даними також певний час була власником та директором ТОВ “Дорожньо-Будівельна компанія “Уровень”. Остання фірма належала ТОВ КУА «Фінекс-капітал», яке платить дивіденди Геннадію Кернесу.

Власником та керівником фірми протягом 2007-2010 років був Володимир Чумаков. А, в 2010 році Чумаков став директором Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради. Саме цей Департамент, як замовник, і роздав понад мільярд гривень підрядів ТОВ «Паркінг+» за останні сім років.

Зараз власниками ТОВ «Паркінг+» є Вячеслав Блінкін (до недавнього часу бізнес-партнер дружини Володимира Чумакова), Олег Гончар та гонконгська фірма DRAGON INVESTMENT DEVELOPMENT LIMITED. Олег Гончар серед власників «Паркінг+» з’явився нещодавно.

У цьому переліку він змінив Галину Давидову, людину з бізнес-оточення Геннадія Кернеса.


Як, виявилось Олег Дмитрович Гончар також є
людиною дуже близькою до оточення Геннадія Кернеса.


Субпідрядником на цих роботах буде ТОВ «Фірма «Харківагроснаб».

Щодо переможця, то власником та керівником ТОВ фірма “Харківагроснаб” є Олександр Посаженніков, який разом з директором Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради Володимиром Чумаковим був власником ПП “Стройпласт”.

Саме Володимир Чумаков є директором Департаменту, якому і підпорядковується управління, яке оголошувало процедуру закупівлі.

………………..

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

АЛАСАНІЯ ОБІЦЯЄ ВІДМІНУ ЗАКУПІВЛІ КОНТЕНТУ ХАРКІВСЬКОЮ ФІЛІЄЮ НТКУ У ЙОГО ФІРМИ ЧЕРЕЗ КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ

Глава Національної телекомпанії України Зураб Аласанія заявив, що торги відносно закупівлі харківською філією НТКУ ...

СУД ЗАЛИШАЄ КООПЕРАТИВУ 200 ГА ЗЕМЛІ ЛІСОВОГО ФОНДУ, ЯКУ ТОЙ ПРОДАЄ «ЗОЛОТИМ ЛЮДЯМ ХАРКІВЩИНИ»

Суд відхилив апеляцію Державного підприємства Вовчанське лісове господарство й залишив у власності ОК «Житлово-будівельний ...

СУДДЮ ВАЛКІВСЬКОГО РАЙСУДУ, ЯКА ЗАБУЛА ПРО КРЕДИТ ТА КВАРТИРУ, ОШТРАФУВАЛИ НА НЕВЕЛИКУ СУМУ

Суддю Валківського районного суду Аллу Токмакову оштрафували на 1700 грн. за порушення Закону України ...

НАРДЕП ФЕЛЬДМАН ОТРИМАВ 25 МІЛЬЙОНІВ ДИВІДЕНДІВ ВІД “ПРОКЛАДКИ”, ЯКА ЗАЙМАЄТЬСЯ ОПТОВОЮ ТОРГІВЛЕЮ

Народний депутат України Олександр Фельдман отримав 24,71 мільйони гривень дивідендів від ТОВ «Октус Трейд»

СІМ’Я ЮРІЯ ГОЛУБАНА, ЯКИЙ СТАВ ВІДОМИЙ НА ВСЮ КРАЇНУ ВЧОРА, МАЄ КУПУ ГОТІВКИ ТА КОШТОВНОГО МАЙНА

Безумовно, одним з найбільш обговорюваних працівників поліції в Україні за останній тиждень став Юрій ...

«ХАРКІВВОДОКАНАЛ» ЗАПЛАТИТЬ ПОНАД 4 МІЛЬЙОНИ ЗА РЕМОНТ МАЙСТЕРНЬ

КП «Харківводоканал» 26 серпня підписав договір з ТОВ «Добробудь» щодо ремонту майстерень вартістю 4,4 ...