Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклало угоду з ТДВ «Спецбуд-3» щодо реконструкції скверу на майдані Свободи вартістю 88,55 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Проектом реконструкції передбачено: демонтаж елементів тротуарів та паркової інфраструктури; мощення гранітної плитки і мощення бруківки; улаштування гранітних бортів; підвищення комфорту і безпеки пересування, у т.ч. для маломобільних груп населення; збереження площі озеленення, улаштування рулонного газонного покриття, посадка дерев (12 блакитних ялинок, 12 звичайних ялинок та 6 ялівця) і 50 кущів чайної троянди; улаштування малих архітектурних форм (урни, лави); улаштування зовнішнього освітлення; улаштування зливової каналізації з дощоприймальних лотків (з відведенням води в дощеприймальні колодязі) та труб СПІРО ∅ 400 мм; улаштування автоматичного поливального водопроводу; перекладка теплотраси.

На нове покриття площі витратять 61,98 млн. грн. Мова йде про 3334 грн. за влаштування 1 кв.м. покриття площі.

Загальна площа запроектованої території ≈ 3,7876 га.

Будівництва монументального знаку у технічній документації не заплановано.

Субпідрядником під час цих робіт буде ТОВ «Тетра Групп». Ця фірма записана на Аліну Амеліну, Марину Васєху, Віталія Голубєва, Сергія Демиденко. Директор – Руслан Амелін.

Керівником ТДВ «Спецбуд-3» є депутат Харківської міськради від партії «Відродження» Віталій Ганжа.

В 2016 році мерія вже укладала угоду на реконструкцію скверу. Тоді вартість робіт мала скласти 25 млн. грн., а роботи планувало виконувати ТОВ «Вега-Буд» з орбіти впливу депутата міськради від фракції «Відродження» Віталія Ганжи.

 

………………..

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

“КООПЕРАТИВНА СХЕМА” З ЖИТЛОБУДОМ-1 ПОВЕРТАЄТЬСЯ У ХАРКІВ НА НАЙБЛИЖЧУ СЕСІЮ МІСЬКРАДИ

Депутатам Харківської міськради на найближчій сесії, яка відбудеться 21 грудня, пропонують знову безкоштовно роздати ...

КЕРНЕС ОТРИМАВ 10 МІЛЬЙОНІВ ДИВІДЕНДІВ ВІД ФІРМИ, ЯКА ЗАРОБЛЯЄ НА МІСЬКОМУ БЮДЖЕТІ

22 грудня Харківський міський голова Геннадій Кернес отримав 10,83 млн. грн. дивідендів від ТОВ ...

КЕРІВНИЦТВО ХАРКІВСЬКОГО АВІАЗАВОДУ ПІДОЗРЮЮТЬ У ПРИВЛАСНЕННІ 50 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Національне антикорупційне бюро України проводить досудове розслідування щодо привласнення службовими особами ДП «Харківське державне ...

ФІРМА БУХГАЛТЕРА КОСІНОВИХ ОТРИМАЛА ДОДАТКОВО НА РЕМОНТ БІЛЯ ДЗЕРКАЛЬНОГО СТРУМІНЯ 700 ТИСЯЧ

Департамент комунального господарства Харківської міськради 22 липня перерахував ТОВ «Енергосервіс ПМК» 719 тис. грн. ...

ОТОЧЕННЮ ОДІОЗНИХ СУДДІВ ДОКИНУТЬ 2 МІЛЬЙОНИ НА РЕМОНТ БУДІВЛІ АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ У ХАРКОВІ

Харківський апеляційний адміністративний суд 19 грудня уклав додаткову угоду з ТОВ фірма «Скорпіон-РП» щодо ...

НА ХАРКІВЩИНІ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЕРЕПЛАЧУЄ ЗА ПРОДУКТИ

Територіальний Центр Соціального Обслуговування (Надання Соціальних Послуг) Краснокутської РДА уклав угоду з ФОП Єфіменко ...