Суд відмовив прокуратурі у позові щодо повернення земельної ділянки площею, 1.66 га , яку на права оренди використовує ТОВ Технологічної групи «Екіпаж» поряд з Печенізьким водосховищем.

Про це йдеться у рішенні суду.

Минулого року представники Чугуївської прокуратури звернулися до суду із заявою до Вовчанської райдержадміністрації та ТОВ Технологічної групи «Екіпаж» щодо визнання недійсними договору оренди земельної ділянки, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради.

У жовтні 2017 року господарський суд Харківської області прийняв заяву та призначив її до розгляду із залученням обласного управління лісового та мисливського господарства, а також Державного підприємства «Вовчанське лісове господарство» у якості третіх осіб.

Під час розгляду справи прокурор вказав, що розпорядження голови Вовчанської райдержадміністрації від 25 грудня 2003 року та від 6 лютого 2008 року прийняті з порушенням вимог земельного, лісового та водного законодавства, у зв’язку з чим надання вищевказаної земельної ділянки з метою організації рекреаційних послуг відбулось незаконно.

Крім того, частина вищевказаної земельної ділянки відноситься до земель водного фонду, оскільки перебуває в межах зони санітарної охорони та прибережної захисної смуги Печенізького водосховища.

Як наголосили представники прокуратури, під час виїзду на спірну земельну ділянку було встановлено, що на даний час вона використовується не для рекреаційних цілей, а для організації яхт-клубу. До того ж було зафіксовано чисельні порушення норм Земельного, Лісового кодексу, природоохоронного законодавства та положення договору оренди.

Таким чином, прокуратура наполягала на необхідності повернення спірної ділянки у власність держави.

У відповідь на звинувачення прокуратури представники Вовчанської РДА та ТОВ «ТГ «Екіпаж» наполягали на тому, щоб суд відмовив у задоволенні у повному обсязі у зв’язку з пропущенням терміну позовної давності та необґрунтованості позовних вимог прокурора. Згодом суд дійшов висновку, що зміни цільового призначення не відбулося. Крім того, суд зазначив, що матеріалами справи не було підтверджено факт того, що спірна земельна ділянка знаходиться у прибережній захисній смузі.

Дійшовши висновку, що зазначені позивачем обставини не підтвердили матеріалів справи, суд повністю відмовив у задоволенні вимог прокуратури.

Заснували ТОВ Технологічної групи «Екіпаж» Володимир Чемуранов, Ірина Дмитрієва, Дмитро Орішкин. Вони також були відомі, як засновники ПАТ «Харківський ремонтно-механічний завод».

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У АВАКОВА ПЕРЕПИСАЛИ НА ЛЮДИНУ ФЕЛЬДМАНА ЗЕМЛЮ БІЛЯ ЕКОПАРКУ, ЯКА СТАЛА ПРИВОДОМ ДЛЯ РОЗСЛІДУВАННЯ НАБУ

ТОВ «Лісова галявина», яка володіє 18,15 га рекреаційних земель, переписали на заступника директора ГО ...

ХАРКІВСЬКИЙ СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПІДРЯДНИКА ПІДЛАТАТИ ДАХ У ШКОЛІ, ЗА РЕМОНТ ЯКОЇ ВІН ОТРИМАВ ГРОШІ

Суд задовольнив позов відділу освіти Чугуївської міськради та зобов’язав ТОВ «Харківбудконстуркція» виконати роботи по ...

У ХАРКОВІ СПОРТИВНІЙ МОЛОДІ БЕЗКОШТОВНО ВИДІЛЯЮТЬ ГЕКТАРИ ЗЕМЛІ В ОЛЕКСІЇВСЬКОМУ ЛУГОПАРКУ

Як, повідомляв Харківський антикорупційний центр, вчора на сесії Харківської міськради ОК “ЖБК “Кіпербуд” отримав ...

ЕЛЕКТРОВАЖМАШ ЗЛИВ БРИТАНСЬКІЙ ПРОКЛАДЦІ ЩЕ 24 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

ДП «Електроважмаш» 15 червня уклав угоду з компанією «Industrial Fields Limited» (Велика Британія) про ...

У ХАРКОВІ ПОДОРОЖЧАЛИ ТРАНСПОРТНІ ЗУПИНКИ ДО 190 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ В СЕРЕДНЬОМУ ЗА 1 ШТУКУ. ПІДРЯДНИК З КУБЛА ФІНАНСИСТІВ “НОВОРОСІЇ”

В вересні-жовтні 2017 року харківське комунальне підприємство «Міськелектротранссервіс» уклало 9 договорів з київським ТОВ ...

НОВА «ПРОКЛАДКА» ОТРИМАЄ ПІВ МІЛЬЙОНА НА РЕМОНТ ДОРОГИ У СЕЛІ ПІД ХАРКОВОМ

Шелестівська сільська рада 25 жовтня уклала угоду з ТОВ «Екобудшлях» щодо ремонту дороги вартістю ...