Вовчанський відділ поліції продовжує розглядати кримінальну справу щодо самовільного зайняття Харківським обласним центральним Яхт-клубом земельної ділянки біля Старосалтівського водосховища.

Про це стало відомо з ухвали Вовчанського районного суду від 14 березня.

У 2016 році до Вовчанського відділу прокуратури надійшло повідомлення про незаконне зайняття земельної ділянки яхт-клубом, який розпочав будівництво двох будівель в прибережній зоні Печенізького водосховища.

Кримінальне провадження було порушено, зокрема, за заявою керівника проекту «Печеніги. Викрадене узбережжя», в якому приймав участь Харківський антикорупційний центр.

В ході судового розслідування виникли об’єктивні сумніви щодо справжності документів стосовно рішення про надання дозволу на оформлення права власності на нежитлові будівлі, розташовані у Старому Салтові.

Суд визнав необхідність проведення технічної експертизи документів та експертизи почерку, а також дозволив слідчому вилучити оригінали документів для перевірки.

Керівником підприємства «Харківський обласний центральний яхт-клуб» є Владислав Цистан, який також очолює низку установ, серед яких ОК «Фонд розвитку вітрильного спорту», ОК «Салтів-рекреація», ОК «Салтів-благоустрій» та інші. До речі, спірні будівлі яхт-клубу в прибережній зоні Печенізького водосховища, щодо яких було відкрито кримінальну справу, зареєстровані саме на ТОВ «Фонд розвитку вітрильного спорту».

…………………………

Ця публікація була підготовлена Харківським Антикорупційним Центром в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю Харківського Антикорупційного Центра i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ЛЮДИ КЕРНЕСА ПЕРЕДАЛИ ЖИТЛОБУД-1 1,5 ГЕКТАРИ ЗЕМЛІ, ЯКУ ОТРИМАЛИ ВІД МІСЬКРАДИ ЗА «КООПЕРАТИВНОЮ СХЕМОЮ»

Корпорація «Трест Житлобуд-1» отримала через своїх підконтрольних осіб від людей Геннадія Кернеса 4 земельні ...

ХАРКІВСЬКИМ УЧНЯМ ПРИДБАЛИ У СВЯТАША РОСІЙСЬКИХ АВТОБУСІВ НА 17 МІЛЬЙОНІВ

У ліпні-серпні 2016 року десять відділів освіти у Харківській області акцептували пропозиції ТОВ «Радіал-Україна» ...

У ХАРКОВІ СУД РОЗІРВАВ ДОГОВІР МІЖ ОБЛВОДГОСПОМ ТА ФІРМОЮ, ЯКА ХОТІЛА ОБМЕЖИТИ ДОСТУП ГРОМАДЯН ДО ВОДИ

  Суд задовольнив позов Харківського обласного управління водних ресурсів до ТОВ «Екозахист води» щодо ...

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ ДОВІВ ЗМОВУ НА ТЕНДЕРІ В УНІВЕРСИТЕТІ КАРАЗІНА

Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України довів змову ПП “Мега-Транс” та ТОВ “Екотек” ...