Вовчанський відділ поліції продовжує розглядати кримінальну справу щодо самовільного зайняття Харківським обласним центральним Яхт-клубом земельної ділянки біля Старосалтівського водосховища.

Про це стало відомо з ухвали Вовчанського районного суду від 14 березня.

У 2016 році до Вовчанського відділу прокуратури надійшло повідомлення про незаконне зайняття земельної ділянки яхт-клубом, який розпочав будівництво двох будівель в прибережній зоні Печенізького водосховища.

Кримінальне провадження було порушено, зокрема, за заявою керівника проекту «Печеніги. Викрадене узбережжя», в якому приймав участь Харківський антикорупційний центр.

В ході судового розслідування виникли об’єктивні сумніви щодо справжності документів стосовно рішення про надання дозволу на оформлення права власності на нежитлові будівлі, розташовані у Старому Салтові.

Суд визнав необхідність проведення технічної експертизи документів та експертизи почерку, а також дозволив слідчому вилучити оригінали документів для перевірки.

Керівником підприємства «Харківський обласний центральний яхт-клуб» є Владислав Цистан, який також очолює низку установ, серед яких ОК «Фонд розвитку вітрильного спорту», ОК «Салтів-рекреація», ОК «Салтів-благоустрій» та інші. До речі, спірні будівлі яхт-клубу в прибережній зоні Печенізького водосховища, щодо яких було відкрито кримінальну справу, зареєстровані саме на ТОВ «Фонд розвитку вітрильного спорту».

…………………………

Ця публікація була підготовлена Харківським Антикорупційним Центром в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю Харківського Антикорупційного Центра i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ОСВІТЯНИ СКАНДАЛЬНО ВІДОМОЇ ТЕТЯНИ ЦИБУЛЬНИК ЗАКУПОВУЮТЬ ПРОДУКТИ ПО ШАЛЕНИМ ЦІНАМ

Поки в соцмережах, регіональних та національних ЗМІ обговорювали розмах і стиль з яким відзначила ...

ХАРКІВВОДОКАНАЛ ПРИДБАВ ЗА 228 ТИСЯЧ ПОСЛУГИ ХОСТИНГУ ТА ПІДТРИМКИ САЙТУ У БІЗНЕС-ПАРТНЕРА СИНА АРІХА

Комунальне підприємство «Харківводоканал» 28 березня уклало угоду з ПП «Харсервіс» щодо надання послуг провайдерів ...

БУДІВНИЦТВО ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ У НОВІЙ БІБЛІОТЕЦІ ЮРАКАДЕМІЇ ОБІЙДЕТЬСЯ У 13 МІЛЬЙОНІВ

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 10 лютого уклав угоду з ТОВ «Схід-Тел» щодо ...

У КЕРНЕСА ДЕПАРАМЕНТ ЗА МІСЯЦЬ ВІДДАВ УЛЮБЛЕНІЙ ФІРМІ 1,5 МІЛЬОНА ЗА РЕМОНТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

Департамент культури Харківської міськради у квітні 2016 року перерахував ТОВ «Добробудъ» 1,75 млн. грн. ...

ХАРКІВСЬКІ ПРАВООХОРОНЦІ ПІДОЗРЮЮТЬ КЕРІВНИЦТВО МЕТРОПОЛІТЕНУ У ЗЛОВЖИВАННЯХ НА ТЕНДЕРІ З ОХОРОНИ МЕТРО

Харківські правоохоронці підозрюють службових осіб КП «Харківський метрополітен» у зловживання службовим становищем під час ...

СУДДЯ САДОВСЬКИЙ ПОВТОРНО ВІДМОВИВ ПРОКУРАТУРІ У ДОЗВОЛІ НА ВИЇМКУ ДОКУМЕНТІВ ПО СПРАВІ ЩОДО ПРОДАЖУ ЗАДЕШЕВО МЕРІЄЮ КЕРНЕСА ПРИМІЩЕНЬ НА СУМСЬКІЙ

Суддя Київського районного суду Костянтин Садовський повторно відхилив клопотання прокуратури щодо надання дозволу на ...