Харківські правоохоронці підозрюють, що посадові особи ПП «Фасад-Сервіс» незаконно заволоділи коштами на суму 5,1 млн. грн. під час реконструкції гуртожитку профтехосвіти у м. Дергачі.

Про це стало відомо з ухвали Дзержинського районного суду від 25 січня 2018 року.

Кримінальне провадження було відкрите ще в 2016 році.

Нагадаємо, що Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості уклав угоду з ПП «Фасад-Сервіс» щодо реконструкції майнового комплексу в м. Дергачі (4 черга, III пусковий комплекс) вартістю 50 млн грн.

За даними прокурора, у грудні 2016 року на банківські рахунки ПП «Фасад-сервіс» надійшли грошові кошти у сумі 23,622 млн. грн. 07.12.2016 посадові особи ПП «Фасад-Сервіс» відобразили в податковій звітності придбання у ТОВ «Сонкей» будівельного матеріалу касета композитна у кількості 2935, 25 кв. м. на загальну суму 6,3 млн. грн. Ціна поставки 1 кв.м. даної продукції по первинним документам, зареєстрованим в ЄРПН, складала 1790 грн.

Прокурор зазначив, що фактично вказану продукцію (алюмінієва композитна панель) ПП «Фасад-сервіс» було придбано у громадянина, який суб’єктом господарської діяльності не зареєстрований, по ціні 19 доларів США (515,28грн.) на загальну суму 1,51 млн. грн., шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок підприємства з ознаками «фіктивності» ТОВ «Сонкей» в сумі 6, 3 млн. грн. з подальшим поверненням різниці грошових коштів у готівковій формі фактичному власнику ПП «Фасад-Сервіс».

Зважаючи на ці обставини суд дозволив прокуратурі отримати доступ до документів, які є у власності ПП «Фасад-Сервіс».

Нагадаємо, що керівником,підписантом та власником ПП «Фасад-Сервіс» є Ковтун Назар Анатолійович.

Нещодавно Департамент капбудівництва ОДА уклав угоду з ПП «Фасад-Сервіс» щодо ремонту лікарні вартістю 15,06 млн. грн. У локальних кошторисах, які були завантажені в систему «Прозорро» вартість багатьох матеріалів була значно завищеною.

Капітальний ремонт лікарні відбувається за гроші Європейського інвестиційного банку в рамках реалізації Проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».

Tags:

You May Also Like

ДИРЕКТОР ТЕПЛОМЕРЕЖ АНДРЄЄВ ПОЗИЧИВ СКП «ХАРКІВГОРЛІФТ» 100 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ

Директор комунального підприємства «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв надав у борг КСП «Харківгорліфт» 100 ...

ПРАВООХОРОНЦІ ПІДОЗРЮЮТЬ ЩО ПОНАД 100 МІЛЬЙОНІВ КОШТІВ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» БУЛИ РОЗКРАДЕНІ РОДИЧАМИ ЧЛЕНА ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ

Харківські правоохоронці підозрюють службових осіб АК «Харківобленерго» та декількох приватних підприємств щодо зловживання службовим ...

ДЕПУТАТА ВІД «ВІДРОДЖЕННЯ», ДИРЕКТОРА КП «ХРСП» СЕМЕНА СИРОТУ ПІДОЗРЮЮТЬ У РОЗКРАДАННІ 5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Сьогодні прокуратура Харківської області оголосила підозру депутату Харківської міської ради від фракції «Відродження», директору ...

СУД ПОВЕРНУВ МІСТУ ЗЕМЛЮ ВАРТІСТЮ 10 МІЛЬЙОНІВ, ЯКУ МЕРІЯ КЕРНЕСА ВІДДАЛА ПО «КООПЕРАТИВНІЙ СХЕМІ»

Господарський суд області задовольнив позов Харківської місцевої прокуратури №3 та скасував рішення міськради щодо ...

ХАРКІВСЬКИЙ ФАРМУНІВЕРСИТЕТ ВИТРАТИТЬ ТРИ МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ НА РЕМОНТ ДУШОВИХ КАБІНОК У ГУРТОЖИТКАХ

Національний фармацевтичний університет уклав дві угоди з ТОВ «Інвестбілдинг груп» щодо ремонту душових кабінок ...

БУДІВНИЦТВО ГУРТОЖИТКУ НА ТЕРИТОРІЇ ЦЕНТРУ ПРОФТЕХОСВІТИ ОБІЙДЕТЬСЯ В 50 МІЛЬЙОНІВ

Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості 7 листопада уклав угоду з ПП «Фасад-Сервіс» ...