Харківські правоохоронці підозрюють, що посадові особи ПП «Фасад-Сервіс» незаконно заволоділи коштами на суму 5,1 млн. грн. під час реконструкції гуртожитку профтехосвіти у м. Дергачі.

Про це стало відомо з ухвали Дзержинського районного суду від 25 січня 2018 року.

Кримінальне провадження було відкрите ще в 2016 році.

Нагадаємо, що Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості уклав угоду з ПП «Фасад-Сервіс» щодо реконструкції майнового комплексу в м. Дергачі (4 черга, III пусковий комплекс) вартістю 50 млн грн.

За даними прокурора, у грудні 2016 року на банківські рахунки ПП «Фасад-сервіс» надійшли грошові кошти у сумі 23,622 млн. грн. 07.12.2016 посадові особи ПП «Фасад-Сервіс» відобразили в податковій звітності придбання у ТОВ «Сонкей» будівельного матеріалу касета композитна у кількості 2935, 25 кв. м. на загальну суму 6,3 млн. грн. Ціна поставки 1 кв.м. даної продукції по первинним документам, зареєстрованим в ЄРПН, складала 1790 грн.

Прокурор зазначив, що фактично вказану продукцію (алюмінієва композитна панель) ПП «Фасад-сервіс» було придбано у громадянина, який суб’єктом господарської діяльності не зареєстрований, по ціні 19 доларів США (515,28грн.) на загальну суму 1,51 млн. грн., шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок підприємства з ознаками «фіктивності» ТОВ «Сонкей» в сумі 6, 3 млн. грн. з подальшим поверненням різниці грошових коштів у готівковій формі фактичному власнику ПП «Фасад-Сервіс».

Зважаючи на ці обставини суд дозволив прокуратурі отримати доступ до документів, які є у власності ПП «Фасад-Сервіс».

Нагадаємо, що керівником,підписантом та власником ПП «Фасад-Сервіс» є Ковтун Назар Анатолійович.

Нещодавно Департамент капбудівництва ОДА уклав угоду з ПП «Фасад-Сервіс» щодо ремонту лікарні вартістю 15,06 млн. грн. У локальних кошторисах, які були завантажені в систему «Прозорро» вартість багатьох матеріалів була значно завищеною.

Капітальний ремонт лікарні відбувається за гроші Європейського інвестиційного банку в рамках реалізації Проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».

Tags:

You May Also Like

МЕТРОПОЛІТЕН ЗАПЛАТИТЬ 670 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ФІРМІ, В ЯКІЙ ЕКСПЕРТОМ Є ЙОГО ДИРЕКТОР, ВЯЧЕСЛАВ СТАМАТІН

Комунальне підприємство «Харківський метрополітен» 29 вересня підписало з ТОВ «Лот» щодо поставки звуковідтворювальної апаратури ...

НА РЕМОНТ ДВОХ ДОРІГ – НА КУП’ЯНСЬК ТА ОХТИРКУ ВИТРАТЯТЬ 2 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ

Служба автомобільних доріг у Харківській області уклала дві угоди з ТОВ «Автомагістраль-Південь» щодо ремонту ...

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ ПІДОЗРЮЄ КП СЕМЕНА СИРОТИ В РОЗПИЛІ ТЕНДЕРА НА 13 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Харківським територіальним управлінням АМКУ встановлено, що результати тендеру комунального підприємства «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» були ...

«КООПЕРАТИВНА СХЕМА»: ПРОКУРАТУРА ОГОЛОСИЛА ПІДОЗРУ ЗАСТУПНИКУ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ТЕТЯНІ ОВІННІКОВІЙ

Про підозру повідомлено заступнику Харківського міського голови з питань містобудування, архітектури та земельних відносин ...

КЕРІВНИК РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ НА ХАРКІВЩИНІ НАСКИРДУВАЛА 2,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ГОТІВКОЮ

Кандидат на посаду начальника Управління освіти, культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації Харківської ...

ХАРКІВСЬКА МІСЬКРАДА В СЕРЕДУ ПЛАНУЄ ПРОДАТИ ЗА БЕЗЦІНЬ МАЙЖЕ 4 ГЕКТАРИ ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ КОРПОРАЦІЇ “ЗДОРОВ’Я”

Харківська міськрада планує на найближчій сесії, 22 лютого, продати ТОВ «Фармацевтична компанія Здоров’я» за ...