Південноміська рада уклала угоду з ТОВ «ДорТехСтрой» щодо поточного ремонту доріг вартістю 174,69 тис. грн.

Про це йдеться у системі «Прозорро».

Планується виконати поточний ремонт дороги по вул. Київська в м. Південне Харківського району.

Цікаво, що роботи мають бути виконані з 17 січня до 31 січня 2018 року.

Здається, у Південному готові виконувати ремонт доріг, незважаючи на випавший сніг, або ці роботи залишаться лише на папері.

В компанії “Дортехстрой” повідомили, що роботи виконали за свої кошти минулого року, а лише зараз у міста з’явилися кошти й вони уклали угоду, щоб отримати проплати.

Фірма «Дортехстрой» належить Армаісу Саакяну, який активно отримує підряди на ремонт дороги по Харківському району, не тільки як засновник фірми, але й як ФОП.

Нагадаємо, що раніше Служба автомобільних доріг у Харківській області уклала угоду з ТОВ «Дортехстрой» щодо ремонту дороги загальною вартістю 19 млн. грн.

*****
Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ПРИКОРДОННИКИ БЕЗ ТЕНДЕРУ ЗАМОВИЛИ РЕМОНТ ПОКРІВЛІ ФІРМІ З «ЧОРНОГО СПИСКУ» АМКУ І ЯКУ ПІДОЗРЮЮТЬ У ВИВЕДЕННІ КОШТІВ

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України 21 жовтня уклало договір з ТОВ «Констракшн ...

КОМБАТ АКАДЕМІЇ НАЦГВАРДІЇ ПРИДБАВ НОВЕНЬКИЙ «ІНФІНІТІ» ЗА 1,4 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Командир батальйону Національної академії Національної гвардії України Дмитро Дрібноход придбав новенький автомобіль «INFINITI Q70».

НА РЕКТОРА ФАРМУНІВЕРСИТЕТУ ЧЕРНИХ ЗАВЕЛИ СПРАВУ, ЧЕРЕЗ НЕВКАЗАНІ У ДЕКЛАРАЦІЇ КВАРТИРИ ТА БІЗНЕС ДРУЖИНИ

Харківські правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо порушення Закону України “Про запобігання корупції” ректором Національного ...

ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЗБЕРІГ ДЛЯ ХАРКІВ’ЯН 55 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ: ВІДМІНЕНО СКАНДАЛЬНИЙ ТЕНДЕР НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ВОДОВОДУ

10 липня тендерний комітет комунального підприємства «Харківводоканал» одноголосно проголосував за відміну процедури закупівлі щодо ...