Директорка КП «Комбінат дитячого харчування», депутат міськради від фракції «Відродження» Надія Тимофєєва отримала в подарунок квартиру площею 32 кв.м.

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни матеріального стану, яке опубліковане на Єдиному державному реєстрі декларацій.


Квартиру Тимофєєвой подарувала Уляна Олексенко.

Нагадаємо, що 80-річна Олексенко є зараз єдиним засновником ТОВ «Надія-92» – головного підрядника КП «Комбінат дитячого харчування».

Раніше засновником та керівником цієї фірми була особисто Надія Тимофєєва.

Адреса реєстрації (вул. Плеханівська, 64) та телефон ТОВ «Надія-92» співпадають з адресою та телефоном ресторанно-готельного комплексу «Надія», який заснувала все та ж Надія Тимофєєва.

Нагадаємо, що нещодавно КП «Комбінат дитячого харчування» 15 січня уклало угоду з ТОВ «Надія-92» на постачання молока протягом 2018 року на суму 10,66 млн.грн.

Згідно договору протягом року планується в перші класи шкіл Харкова поставити 1973770 пакетика молока по 0,18 літра, жирністю 2,6%. Вартість одного пакетика складе 5,4 грн. 1 літр молока таким чином буде коштувати 30 грн.

За даними «ВДЗ», лише у Харкові закупають фасоване молоко у маленькі пакетики по 0,18 літра. В інших містах України, молоко закупають оптом й ціну виставляють за літр.

Середня вартість молока, яке закупають районні управління освіти Адміністрацій міста для дитячих садочків складає – 19,5-19,8 грн. за 1 літр., в області молоко купують ще дешевше.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

РЕМОНТ АЛЕЇ ВЗДОВЖ САДУ ШЕВЧЕНКА: ЯК ЗБИРАЮТЬСЯ РОЗПИЛЯТИ 5 МІЛЬЙОНІВ

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «БК «Спецбудтехнологія» щодо проведення ремонтних ...

РЕМОНТ АРСЕНАЛУ У БАЛАКЛІЇ ВІДДАЛИ БЕЗ КОНКУРСУ СУМНІВНІЙ ФІРМІ. ВАРТІСТЬ РОБІТ – ЗАВИЩЕНА

Військова частина А1352 уклало угоду з ПП «Донремсервіс» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 1,4 ...

НА ХАРКІВЩИНІ НОВАЧОК ОТРИМАВ ЧЕРГОВИЙ ПІДРЯД. ТЕПЕР НА РЕМОНТ ФЕЛЬДШЕРСЬКО-АКУШЕРСЬКОГО ПУНКТУ

Шебелинська сільська рада Балаклійського району 27 березня уклала угоду з ТОВ «Фенікс 2016» щодо ...

РЕКОНСТРУКЦІЮ СКВЕРА НА ТРІНКЛЕРА ОЦІНИЛИ В 6,5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ. У ЗЕЛЕНІІЙ ЗОНІ ВСТАНОВЛЯТЬ НАЙДОРОЖЦІ В УКРАЇНІ ОПОРИ

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Фірма «Мега-Буд» щодо проведення ремонтних ...

АВТОПАРК МАТЕРІ ТА ДОНЬКИ НАРДЕПА МИХАЙЛА ДОБКІНА

У власності Алли Миколаївни Добкіної перебувають мінімум шість елітних автомобілів. Про це стало відомо ...

НА СВЕРДЛОВИНУ У ЛЮБОТИНІ, ЯКУ БУДУЮТЬ ВЖЕ ДЕСЯТЬ РОКІВ, ДОКИНУЛИ ЩЕ МАЙЖЕ МІЛЬЙОН

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації уклав угоду з якраз ТОВ «Компанія з водозабезпечення «Бурвод» ...