Головний інженер комунального підприємства «Підземне місто» Дмитро Бурда віддав фірмі в якій він працює інженером за сумісництвом 3 підряди загальною вартістю 456 тис.грн.

Комунальне підприємство «Підземне місто» дуже піклується про людей з обмеженими можливостями. Тому це КП кожного року замовляє послуги щодо перевезення людей з обмеженими можливостями у підземному переході біля нової станції метро у Харкові «Перемога».

На початку 2017 року КП «Підземне місто» уклало договір вартістю 199,5 тис.грн. зі спеціалізованим ремонтно-будівельним управлінням «Харківліфт-1» у формі ТОВ щодо надання послуг з перевезення людей з обмеженими можливостями у підземному переході №2 біля станції метро «Перемога».

На початку 2018 року був укладений абсолютно ідентичний договір між КП «Підземне місто» та «Харківліфт-1» вартістю 199,5 тис.грн.

Також на початку 2018 року КП «Підземне місто»
уклало договір вартістю 57 тис.грн. зі спеціалізованим ремонтно-будівельним управлінням «Харківліфт-1» у формі ТОВ щодо надання послуг з технічного обслуговування підйомних платформ з вертикальним переміщенням для інвалідів, розташованих у підземному переході № 2 біля станції метро «Перемога».


В усіх трьох закупівлях послуг контактною особою замовника
був головний інженер КП «Підземне місто» – Бурда Дмитро Вікторович. В 2016 році Дмитро Бурда отримав 68,7 тис.грн., як зарплату у КП. 


Також Дмитро Бурда працюючи інженером за сумісництвом отримав за 2016 рік ще 41 тис.грн. від спеціалізованого ремонтно-будівельного управління «Харківліфт-1» у формі ТОВ.

Крім цього Дмитро Бурда отримав в 2016 році ще 34 тис.грн. працюючи інженером за сумісництвом в ТОВ «Харківський центральний ринок». Власниками ТОВ «Харківський центральний ринок» є Олег Матвєєв та депутат Харківської міськради від партії «Відродження» Юрій Медведєв.

Нагадаємо, КП «Підземне місто», це КП в якому директором є Олександр Ганус. Саме Олександр, на думку прокуратури, незаконно проводить реконструкцію у будівлі-пам’ятнику архітектури за адресою Пушкінська, 19, де директор КП володіє двома квартирами.

Зараз Харківська місцева прокуратура №2 в Окружному адміністративному суді Києва домагається скасування дозвіл ДАБК на будівельні роботи в пам’ятці архітектури.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ПОЛІЦІЯ ВІДКРИЛА ПРОВАДЖЕННЯ ЧЕРЕЗ ЗАКУПІВЛЮ ВІДДІЛОМ ОСВІТИ ВУГІЛЛЯ З ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Слідчий СВ Куп’янського відділу поліції ГУНП у Харківській області відкрив кримінальне провадження щодо вугілля ...

Art object “Cheap land right in front of Kernes”

Фірма родини депутата міськради від «Самопомочі» Андрія Саєнка без укладання договору оренди використовує земельну ділянку комунальної власності ...

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЮРИДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ ЯРОСЛАВА МУДРОГО КУПУЄ БЕТОН У ДОНЬКИ РЕКТОРА ТАЦІЯ

Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого у червні 2016 року придбав у Харківського заводу ...

ХАРКІВСЬКИЙ СУДДЯ ЇЗДИТЬ НА «LAND CRUISER», ЯКИЙ ЗАПИСАНИЙ НА 82-РІЧНУ БАБУСЮ

Суддя Апеляційного суду Харківської області Віктор Цілюрик користується автомобілем «Toyota Land Cruiser Prado» 2008 ...