Головний інженер комунального підприємства «Підземне місто» Дмитро Бурда віддав фірмі в якій він працює інженером за сумісництвом 3 підряди загальною вартістю 456 тис.грн.

Комунальне підприємство «Підземне місто» дуже піклується про людей з обмеженими можливостями. Тому це КП кожного року замовляє послуги щодо перевезення людей з обмеженими можливостями у підземному переході біля нової станції метро у Харкові «Перемога».

На початку 2017 року КП «Підземне місто» уклало договір вартістю 199,5 тис.грн. зі спеціалізованим ремонтно-будівельним управлінням «Харківліфт-1» у формі ТОВ щодо надання послуг з перевезення людей з обмеженими можливостями у підземному переході №2 біля станції метро «Перемога».

На початку 2018 року був укладений абсолютно ідентичний договір між КП «Підземне місто» та «Харківліфт-1» вартістю 199,5 тис.грн.

Також на початку 2018 року КП «Підземне місто»
уклало договір вартістю 57 тис.грн. зі спеціалізованим ремонтно-будівельним управлінням «Харківліфт-1» у формі ТОВ щодо надання послуг з технічного обслуговування підйомних платформ з вертикальним переміщенням для інвалідів, розташованих у підземному переході № 2 біля станції метро «Перемога».


В усіх трьох закупівлях послуг контактною особою замовника
був головний інженер КП «Підземне місто» – Бурда Дмитро Вікторович. В 2016 році Дмитро Бурда отримав 68,7 тис.грн., як зарплату у КП. 


Також Дмитро Бурда працюючи інженером за сумісництвом отримав за 2016 рік ще 41 тис.грн. від спеціалізованого ремонтно-будівельного управління «Харківліфт-1» у формі ТОВ.

Крім цього Дмитро Бурда отримав в 2016 році ще 34 тис.грн. працюючи інженером за сумісництвом в ТОВ «Харківський центральний ринок». Власниками ТОВ «Харківський центральний ринок» є Олег Матвєєв та депутат Харківської міськради від партії «Відродження» Юрій Медведєв.

Нагадаємо, КП «Підземне місто», це КП в якому директором є Олександр Ганус. Саме Олександр, на думку прокуратури, незаконно проводить реконструкцію у будівлі-пам’ятнику архітектури за адресою Пушкінська, 19, де директор КП володіє двома квартирами.

Зараз Харківська місцева прокуратура №2 в Окружному адміністративному суді Києва домагається скасування дозвіл ДАБК на будівельні роботи в пам’ятці архітектури.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

«СУМНІВНА ФІРМА» ОТРИМАЛА БЕЗ ТЕНДЕРУ ПІДРЯД ВІД ОДА НА РЕМОНТ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ В ШКОЛІ У ГРУДНІ

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації 19 грудня уклало угоду з ТОВ «Стан» щодо переоснащення ...

УКРАЇНСЬКИЙ НАРДЕП ПРИДБАВ ЗАБУДОВАНУ ЗЕМЛЮ У НІМЕЧЧИНІ ЗА 22 МІЛЬЙОНИ

Народний депутат України від «Блоку Петра Порошенко» Борислав Розенблат придбав забудовану земельну ділянку,яка була ...

ОДІОЗНИЙ ХАРКІВСЬКИЙ СУДДЯ ПЛЕТНЬОВ НЕ ВКАЗАВ У ДЕКЛАРАЦІЇ ЕЛІТНУ КВАРТИРУ ТА ЧАСТИНУ БІЗНЕСУ ДОНЬКИ, ЯКА Є АДВОКАТОМ КЕРНЕСА

Суддя Апеляційного суду Харківської області та колишній суддя Київського райсуду міста Харкова Володимир Плетньов, ...

«ЕЛЕКТРОВАЖМАШ» ДОКИНУВ ЧЕСЬКІЙ SGEM ЩЕ МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ ЗА РОБОТИ У ТАДЖИКИСТАНІ

Державне підприємство «Електроважмаш» 6 лютого уклало угоду з чешською SGEM Group s.r.o. щодо проведення ...

ЕКС-ПРОКУРОР ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ГЕННАДІЙ ТЮРІН ОБЗАВІВСЯ ЕЛІТНОЮ НЕРУХОМІСТЮ ПІСЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ

Прокурор Харківської області часів Януковича Геннадій Тюрін у грудні 2016 року став власником купи ...