В листопаді 2017 року Харківська міська рада продала 14 приміщень загальною площею 1711 кв.м. та загальною вартістю 4,27 млн.грн. Про це повідомляється на інформаційно-аналітичному порталі «Харьковские известия».


Середня вартість 1 кв.м. комунальних приміщень у Харкові в листопаді склала 2495,4 гривень.

Приміщення площею 85,2 кв.м. за адресою вул. Квітки Основ’яненка, 11 (будинок напроти будівлі Харківської міськради) продали ФОП Гільова Поліна Геннадіївна за 416,6 тис.грн. Вартість 1 кв.м. за цією адресою склала 4889,3 грн. Це майже в 3 рази дешевше, ніж ринкова вартість нежитлових приміщень в центрі Харкова.

Поліні Гільовій в цій будівлі вже належить приміщення площею 81,5 кв.м., які раніше теж були придбані у міста за цінами значно нижче ринкових.

Поліна Гільова є цивільною дружиною Олександра Стаматіна, сина Вячеслава Стаматіна (директор КП «Харківський метрополітен») та Марини Стаматіної (заступниці Харківського міського голови з питань правового забезпечення). На Поліну Гільову, як і ще на декількох осіб-друзів Олександра Стаматіна (Івана Кравцова, Ігоря Бородавку) юридично оформлюють багато об’єктів нерухомості в місті, які де-факто належать та використовуються сім’єю Стаматіних.

На Поліну Гільову записали і перший поверх будинку за адресою вул. Чернишевська, 88. Де-факто Поліна Гільова захопила також підвал цього будинку. Саме за підвал історичної будівлі і триває «війна» між забудовником та мешканцями будинку по Чернишевській, 88. 

2 приміщення загальною площею 71,2 кв.м. за адресою вул. Сумська, 81 (територія Парку Горького) придбало ТОВ «Прем’єр-Парк» за 442,8 тис.грн. Вартість 1 кв.м. склала 6219,1 грн., що в 2,5 рази дешевше ринкових цін.

Власниками ТОВ «Прем’єр-Парк» є Олександр Луценко та Андрій Демченко. Фірма займається ресторанним бізнесом, наданням послуг мобільного харчування.

Приміщення площею 108,5 кв.м. по Григорівському шосе, 10 придбала приватна аптека «Айва» за 467,4 тис.грн. (вартість 1 кв.м. по 4307,8 грн.). Власником та директором аптеки «Айва» є Олена Іванівна Гончарова, яка також є директором комунальної центральної районної аптеки №126 в селищі міського типу Борова.

Олена Гончарова в листопаді 2014 року придбала квартиру у Харкові площею 87,3 кв.м. за 766,4 тис.грн. Олена Гончарова має готівкою 890 тис.грн., 25 тис.доларів та 12 тис.євро позичила третім особам. В 2016 році Гончарова заробила загалом 116,8 тис.грн.

Найбільше приміщення в листопаді 2017 року придбав ФОП Гогсадзе Заза Георгійович, який придбав 546 кв.м. по вул. Косарєва, 41 за 1,06 млн.грн. (вартість 1 кв.м. склала 1941,6 грн.)

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ХАРКІВСЬКИЙ ФАРМУНІВЕРСИТЕТ ВИТРАТИТЬ ТРИ МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ НА РЕМОНТ ДУШОВИХ КАБІНОК У ГУРТОЖИТКАХ

Національний фармацевтичний університет уклав дві угоди з ТОВ «Інвестбілдинг груп» щодо ремонту душових кабінок ...

ХНУ ІМ, КАРАЗІНА БЕЗ КОНКУРСУ ЗАМОВИВ РЕМОНТ, ПЕРЕПЛАТИВШИ 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА МАТЕРІАЛИ

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна уклав угоду з ФОП Лагутіна Віра Олександрівна щодо ...

“КООПЕРАТИВНА СХЕМА” З ЖИТЛОБУДОМ-1 ПОВЕРТАЄТЬСЯ У ХАРКІВ НА НАЙБЛИЖЧУ СЕСІЮ МІСЬКРАДИ

Депутатам Харківської міськради на найближчій сесії, яка відбудеться 21 грудня, пропонують знову безкоштовно роздати ...

МІСЬКЕЛЕКТРОТРАНССЕРВІС ОСВОЇТЬ 13 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТІ ТРАМВАЙНОЇ КОЛІЇ, ЧАСТИНУ КОШТІВ ОТРИМАЄ ФІРМА З ОТОЧЕННЯ НАРДЕПА ДЕНИСЕНКО

Департамент інфраструктури Харківської міськради уклав угоду з КП «Міськелектротранссервіс» щодо реконструкції трамвайної колії вартістю ...

БУДІВНИЦТВО «КОРОЛІВСТВО СЛОНІВ» У ЗООПАРКУ КОШТУВАТИМЕ 90 МІЛЬЙОНІВ

Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» уклала угоду з ПАТ «Трест-Житлобуд-1» щодо реконструкції зони «Королівство ...

ПАНЮТІНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД ВІДДАВ ПОНАД СТО МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА ЗАПЧАСТИНИ ФІРМІ З ТРЬОХ ЛЮДЕЙ

Філія «Панютинський вагоноремонтний завод» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» уклала з ТОВ «Технорейлгруп» договір ...