В листопаді 2017 року Харківська міська рада продала 14 приміщень загальною площею 1711 кв.м. та загальною вартістю 4,27 млн.грн. Про це повідомляється на інформаційно-аналітичному порталі «Харьковские известия».


Середня вартість 1 кв.м. комунальних приміщень у Харкові в листопаді склала 2495,4 гривень.

Приміщення площею 85,2 кв.м. за адресою вул. Квітки Основ’яненка, 11 (будинок напроти будівлі Харківської міськради) продали ФОП Гільова Поліна Геннадіївна за 416,6 тис.грн. Вартість 1 кв.м. за цією адресою склала 4889,3 грн. Це майже в 3 рази дешевше, ніж ринкова вартість нежитлових приміщень в центрі Харкова.

Поліні Гільовій в цій будівлі вже належить приміщення площею 81,5 кв.м., які раніше теж були придбані у міста за цінами значно нижче ринкових.

Поліна Гільова є цивільною дружиною Олександра Стаматіна, сина Вячеслава Стаматіна (директор КП «Харківський метрополітен») та Марини Стаматіної (заступниці Харківського міського голови з питань правового забезпечення). На Поліну Гільову, як і ще на декількох осіб-друзів Олександра Стаматіна (Івана Кравцова, Ігоря Бородавку) юридично оформлюють багато об’єктів нерухомості в місті, які де-факто належать та використовуються сім’єю Стаматіних.

На Поліну Гільову записали і перший поверх будинку за адресою вул. Чернишевська, 88. Де-факто Поліна Гільова захопила також підвал цього будинку. Саме за підвал історичної будівлі і триває «війна» між забудовником та мешканцями будинку по Чернишевській, 88. 

2 приміщення загальною площею 71,2 кв.м. за адресою вул. Сумська, 81 (територія Парку Горького) придбало ТОВ «Прем’єр-Парк» за 442,8 тис.грн. Вартість 1 кв.м. склала 6219,1 грн., що в 2,5 рази дешевше ринкових цін.

Власниками ТОВ «Прем’єр-Парк» є Олександр Луценко та Андрій Демченко. Фірма займається ресторанним бізнесом, наданням послуг мобільного харчування.

Приміщення площею 108,5 кв.м. по Григорівському шосе, 10 придбала приватна аптека «Айва» за 467,4 тис.грн. (вартість 1 кв.м. по 4307,8 грн.). Власником та директором аптеки «Айва» є Олена Іванівна Гончарова, яка також є директором комунальної центральної районної аптеки №126 в селищі міського типу Борова.

Олена Гончарова в листопаді 2014 року придбала квартиру у Харкові площею 87,3 кв.м. за 766,4 тис.грн. Олена Гончарова має готівкою 890 тис.грн., 25 тис.доларів та 12 тис.євро позичила третім особам. В 2016 році Гончарова заробила загалом 116,8 тис.грн.

Найбільше приміщення в листопаді 2017 року придбав ФОП Гогсадзе Заза Георгійович, який придбав 546 кв.м. по вул. Косарєва, 41 за 1,06 млн.грн. (вартість 1 кв.м. склала 1941,6 грн.)

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ГОЛОВНИЙ «КОНТРОЛЕР» ХАРКОВА ОЛЕКСІЙ АРТИКУЛЕНКО ЇЗДИТЬ НА КОШТОВНІЙ ІНОМАРЦІ ЗА 50 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ, ЯКУ ЗАПИСАВ НА СВОЮ СЕСТРУ

Дружина директора Департаменту контролю та депутата Харківської міськради Олексія Артикуленко, бізнесвумен Інна Артикуленко придбала ...

ПРОКУРОР ГПУ ОТРИМАВ ПОНАД МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ВІД МАТЕРІ-ПЕНСІОНЕРКИ

Прокурор Генеральної прокуратури України Євген Шаблін отримав безвідсоткову позику на суму 1,385 млн. грн.

РЕМОНТ АРСЕНАЛУ У БАЛАКЛІЇ ВІДДАЛИ БЕЗ КОНКУРСУ СУМНІВНІЙ ФІРМІ. ВАРТІСТЬ РОБІТ – ЗАВИЩЕНА

Військова частина А1352 уклало угоду з ПП «Донремсервіс» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 1,4 ...

ПІСЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ ХАЦ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ЗГАДАВ, ЩО ГРОШІ ЙОМУ НА КВАРТИРУ ЙОМУ ПОДАРУВАЛА 72-РІЧНА РОДИЧКА

Заступник начальника управління зв’язку та телекомунікацій ГУ НП в Харківській області Дмитро Затучний задекларував ...

НОВИЙ НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ НАГЛЯДУ В ПРОМИСЛОВОСТІ ПРИДБАВ АВТІВКУ З САЛОНУ ЗА 600 ТИСЯЧ

Начальник управління нагляду в промисловості ГУ Держпраці в Харківський області Вадим Гевоян придбав новенький ...

АМКУ ДОВІВ «РОЗПИЛ» 22 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ МАЛОДАНИЛІВСЬКИХ ОЧИСНИХ СПОРУД

Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) визнало неконкурентними торги щодо придбання монтованого ...