Начальник відділу оперативно-аналітичного забезпечення Департаменту захисту економіки Нацполіції України у Харківській області Олег Петренко отримав від своєї дружини Маріанни Петренко грошовий подарунок на суму 1,3 мільйона гривень. Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни, які опубліковані на Єдиному державному реєстру декларацій.

В 2016 році Маріанна Петренко отримала 195 тис.грн. доходу від відчуження рухомого майна. 

В 2015 році Маріанна Петренко отримала 82,5 тис.грн. доходу від відчуження рухомого майна.

За 2 роки дохід Маріанни Петренко склав 277,5 тис.грн. (зарплата чи дохід від підприємницької діяльності не декларувалися). Підполковник поліції Олег Петренко в 2016 році заробив 117,43 тис.грн., в 2015 році – 84,97 тис.грн.

Олег Петренко має готівкою 6 тис.дол, а Маріанна Петренко – 350 тис.грн.

Олег Петренко в своїх деклараціях за 2015, 2016 роки не вказує жодної фірми дружини. Але, в той же час людина з таким точно ПІБ (Петренко Маріанна Борисівна), як і дружина Олега Петренко, співволоділа на 31 грудня 2016 року та продовжує співволодіти ТОВ «Лопес-4» (статутний внесок – 14 тис.грн.), володіла на 31 грудня 2016 року та продовжує володіти у Боровій Фермерським господарством «Маяк» (статутний внесок – 9,4 тис.грн). Також ФГ «Маяк» співволодіє сільськогосподарський обслуговуючим кооперативом «Рідний край».

Маріанна Петренко володіє двома квартирами у Харкові площею 68 і 44,9 кв. м, житловим будинком в Черкаських Тишках площею 160 кв. м і земельною ділянкою площею 1500 кв.м. також в Черкаських Тишках. Олег Петренко володіє тільки земельною ділянкою у Манченках площею 1000 кв.м.

Квартира площею 68 кв.м., якою володіє Маріанна Петренко – це квартира, яку вона купила у 2012 році. Квартира розташована в елітній 25-поверховій новобудові ЖК «Парус» за адресою вул. Барабашова, 36-А.Також Маріанна Петренко має у власності Volkswagen Touareg 2013 року випуску. В 2016 році Маріанна Петренко продала за 195 тис.грн. Volkswagen Touareg 2011 року випуску та Daewoo Lanos 2008 року випуску.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ДИРЕКТОР КП КЕРНЕСА ВІДДАВ ПІДРЯД НА РЕМОНТ БУДИНКУ ФІРМІ ЗІ СВОГО ОТОЧЕННЯ, ЯКА ФІГУРУЄ У СПРАВІ ЩОДО ВИВЕДЕННЯ КОШТІВ «ЖИЛКОМСЕРВІСА»

КП «Харківспецбуд» уклало угоду з ТОВ «Буд-Девелопмент Україна», щодо капітального ремонту житлового будинку на ...

СПРАВА АЛІМПІЄВА: СУД ВИРІШИВ НАЧАЛЬНИКА ХАРКІВСЬКОГО ГАРНІЗОНУ ПІД ВАРТОЮ, З МОЖЛИВІСТЮ ЗАСТАВИ У 1,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Суд взяв під варту на 60 дім начальника Харківського національного університету Повітряних Сил ім ...

ПРОКУРАТУРІ НЕ ВДАЛОСЯ ЗАБРАТИ ЗЕМЛЮ У ЯХТ-КЛУБУ НА СТАРОМУ САЛТОВІ

Суд відмовив прокуратурі у позові щодо повернення земельної ділянки площею, 1.66 га , яку ...

У НЕХОРОШКОВА УЛЮБЛЕНОМУ ЛІСОРУБУ ЗАМОВИЛИ ВИРУБКУ ДЕРЕВ ПО ВДВІЧІ ЗАВИЩЕНИМ ЦІНАМ

Департамент житлового господарства Харківської міської ради 14 лютого уклав угоду з торгівельно-виробничим приватним підприємством ...

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ З ЧУГУЄВА ПРИДБАВ КВАРТИРУ ЗА ДЕСЯТЬ РІЧНИХ ЗАРПЛАТ, ХОЧА НЕ МАВ НА ЦЕ ЗАДЕКЛАРОВАНИХ ЗАОЩАДЖЕНЬ

Поліцейський з логістики Чугуївського ВП ГУНП в Харківський області Сергій Бєсєдін придбав нову квартиру, ...