Начальник відділу оперативно-аналітичного забезпечення Департаменту захисту економіки Нацполіції України у Харківській області Олег Петренко отримав від своєї дружини Маріанни Петренко грошовий подарунок на суму 1,3 мільйона гривень. Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни, які опубліковані на Єдиному державному реєстру декларацій.

В 2016 році Маріанна Петренко отримала 195 тис.грн. доходу від відчуження рухомого майна. 

В 2015 році Маріанна Петренко отримала 82,5 тис.грн. доходу від відчуження рухомого майна.

За 2 роки дохід Маріанни Петренко склав 277,5 тис.грн. (зарплата чи дохід від підприємницької діяльності не декларувалися). Підполковник поліції Олег Петренко в 2016 році заробив 117,43 тис.грн., в 2015 році – 84,97 тис.грн.

Олег Петренко має готівкою 6 тис.дол, а Маріанна Петренко – 350 тис.грн.

Олег Петренко в своїх деклараціях за 2015, 2016 роки не вказує жодної фірми дружини. Але, в той же час людина з таким точно ПІБ (Петренко Маріанна Борисівна), як і дружина Олега Петренко, співволоділа на 31 грудня 2016 року та продовжує співволодіти ТОВ «Лопес-4» (статутний внесок – 14 тис.грн.), володіла на 31 грудня 2016 року та продовжує володіти у Боровій Фермерським господарством «Маяк» (статутний внесок – 9,4 тис.грн). Також ФГ «Маяк» співволодіє сільськогосподарський обслуговуючим кооперативом «Рідний край».

Маріанна Петренко володіє двома квартирами у Харкові площею 68 і 44,9 кв. м, житловим будинком в Черкаських Тишках площею 160 кв. м і земельною ділянкою площею 1500 кв.м. також в Черкаських Тишках. Олег Петренко володіє тільки земельною ділянкою у Манченках площею 1000 кв.м.

Квартира площею 68 кв.м., якою володіє Маріанна Петренко – це квартира, яку вона купила у 2012 році. Квартира розташована в елітній 25-поверховій новобудові ЖК «Парус» за адресою вул. Барабашова, 36-А.Також Маріанна Петренко має у власності Volkswagen Touareg 2013 року випуску. В 2016 році Маріанна Петренко продала за 195 тис.грн. Volkswagen Touareg 2011 року випуску та Daewoo Lanos 2008 року випуску.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У КЕРНЕСА ДОКИНУТЬ ЩЕ 29 МІЛЬЙОНІВ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ САДА ІМ. ШЕВЧЕНКА

СКП «Харківзеленбуд» уклав ще одну угоду з ТОВ «Київська будівельна компанія- плюс» на реконструкцію ...

ДЕПАРТАМЕНТ НЕХОРОШКОВА ПЛАНУЄ ЗАКУПИТИ У ДЕПУТАТА МІСЬКРАДИ УРНИ ЗА ЗАВИЩЕНИМИ ЦІНАМИ, ВІДКИНУВШИ БЕЗ ПРИЧИН ДЕШЕВШУ ПРОПОЗИЦІЮ.

Департамент житлового господарства Харківської міської ради 13 червня повідомив про акцепт ТОВ «СБ Рембудсервіс» ...

ЧИНОВНИКІВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ПІДОЗРЮЮТЬ У РОЗКРАДАННІ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ

Слідчі Київського відділу поліції НП в Харківській області підозрюють службових осіб Департаменту комунального господарства ...

ФІРМА СИНА СОРАТНИКА МИХАЙЛА ДОБКІНА ПЛАНУЄ ПОБУДУВАТИ БАГАТОПОВЕРХІВКУ НА САЛТІВЦІ

В проектах рішень 8-сесії Харківської міської ради, яка відбудеться 14 вересня, наданий перелік юр.осіб, ...

ХАРКІВСЬКІ ПРАВООХОРОНЦІ ПІДОЗРЮЮТЬ, ЩО ПІД ЧАС РЕМОНТУ ЛІКАРНІ У КРАСНОГРАДІ ШАХРАЇ ВКРАЛИ ГРОШІ

Харківські правоохоронці відкрили кримінальне провадження, щодо заволодіння невідомими особами грошовими коштами, які були виділені ...

НАЙБЛИЖЧЕ ОТОЧЕННЯ РЕКТОРА ТАЦІЯ ПРОДОВЖУЄ ЗАРОБЛЯТИ НА БУДІВНИЦТВІ БІБЛІОТЕКИ ЮРАКАДЕМІЇ, ОТРИМАВШИ 219 ТИСЯЧ НА ПРОЕКТНІ РОБОТИ

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 27 грудня уклав договір з ТОВ «Енергосервіс ПМК» ...