11 вересня Господарський суд Харківської області задовольнив позов Ізюмської місцевої прокуратури та визнав недійсним договір оренди земельної ділянки укладений в 2005 році між Шевченківською райдержадміністрацією та приватним підприємством «Колос – РВ» на строкове платне користування земельною ділянкою площею 50 гектарів на території Нижньобурлуцької сільської ради Шевченківського району.

9 жовтня Господарський суд Харківської області задовольнив позов Ізюмської місцевої прокуратури та визнав недійсним договір оренди земельної ділянки укладений в 2005 році між Шевченківською райдержадміністрацією та приватним підприємством «Колос-ВД» на строкове платне користування земельною ділянкою площею 277 гектарів на території Нижньобурлуцької сільської ради Шевченківського району Харківської області.


За даними прокуратури Харківської області, обидва приватних підприємства були недобросовісними орендарями.

Як розповів начальник відділу прокуратури області Олексій Лесенко, приватні підприємства орендували землю з метою ведення сільськогосподарського товарного виробництва на території Нижньобурлуцької сільської ради Шевченківського району. При цьому фермери тривалий час сплачували занижену суму орендної плати за користування ділянкою. В наслідок цього місцевий бюджет недоотримав значні кошти.

Слід зазначити, що за час користування землею нормативно-грошова оцінка землі виросла майже у чотири рази. Відповідно виросла і сума орендної плати. За час користування орендарі не вжили жодних дій щодо усунення порушень та приведення нормативно-грошової оцінки у відповідність до вимог чинного законодавства.

Власником та керівником ПП «Колос – РВ» є Роман Вікторович Коньшин. Власником ПП «Колос-ВД» є батько Романа Коньшина – Віктор Коньшин. Обидва мешкають в селі Гусинка Куп’янського району. Обидва були депутатами Куп’янської районної ради від Партії Регіонів в 2010-2015 роках.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

НА ВІДКРИТИЙ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МАЙДАН ПАВЛІВСЬКИЙ “ДОКИНУЛИ” ЩЕ 1,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Тільки в четвер, 22 грудня, стало відомо про те, що вартість реконструкції майдану Павлівського ...

ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПІДЗЕМНЕ МІСТО» ВІДДАЄ ПІДРЯДИ БЕЗ АУКЦІОНІВ ФІРМІ, В ЯКІЙ ПРАЦЮЄ

Головний інженер комунального підприємства «Підземне місто» Дмитро Бурда віддав фірмі в якій він працює ...

ГУРТОЖИТОК НА СОЇЧА ВІДРЕМОНТУЮТЬ ЗА 13 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Департамент житлового господарства Харківської міськради уклав угоду з КП «Харківспецбуд» щодо ремонту гуртожитку вартістю ...

НА ХАРКІВЩИНІ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЕРЕПЛАЧУЄ ЗА ПРОДУКТИ

Територіальний Центр Соціального Обслуговування (Надання Соціальних Послуг) Краснокутської РДА уклав угоду з ФОП Єфіменко ...

БРАТ НОВОГО ЗАСТУПНИКА СВІТЛИЧНОЇ СКАКУНА МАЄ БІЗНЕС-ЗВ’ЯЗКИ З КОЛИШНІМ ЗАСТУПНИКОМ ДОБКІНА – ХОМОЮ

Новим заступником голови Харківської облдержадміністрації з питань оборони та мобілізаційної підготовки, забезпечення законності, правопорядку, ...

Солодкі землі ОТГ

Земля – одна з найбільш корупційних сфер в Україні. Особливо в період реформ та ...