11 вересня Господарський суд Харківської області задовольнив позов Ізюмської місцевої прокуратури та визнав недійсним договір оренди земельної ділянки укладений в 2005 році між Шевченківською райдержадміністрацією та приватним підприємством «Колос – РВ» на строкове платне користування земельною ділянкою площею 50 гектарів на території Нижньобурлуцької сільської ради Шевченківського району.

9 жовтня Господарський суд Харківської області задовольнив позов Ізюмської місцевої прокуратури та визнав недійсним договір оренди земельної ділянки укладений в 2005 році між Шевченківською райдержадміністрацією та приватним підприємством «Колос-ВД» на строкове платне користування земельною ділянкою площею 277 гектарів на території Нижньобурлуцької сільської ради Шевченківського району Харківської області.


За даними прокуратури Харківської області, обидва приватних підприємства були недобросовісними орендарями.

Як розповів начальник відділу прокуратури області Олексій Лесенко, приватні підприємства орендували землю з метою ведення сільськогосподарського товарного виробництва на території Нижньобурлуцької сільської ради Шевченківського району. При цьому фермери тривалий час сплачували занижену суму орендної плати за користування ділянкою. В наслідок цього місцевий бюджет недоотримав значні кошти.

Слід зазначити, що за час користування землею нормативно-грошова оцінка землі виросла майже у чотири рази. Відповідно виросла і сума орендної плати. За час користування орендарі не вжили жодних дій щодо усунення порушень та приведення нормативно-грошової оцінки у відповідність до вимог чинного законодавства.

Власником та керівником ПП «Колос – РВ» є Роман Вікторович Коньшин. Власником ПП «Колос-ВД» є батько Романа Коньшина – Віктор Коньшин. Обидва мешкають в селі Гусинка Куп’янського району. Обидва були депутатами Куп’янської районної ради від Партії Регіонів в 2010-2015 роках.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

НОВА СПРАВА «ЕЛЕКТРОВАЖМАША»: КЕРІВНИЦТВО ЗАВОДУ ПІДОЗРЮЮТЬ У ВИВЕДЕННІ 13 МІЛЬЙОНІВ

Службових осіб ДП завод «Електроважмаш» підозрюють у розкраданні та привласненні 13,4 млн. грн. протягом ...

ФАВОРИТИ МЕРІЇ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ТРОТУАРИ ТА ВНУТРІШНЬОКВАРТАЛЬНІ ДОРОГИ ВДВІЧІ ДОРОЖЧЕ, НІЖ ІНШІ ПІДРЯДНИКИ

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради протягом 21-27 червня підписав 2 угоди щодо ...

ГПУ ПЕРЕКЛАЛА НА ЯЦЕНЮКА СВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДОПОМОГУ В КУПІВЛІ ВУГІЛЛЯ у «міністра днр»

Декілька днів тому Харківський антикорупційний центр отримав відповідь ГПУ на заяву про вчинення кримінального ...

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВИЗНАВ НЕЗАКОННИМ ВИДІЛЕННЯ ЗА КООПЕРАТИВНОЮ СХЕМОЮ ЖИТЛОБУДУ-1 ТРЬОХ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 1 ГЕКТАР

Господарський суд Харківської області задовольнив позов прокуратури щодо визнання незаконним рішення Харківської міськради про ...

ОДІОЗНИЙ ХАРКІВСЬКИЙ СУДДЯ ПЛЕТНЬОВ НЕ ВКАЗАВ У ДЕКЛАРАЦІЇ ЕЛІТНУ КВАРТИРУ ТА ЧАСТИНУ БІЗНЕСУ ДОНЬКИ, ЯКА Є АДВОКАТОМ КЕРНЕСА

Суддя Апеляційного суду Харківської області та колишній суддя Київського райсуду міста Харкова Володимир Плетньов, ...

МЕРІЯ КЕРНЕСА НАДАЛА В ОРЕНДУ ФІРМІ ФЕЛЬДМАНА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНУ НА ТЦ БАРАБАШОВА З ВИМОГОЮ ЗНОСУ САМОБУДІВ

Депутати Харківської міськради надали в оренду ПАТ «Концерн АВЕК і Ко» земельну ділянку площею ...