Рішенням Господарськиого суду Харківської області від 3 жовтні 2017 року база відпочинку «Росинка» у селі Бугаївка (в минулому Революційне) Вовчанського району повернулася у власність держави.


Раніше база відпочинку «Росінка» була структурним підрозділом ВАТ «Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш». Регіональне відділення Фонду державного майна по Харківській області в обґрунтування позову вказує на неналежне виконання ТОВ фірма «Інстрок ЛТД» своїх зобов’язань за договором оренди від 16 травня 2003 року в частині повної та своєчасної сплати орендних платежів, внаслідок чого у період з січня 2017 року по липень 2017 року у «Інстрок ЛТД» перед Фондом держ.майна виникла заборгованість з орендної плати розміром 322.239,47 грн.

Такі обставини, на думку Фонду Держ.майна, свідчать про порушення його прав та охоронюваних законом інтересів і є підставою для їх захисту у судовому порядку, а також для нарахування «Інстрок ЛТД» пені, яка за період з 24.01.2017 р. по 10.08.2017р. склала 27.877,01 грн.

Додатковою угодою від 3 грудня 2009 року, договір оренди було продовжено до 16 травня 2012 року.

Згідно з ч. 2 ст. 17 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” строк дії договору оренди від 16 травня 2003 року №440 є пролонгованим та станом на сьогодні договір є діючим.

Суд вирішив стягнути з ТОВ фірма “Інстрок ЛТД” на користь Регіонального відділення державного майна України по Харківській області заборгованість з орендної плати у розмірі 322.239,47 грн., пеню у розмірі 27.877,01 грн., розірвати договір оренди від 16.05.2003 р. на базу відпочинку «Росинка» та зобов’язати ТОВ фірму “Інстрок ЛТД” звільнити та повернути базу відпочинку «Росінка».

Власниками ТОВ фірма «Інстрок ЛТД» є Гаджиєв Гамзат Ібрагім Огли (70% внесок в статутний фонд фірми), Олександр Мамут (внесок 2%), Євген Ладнюк (внесок 28%). Керівник – Михайло Котівець.

Гаджиєв Гамзат Ібрагім Огли є отаманом Слобідського козацького округу. Гамзат Гаджиєв є керівником та підписантом Харківської обласної громадської організації «Слобожанський козацький округ». Ця громадська організація має одну адресу з ТОВ фірма «Інстрок ЛТД».

 

 

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

СПРАВА ПОДАТКІВЦЯ СИСОЄВА: СУД ПЕРЕНЕСЛИ НА ТРИ ТИЖНІ ЧЕРЕЗ ХВОРОБУ СУДДІ

Суд переніс підготовче судове засідання по справі податківця Геннадія Сисоєва, якого звинувачують у вимаганні ...

ДЕПУТАТ ВІД БПП ПРИХОВАВ ВІД НАЗК ТОПОВУ BMW ЗА 3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

Депутат Харківської облради Анатолій Русецький (фракція «БПП «Солідарність») придбав автомобіль BMW 730D 2017 року ...

ОТОЧЕННЯ СУДДІ БЕЗДІТКА ОТРИМАЛО БЕЗ ТЕНДЕРУ ПІДРЯД НА РЕМОНТ ПОКРІВЛІ ШКОЛИ

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації 11 серпня уклав договір з ТОВ «Бренд-Корвет» щодо ремонту ...

ПРОКУРАТУРА ЗАХИСТИЛА ЗЕМЛЮ БЕЗЛЮДІВСЬКОГО ПЛЯЖУ ВІД «БОКСЕРІВ» КАРАТУМАНОВА

10 травня 2017 року Господарський суд Харківської області відмовив ТОВ «Федерація боксу та кікбоксінгу» ...