За останній місяць народний депутат України від фракції «Народний фронт» Ігор Котвіцький отримав ще 14,8 млн.грн. дивідендів.

Про це йдеться у повідомленнях про суттєві зміни до декларації чиновника, які опубліковані на Єдиному державному реєстру декларацій.


За даними декларації Котвіцький отримав 13,36 млн. грн. дивідендів від ТОВ «Енерджі Актив».

За даними ЄДР, зараз Котвіцький є єдиним засновником ТОВ «Енерджі Актив» з сумою внеску до статутного фонду 90 тис.грн. Фірма знаходиться за адресою пр. Театральний,4 у Харкові. За цією адресою розташовані відразу декілька фірм пов’язаних, як з Котвіцьким, так й з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Директором ТОВ «Енерджі Актив» вказана Марина Потьомкіна, яка також є директором ТОВ «Інвестор-Атіка».

Ще 905 1,43 млн. грн. дивідендів отримав нардеп від ТОВ Сахалінське-1.

Партнером Котвіцького у цій фірмі є екс-нардеп від БЮТ Віталій Данилов. Керівником вказаний син Данилова – Андрій, а підписантом є Ганна Медведєва, яка за даними аналітичної системи YouControl була керівником ТОВ «Інвестор-Нафтогаз» – ще однієї фірми Котвіцького.

ТОВ «Сахалінське-1» на початку нульових уклала договір про спільну діяльність на Сахалінському родовищі з дочірньою структурою «Надра України» «Полтаванафтогазгеологія» та фірмою екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького (тепер носить ім’я Натан Розенберг і знаходиться в бігах) «Голден Деррік». Два роки тому «Голден Деррік» викупив у цьому проекті держчастку (в розмірі 24%), однак суд повернув її державі.

З початку року Котвіцький отримав майже 75 млн. грн. дивідендів.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У ХАРКОВІ ПРОКУРАТУРА ВІДСУДИЛА ПРИМІЩЕННЯ ДЕРЖПІДПРИЄМСТВА ВАРТІСТЮ 18 МІЛЬЙОНІВ

Господарський суд області задовольнив заяву заступника прокурора області щодо повернення у власність держави нерухомого ...

КОШТОВНІ АВТІВКИ РОДИНИ ХАРКІВСЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ

Родина Андренко, члені якої всі працювали у органах внутрішніх справ, володіє елітними автівками й ...

БІЗНЕС-ОТОЧЕННЯ РАДНИКА РАЙНІНА ЗБИРАЄТЬСЯ ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНО 1,5 ГА ЗЕМЛІ ВІД МЕРІЇ КЕРНЕСА ЗА «КООПЕРАТИВНОЮ СХЕМОЮ»

Депутати Харківської міськради на наступній сесії планують безкоштовно передати у власність ЖБК «Сінтобуд» земельну ...

ФАВОРИТ МІНАЄВОЇ ОТРИМУЄ КОШТИ ЗА РЕМОНТ ШКІЛ ТА ПОСТАЧАННЯ ВУГІЛЛЯ

Аміров Вячеслав Беглярович є головним фаворитом Чугуївської міськради на отримання підрядів, як на ремонтні ...

ПРАВООХОРОНЦІ ПІДОЗРЮЮТЬ РОЗКРАДАННЯ ГРОШЕЙ ПІД ЧАС РЕМОНТУ ДОРОГИ ДЕРГАЧІ-КОЗАЧА ЛОПАНЬ. ФІГУРАНТИ СПРАВИ – ФІРМА, ЯКА ЗНОВУ БУДЕ РЕМОНТУВАТИ ЦЮ ДОРОГУ

Харківські правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо зловживання службовим становищем та заволодіння чужим майном групою ...

ДЕПАРТАМЕНТ НЕХОРОШКОВА ЗНОВУ БУДЕ ВИРУБУВАТИ АВАРІЙНІ ДЕРЕВА ПО “КОСМІЧНИМ” ЦІНАМ

Департамент житлового господарства Харківської міської ради 25 вересня 2015 року уклав договір за результатами ...