Харківські поліцейські розслідують кримінальне провадження щодо розкрадання державних коштів, зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки та за фактом службового підроблення під час проведення тендеру на капітальний ремонт КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ».

Про це стало відомо з ухвали Київського районного суду м. Харкова від 28 липня 2017 року.


За даними правоохоронців, службові особи спортивної школи діючи за попередньою змовою зі службовими особами ТОВ «НПП Промінвестпроект» вирішили заволодіти коштами, які виділяються на проведення капітального ремонту дитячо-юнацької спортивної школи «ХТЗ».

Правоохоронці вважають, що тендерна документація була заточена під конкретного учасника, крім того, незаконно були відхилені більш дешевші пропозиції.

Крім того, спочатку планувалося розбити заплановані роботи на три лоти, але з метою зменшення кількості інших потенційних учасників, які б могли запропонувати більш вигідну пропозицію щодо проведення будівельних робіт по кожному лоту, службові особи школи відмінили торги, для об’єднання трьох лотів в один.

Ще правоохоронці вважають, що проектно-кошторисна документація по капітальному ремонту будівель була зроблена з завищенням цін.

Також, за даними правоохоронців, КП «Харківспецбуд» було використано, як «технічного» учасника торгів.

У торгах приймали участь чотири учасника: ТОВ «БК Укртехносфера» з остаточною пропозицією на суму 9,499 млн. грн, КП «Харківспецбуд» – 9,5 млн. грн., ПП «Фасад-Сервіс» -10,081 млн. грн., ТОВ «НПП Промінвестпроект» 11,13 млн. грн. Всі учасники торгів, окрім, ТОВ «НПП Промінвестпроект» були відхилені.

У ухвалі правоохоронці приводять розмови учасників змови. За даними правоохоронців, службовим особам школи та фірми було відомо, що роботи можна виконати за більш низькою ціною ніж пропонує ТОВ «НПП Промінвестпроект», а саме за 10,25 млн. грн.

Крім того, один з фігурантів справи зазначив, що їх можна зробити за 8,5 млн. грн., на що отримав відповідь від ще одного фігуранта: «це якщо нічого-нікому…»

Після проведення аукціону з підрядником уклали угоду. Де на думку правоохоронців, також були внесені неправдиві дані стосовно вартості робіт.

За даними судового експерта, у проектно-кошторисній документації, була завищена вартість робіт на 790 тис. грн.

Крім того, правоохоронці вивчають діяльність ТОВ «НПП Промінвестпроект» під час проведення інших аукціонів.

Власниками ТОВ «НПП Промінвестпроект» є харків’яни Кирило (керівник та підписант) та Валентина Козенко і Олександр Коваль з Одеси. Підприємство отримує досить багато підрядів по Харкову і області без тендерної процедури, наприклад, від КП «Харківводоканал».

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙСУД МІСТА КИЄВА ВІДСТОРОНИВ ГОЛОВНОГО АРХІТЕКТОРА ХАРКОВА СЕРГІЯ ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКОГО ВІД ПОСАДИ НА ЧАС РОЗСЛІДУВАННЯ СПРАВИ ПО ВИДІЛЕННЮ ЗЕМЛІ ЗА “КООПЕРАТИВНОЮ” СХЕМОЮ

Заступник директора Департаменту містобудування, архітектури та генерального плану, головний архітектор міста Сергій Чечельницький відсторонений ...

ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА ХАРКІВСЬКОЇ МИТНИЦІ ПРИХОВАВ У ДЕКЛАРАЦІЇ БУДІВНИЦТВО ОСОБНЯКА

Дружина першого заступника начальника Харківської митниці ДФС Марина Танцерова подала декларацію, щодо готовності об’єкта ...

ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР ІНІЦІЮЄ СКАСУВАННЯ ЗАКУПІВЛІ ДОМОФОНІВ ПО ВДВІЧІ ЗАВИЩЕНИМ ЦІНАМ.

Харківський антикорупційний центр продовжує оскаржувати сумнівні тендери й можливий “розпил” бюджетних коштів. З цією ...

СТАЛИ ВІДОМІ ЗАСНОВНИКИ НОВОГО «МЕТАЛІСТУ 1925»

Вчора, 17 серпня в ЄДР було зареєстровано ТОВ «Авангард» Харків», в яке входить новостворений ...

УЛЮБЛЕНІ ПІДРЯДНИКИ ШАХНЕНКА ВИГРАЛИ ТОРГИ НА БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ. ВАРТІСТЬ ДЕТАЛЕЙ ЗАВИЩЕНА В 6 РАЗІВ

Губарівська сільська рада уклала угоду з ТОВ «Індіго Груп» щодо будівництва школи вартістю 11,162 ...

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЮРИДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ ЯРОСЛАВА МУДРОГО КУПУЄ БЕТОН У ДОНЬКИ РЕКТОРА ТАЦІЯ

Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого у червні 2016 року придбав у Харківського заводу ...