«Будинок на Набережній» – один з елітних житлових комплексів, які знаходяться в історичній частині Харкова. Вартість квартир у цьому будинку стартує від 2 млн. грн.

Всього житловий фонд комплексу налічує 223 одно-, двох-, трьох-, чотирикімнатні квартири площею від 65 кв.м і висотою стель 3,4 м. На верхніх поверхах кожної із секцій розміщено дворівневі апартаменти з просторими терасами.

Житловий комплекс «Будинок на Набережній» в Харкові має закриту територію, яка цілодобово знаходиться під охороною.

І у цій красі, як завжди є квартири, які належать депутатам, чиновникам та їх родичам та іншим цікавим людям.

Минулого тижня, квартиру за 2,75 млн. грн. у цьому домі придбала депутат Харківської облради Лариса Орлова.


Депутат купила квартиру у відомого футболіста, екс-гравця харківського «Металіста» Сергія Пшеничних.

Про ще одну депутатку, на цей раз, вже міської ради, ХАЦ вже писав.

Директор КП «Комбінат дитячого харчування», депутат Харківської міськради (фракція «Відродження») Надія Тимофєєва у 2016 році стала власником квартири площею 128,2 кв.м. Ринкова вартість квартири Тимофєєвої біля 200 тис. дол.


Донька скандального директора Департаменту будівництва та шляхового господарства, депутата Харківської міськради Аліна Чумакова має у «Будинку на Набережній» квартиру площею 163,1 кв.м.

Ще одна квартира у цьому комплексі площею 95,5 кв.м. досі числиться за Добкіним Марком Мойсейовичем. Людина з таким ПІБ була батьком нардепів Михайла та Дмитра Добкіних.

Марина Губіна – донька депутата Харківської облради Олександра Губіна, який у своїй електронній декларації не вказав російський бізнес, теж має апартаменти в центрі міста.

Ще одним мешканцем комплексу є Вікторія Варвянська – дружина чиновника Харківської ОДА, який не дружить з електронним декларуванням.


Незважаючи на те, що Марк Добкін помер вже понад рік, квартира досі записана його власністю й ніхто з братів не вступив у права спадщини.

Ще один відомий мешканець цього будинку – в.о. директора ДП «Завод «Електроважмаш» Дмитро Костюк.

У своїй декларації він вказує, що орендує квартиру площею 170 кв.м. у власної дружини – Галини Костюк. Ще два паркомісця у домі записані на доньку.


Нагадаємо, що правоохоронці
розслідують декілька справ щодо розкрадання коштів на цьому держпідприємстві і в одній з них фігурантом є саме Костюк.


Сусідом Костюка є ще один працівник держпідприємства – начальник фінвідділу ДП «Машинобудівний завод «ФЕД» Олександр Пересадько.

Суддям теж подобається жити в історичному центрі міста.

Так, у 2016 році квартиру у «Будинку на Набережній» придбала суддя Харківського апеляційного господарського суду Алла Білецька.

Однією з найбільших квартир у будинку володіє Яна Вадимівна Сушко. Цікаво, що Вадим Сушко був відомий у Харкові, як замкерівника регіональної митниці, а також керівник БТІ Харківського району.

Серед мешканців елітного будинку опинився й головний інженер ДП «Енергозбут» АК «Харківобленерго» Юрій Чепуштанов.


Користується елітним житлом прокурор Холодногірського відділу Харківської місцевої прокуратури № 1 Юрій Моісеєнко. Житло офіційно оформлене на Еллу Моісеєнко і було придбане у 2015 році за 2 млн. грн.


Квартирою п
лощею 117,7 кв.м. володіє доцент Національного фармацевтичного університету Катерина Зупанець. Її колега по ВНЗ Єлизавета Солдатова також має квартиру у цьому комплексі. Є квартира й у професора Харківської медичної академії післядипломної освіти Ірини Даценко й це далеко не повний перелік викладачів – мешканців елітного приміщення. Тож не все так погано з наукою.

Купують квартири у цьому домі не тільки харків’яни. Наприклад, помешкання площею 105 кв.м. придбала Віта Сліпець – голова Сватівської райради Луганської області.

Ось такі вони мешканці елітного комплексу.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ХТО СТАВ ВЛАСНИКОМ ДОРОГИХ АВТІВОК НА ХАРКІВЩИНІ У СЕРПНІ

ГО «Харківський антикорупційний центр» склав рейтинг чиновників, які стали власниками нових коштовних автівок протягом ...

СУД ОШТРАФУВАВ СПІВРОБІТНИКА, ЯКИЙ ЗАПІЗНО ПОВІДОМИВ НАЗК ПРО ПРИДБАННЯ КОШТОВНОЇ АВТІВКИ

Суд оштрафував начальника служби контрольно-вимірювальних приладів та електрогосподарства КП «Харківські теплові мережі» Петро Дейко, ...

Королівство «Підземка»

 Сотні тисяч харків’ян, які щоденно користуються метрополітеном, після нещодавнього підвищення вартості проїзду, додатково витратять ...

РЕЙТИНГ ЗАМОЖНОСТІ ГОЛІВ РАЙОННИХ АДМІНІСТРАЦІЙ У МІСТІ ХАРКОВІ ВІД ХАРКІВСЬКОГО АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

“Харківський антикорупційний центр” в рамках проекту “Є_відповідальність” за підтримки Інституту висвітлення війни та миру ...

ПЕРШИЙ ВИРОК ЩОДО РОЗКРАДАННЯ КОШТІВ КП «ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН»

Суд визнав винним у розкраданні коштів КП «Харківський метрополітен» Ігора Распопова та призначив йому ...