Харківські правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо привласнення коштів, які були виділені на капітальний ремонт геріатричного пансіонату ветеранів праці Харківської облради шляхом зловживання службовим становищем ТОВ «Стройсервис-плюс» та пансіонату.

Про це йдеться у ухвалі Київського районного суду м. Харкова від 24 липня 2017 року.

18 серпня 2016 року було укладено договір між КУ «Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці» та ТОВ «Стройсервис-плюс» щодо капітального ремонту на суму 6,43 млн. грн.

Правоохоронці встановили, що станом на липень 2017 рік роботи виконані не в повному обсязі, при цьому, акти щодо виконаних робіт закриті. Також, за даними правоохоронців, посадові особи будівельної організації при виконанні будівельних робіт штучно завищили обсяги виконаних робіт та вартість використаних матеріалів.

Крім того, правоохоронці вказують, що керівництво ТОВ «Стройсервис-плюс» перевели безготівкові кошти в готівку із використанням реквізитів та бухгалтерських документів фіктивних підприємств.

Під час допиту директор пансіонату пояснив, що технічний нагляд здійснювався начальником управління організації будівництва Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації.

За даними офіційного сайту ХОДА, начальником цього управління є Григорій Бойко.

Цікаво, що зараз цей чиновник знаходиться за лаві підсудних за подібні справи. Його звинувачують в тому, що під час реконструкції доріжок у чугуївському парку він не перевірив якість виконання робіт та погодив акти. Це спричинило збитки державному бюджету у сумі 238 тис. грн. Наступне засідання суду має відбутися 28 вересня.

Тож правоохоронці просили суд надати їм доступ до документів, які знаходяться у Департаменті капбудівництва, але суддя відмовив, через те, що прокурор нібито вказав неправильно розташування департаменту.

ТОВ «Стройсервис-плюс» записане на Сіму Саркісян, директором є Едгар Оганесян – син депутата Харківської облради від фракції «Відродження» Армаіса Оганесяна.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У КЕРНЕСА ПРОДАЮТЬ ПРИМІЩЕННЯ В ЦЕНТРІ ХАРКОВА ЗА ЦІНОЮ В 7 РАЗ ДЕШЕВШЕ ЗА РИНКОВУ

У квітні 2016 року Харківська міськрада продала приміщень на загальну суму 2.87 млн. грн. ...

СУД ПО СПРАВІ ЗАМДИРЕКТОРА «ЕЛЕКТРОВАЖМАША»: АДВОКАТИ ДОВГОГО ПРИНЕСЛИ ВЛАСНУ ЕКСПЕРТИЗУ

В Харкові продовжується суд над заступником директора з маркетингу ДП «Завод «Електроважмаш» Романом Довгим ...

СЛІДЧІ ПІДОЗРЮЮТЬ СКАНДАЛЬНО ВІДОМОГО КОЛИШНЬОГО ДИРЕКТОРА ЖИЛКОМСЕРВІСУ ЯКОВЛЄВА У ПЕРЕПЛАТІ 23 МІЛЬЙОНІВ ЗА СОФТ “ПРОЗОРОГО ОФІСУ”

У Харкові вимальовується традиція – якщо, керівник комунального підприємства Олександр Яковлєв – значить це ...

sq.com.ua

ЧИНОВНИК ХАРКІВСЬКОЇ ОДА НЕ ЗАДЕКЛАРУВАВ МІЛЬЙОНИ ДРУЖИНИ ТА ЇЇ БІЗНЕС

Заступник начальника управління-начальник відділу державної екологічної експертизи,моніторингу та зв’язків з громадськістю Департаменту екології та ...

НА ХАРКІВЩИНІ РОЗІРВАЛИ ДОГОВОРИ НА РЕМОНТ ДОРІГ НА СУМУ 200 МІЛЬЙОНІВ ЧЕРЕЗ БРАК ФІНАНСУВАННЯ

Служба автомобільних доріг України у Харківській області розірвала три договори на ремонт доріг, які ...