Департамент інфраструктури Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Елавтопас» щодо реконструкції трамвайного переїзду вартістю 41,38 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договорів та проведення аукціонів, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про реконструкцію трамвайного переїзду вул. Велика Панасівська – Новоіванівський міст.

Засновником ТОВ «Елавтопас» є Ольга Голінка, а директором Ірина Ладиженська.

За даними аналітичної системи YouControl Голінка входить до кооперативу «Маленька Швейцарія» разом з родичами директорів харківських транспортних КП – Оленою Палант, Валерієм Липовим та Тетяною Дорош.

Ладиженська була керівником ТОВ «Транс-Техно-Сервіс», яке в 2011 році вже виконувало роботи по реконструкції трамвайних переїздів. До цього підприємства також мав відношення екс-директор КП «Горелектротранс» Олексій Палант та Вадим Сингуцький.

Субпідрядником на виконання робіт на Новоіванівському мосту планується залучить ПАТ «Південспецбуд», яке знаходиться на вул. Джанкойській, 76.

За даними ЄДР «Південспецбуд» знаходиться у стадії припинення. Головним акціонером компанії вказана словенське ДП «СI КАПIТАЛ IНВЕСТ» ТОВ «БОНАММ».

Цікаве інше. Однаковий номер телефону 380577021987 та однакову адреесу на Джанкойській з «Південспецбуд» має «Південспецбуд Інженерінг» Наума Водовозова – батька віце-мера Харкова Євгенія Водовозова, який курирує Департамент інфраструктури.

Детальніше про схеми під час реконструкції трамвайних переїздів у Харкові писали «Наші Гроші».

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

АНТИМОНОПОЛЬНИКИ ВИЯВИЛИ ТЕНДЕРНУ ЗМОВУ ТРАНСПОРТНИХ ФАВОРИТІВ КЕРНЕСА

Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило антиконкурентні узгоджені дії між транспортними фаворитами ...

«ЕЛЕКТРОВАЖМАШ» ДОКИНУВ ЧЕСЬКІЙ SGEM ЩЕ МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ ЗА РОБОТИ У ТАДЖИКИСТАНІ

Державне підприємство «Електроважмаш» 6 лютого уклало угоду з чешською SGEM Group s.r.o. щодо проведення ...

ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН БУДЕ ОРЕНДУВАТИ ТОПОЧНІ У ОТОЧЕННЯ СВОГО ДИРЕКТОРА ВДВІЧІ ДОРОЖЧЕ, НІЖ МІГ ЇХ ПРИДБАТИ

Комунальне підприємство «Харківський метрополітен» 25 жовтня уклало угоду з ФОП Бородавка Ігор Юрійович щодо ...

ПІСЛЯ РЕАКЦІЇ ХАЦ ДЕПАРТАМЕНТ КАПБУДІВНИЦТВА РОЗІРВАВ УГОДУ НА РЕМОНТ ДИТСАДКА ЗА ЗАВИЩЕНИМИ ЦІНАМИ

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації розірвав угоду з ТОВ «Бренд-Корвет» щодо ремонту дитячого саду ...