Департамент інфраструктури Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Елавтопас» щодо реконструкції трамвайного переїзду вартістю 41,38 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договорів та проведення аукціонів, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про реконструкцію трамвайного переїзду вул. Велика Панасівська – Новоіванівський міст.

Засновником ТОВ «Елавтопас» є Ольга Голінка, а директором Ірина Ладиженська.

За даними аналітичної системи YouControl Голінка входить до кооперативу «Маленька Швейцарія» разом з родичами директорів харківських транспортних КП – Оленою Палант, Валерієм Липовим та Тетяною Дорош.

Ладиженська була керівником ТОВ «Транс-Техно-Сервіс», яке в 2011 році вже виконувало роботи по реконструкції трамвайних переїздів. До цього підприємства також мав відношення екс-директор КП «Горелектротранс» Олексій Палант та Вадим Сингуцький.

Субпідрядником на виконання робіт на Новоіванівському мосту планується залучить ПАТ «Південспецбуд», яке знаходиться на вул. Джанкойській, 76.

За даними ЄДР «Південспецбуд» знаходиться у стадії припинення. Головним акціонером компанії вказана словенське ДП «СI КАПIТАЛ IНВЕСТ» ТОВ «БОНАММ».

Цікаве інше. Однаковий номер телефону 380577021987 та однакову адреесу на Джанкойській з «Південспецбуд» має «Південспецбуд Інженерінг» Наума Водовозова – батька віце-мера Харкова Євгенія Водовозова, який курирує Департамент інфраструктури.

Детальніше про схеми під час реконструкції трамвайних переїздів у Харкові писали «Наші Гроші».

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ НВК ШТАМПУЄ ДОДАТКОВІ УГОДИ В РАЗИ ЗАВИШАЮЧИ ВАРТІСТЬ ПРОДУКТІВ

КЗ «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» уклав відразу декілька додаткових угод з ФОП Бєляєв Олег ...

ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ХАЦ НАЗК ПОСТАНОВИВ УСУНУТИ ДЕКЛАРУВАННЯ НЕДОСТОВІРНИХ ВІДОМОСТЕЙ ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОДА ЄВГЕНІЄМ ШАХНЕНКО

Національне агентство з питань запобігання корупції встановило факт декларування Євгенієм Шахненко недостовірних відомостей в ...

ЛЮДИНА ВІЦЕ-МЕРА РУДЕНКА ЗАРОБЛЯЄ НА ВИВЕЗЕННІ ВІДХОДІВ З МУНІЦИПАЛЬНОГО ПОЛІГОНУ

КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» 16 січня уклало угоду з ТОВ «Харківська територіальна ...

ХАРКІВСЬКА СУДДЯ ЗА ПОДАРОВАНІ КОШТИ ПРИДБАЛА ЕЛІТНУ АВТІВКУ

Суддя Господарського суду Харківської області Інні Чистякова придбала новенький автомобіль Toyota Camry 2017 року ...

ХАРКІВСЬКА ЛІКАРНЯ РОЗДРОБИЛА ЗАКУПІВЛЮ ЗАРАДИ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ З СУМНІВНОЮ ФІРМОЮ БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ ТЕНДЕРУ

Комунальний заклад охорони здоров’я «Харківська міська лікарня № 28» уклав договір з ТОВ «Вентто» ...

СПРАВА ПРОТИ ЕКС-ДИРЕКТОРА ОНКОЦЕНТРУ ЮРІЯ ВІННИКА: НОВІ ПОДРОБИЦІ

Харківські правоохоронці підозрюють колишнього директора Харківського обласного онкологічного центру Юрія ВІнника та службових осіб ...