Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклав три додаткові угоди з ТОВ «Вега-Буд» щодо додаткових ремонтних робіт загальною вартістю 2,166 млн. грн.

Звіти про проведення закупівлі опубліковані на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель «Прозорро».

Мова йде про додаткові роботи щодо ремонту дорожнього покриття та нанесення розмітки на проспекті Перемоги.

Субпідрядниками на цих роботах вказані ТОВ «Трек Лайн» та ТДВ «Спецбуд-3».

Нагадаємо, що влітку 2015 року Департамент уклав угоди з ПП «ПВКП «Укрєвробуд 2013» на реконструкцію проспекту Перемоги загальну суму 67,03 млн. грн.

У «Віснику державного закупівель» є інформація щодо виконання цим підприємством договорів на загальну суму лише 9,91 млн. грн. термін договорів завершився 23 березня 2016 року, хоча планувалося, що роботи мають бути виконані до кінця 2017 року.

В 2016 році Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклав угоди з ТОВ «Вега-Буд» щодо капітального ремонту проспекту Перемоги загальною вартістю 47,42 млн грн.

Тендер провели по коректованій документації. Роботи потрібно виконати до кінця 2018 року. Заплановано провести капітальний ремонт трьох ділянок проспекту Перемоги: від вул. Клочківської до ХІБС за адресою просп. Перемоги, 55 (вартість робіт – 17,08 млн грн.), від ХІБС до зупинки громадського транспорту «Шкільна» (21,27 млн грн). та від зупинки громадського транспорту «Шкільна» до кола трамваю (9,07 млн грн).

Нещодавно харківські правоохоронці почали слідчі дії стосовно чиновників Департаменту будівництва та шляхового господарства, службових осіб КП «Шляхрембуд» та приватних підприємств, яких підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні коштів під час ремонту дороги.

Правоохоронці встановили, що протягом 2015-2017 років, службові особи Департаменту, зловживаючи службовим становищем, діючи за попередньою змовою з службовими особами КП «Шляхрембуд, ПП ПВКП «Укрєвробуд 2013» та ТОВ «Вега-Буд» та субпідрядними організаціями, шляхом завищення вартості будівельних матеріалів та робіт,здійснили привласнення та розтрату бюджетних коштів, чим спричинили збитки в великих розмірах.

ТОВ «Вега-Буд» зареєстровано на Сергія Колесника, який з 2005 року є директором фірми. До липня 2012 року власниками «Вега-Буд» були Ганжа Оксана Віталіїївна і Золотарьова Лілія Михайлівна. На Сергія Колесника також записана частка у ТДВ «Спецбуд-3», яким керує депутат Харківської міськради від партії «Відродження» Віталій Ганжа.

Депутатом міськради від «Відродження» також є й директор Департаменту будівництва та шляхового господарства Володимир Чумаков.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

СУД ДОЗВОЛИВ «МЕГАБАНКУ» СПИСАТИ З РАХУНКІВ ХАРКІВ’ЯН БОРГ «ХТС» ПО КРЕДИТУ

Суд дозволив ПАТ «Мегабанк» право здійснювати списання з будь-яких рахунків у банку грошових коштів, ...

РЕКТОР ХАРКІВСЬКОГО ПОЛІТЕХУ СОКОЛ ПРИХОВАВ СВІЙ ТА РОДИННИЙ БІЗНЕС

Ректор Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Євген Сокол не вказав у своїй декларації ...

КП «ТРОЛЕЙБУСНЕ ДЕПО № 2» КУПУЄ ЗАПЧАСТИНИ У БІЗНЕС-ПАРТНЕРА ДРУЖИНИ ДИРЕКТОРА КП

В 2017 році комунальне підприємство «Тролейбусне депо № 2» уклав декілька угод з ФОП ...

НА РЕМОНТ БУДИНКУ ПО РИМАРСЬКІЙ, 19 БЕЗ ТЕНДЕРУ ВИДІЛИЛИ МАЙЖЕ ТРИ МІЛЬЙОНА

В 2017 році на капітальні ремонтні роботи у житловому будинку по вул. Римарській, 19 ...

ВІЦЕ-ГУБЕРНАТОР ХАРКІВЩИНИ ЗГАДАВ ПРО СОТНІ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ ГОТІВКИ ТА АЛІМЕНТИ ДРУЖИНИ ЧЕРЕЗ ЧОТИРИ МІСЯЦІ ПІСЛЯ ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк вніс зміни до декларації про доходи за 2015 ...