У Московському райсуді м. Харкова триває підготовче засідання по справі директора комунального підприємства «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», депутата міськради від фракції «Відродження» Семена Сироти, якого звинувачують у зловживанні службовим становищем та заволодінні коштами підприємства.

У червні 2016 року прокуратура Харківської області оголосила підозру депутату Харківської міськради від фракції «Відродження», директору КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Семену Сироті за розтрату бюджетних коштів та службове підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України) при закупівлі спецавтомобілів для прибирання міста.

Як писав «Харківський антикорупційний центр», договір вартістю 5,12 млн. грн. з приватною фірмою був укладений, бюджетні кошти перераховані, однак придбані автівки замовнику так і не надійшли.

Після того, як ситуацією на підприємстві зацікавилася прокуратура та почала розслідування, підприємство закупило автомобілі, що уже були у вжитку та не відповідали умовам договору. Поставлені автівки виявилися переобладнаними та з чималим пробігом. Хоча бізнесмени мали передати комунальникам п’ять нових спецавтомобілів збільшеної довжини з двухрядною кабіною ГАЗ -330232ПО, гідравлічний автопідіймач та два вантажнопасажирські спецавтомобілі.

У серпні 2016 року обвинувальний акт у відношенні Сироти та представників ТОВ ТВП «Астек» був направлений до суду.

Суддя Московського райсуду міста Харкова Олена Сугачова призначила підготовче засідання 29 листопада 2016 року, але воно до цих пір воно повністю не завершено та праву не можуть розглядати по суті через численні переноси.

За даними облуправління прокуратури, по цій справі було призначено 16 засідань, з яких реально відбулося – чотири.

Останній перенос – 31 травня, трапився через те, що одна з суддів колегії знаходилася у нарадчій кімнаті по іншій справі. 

Наступна спроба відбудеться 6 червня в 14.30.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ НВК ШТАМПУЄ ДОДАТКОВІ УГОДИ В РАЗИ ЗАВИШАЮЧИ ВАРТІСТЬ ПРОДУКТІВ

КЗ «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» уклав відразу декілька додаткових угод з ФОП Бєляєв Олег ...

СУМСЬКИЙ ТОП-ПРОКУРОР ЗАЙНЯВ ПІВ МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Перший заступник керівника Сумської місцевої прокуратури Валерій Могильний задекларував позику у сумі 545 тис. ...

СПРАВА ДИРЕКТОР КП СЕМЕНА СИРОТИ: ВЖЕ МАЙЖЕ ПІВРОКУ СУД НЕ МОЖЕ ПРОВЕСТИ ПІДГОТОВЧЕ ЗАСІДАННЯ

Підготовче засідання по справі директора комунального підприємства «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», депутата міськради від фракції ...

ТОП-ПОДАТКІВЕЦЬ НА РІВНЕНЩИНІ ПРИДБАВ АВТІВКУ ЗА МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ З САЛОНУ, ХОЧА ГРОШЕЙ НА ЦЮ ПОКУПКУ НЕ МАВ

Начальник СУ ФР ГУ ДФС у Рівненській області Віталій Паньковецький придбав автомобіль «Volkswagen Passat» ...

ПРОКУРАТУРА ЧЕРЕЗ СУД ЗАБИРАЄ У КУП’ЯНСЬКИХ ФЕРМЕРІВ 327 ГЕКТАРІВ ЗЕМЛІ В ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ОБЛАСТІ

11 вересня Господарський суд Харківської області задовольнив позов Ізюмської місцевої прокуратури та визнав недійсним ...

РОДИНА ЧИНОВНИКІВ МІСЬКРАДИ ПРИДБАЛА НОВУ АВТІВКУ ЗА ВСІ СВОЇ КОШТИ, НЕ ЗАЛИШИВШИ НАВІТЬ НА ЇЖУ

Заступник директора-начальник відділу організаційної та кадрової роботи Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та ...