Слідчі Київського відділу поліції НП в Харківській області підозрюють службових осіб Департаменту комунального господарства Харківської міськради, Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міськради та працівників ТОВ «Харківспецелектромонтаж» у привласненні бюджетних коштів під час реконструкції мереж зовнішнього освітлення.

Про це свідчить ухвала Київського районного суду міста Харкова від 10 травня.

Під час досудового розслідування встановлено, що у грудні 2016 року ТОВ «Харківспецелектромантаж» уклало декілька договорів з вищепереліченими підрозділами Харківської міськради щодо реконструкції мереж зовнішнього освітлення міста Харкова по вул. Кибальчича, Полтавський Шлях, Академіка Проскури, Достоєвського, Хотомлянській, Білгородському шосе на 4,2 млн.грн. При цьому, акти виконаних робіт були підписані наприкінці грудня 2016 року та сплачені в обсязі 3,5 млн.грн.

З матеріалів УСБУ в Харківській області відомо, що посадові особи ТОВ «Харківспецелектромонтаж» внесли до офіційних документів (договорів та актів виконаних робіт) неправдиві відомості, щодо вартості використаних матеріалів та вищевказаних робіт, що призвело до безпідставного витрачення бюджетних коштів. Крім того, зазначені роботи до теперішнього часу в повному обсязі не виконано.

Слідчі з’ясували, що отримані від міськради кошти «Харківспецелектромонтаж» перерахував фіктивним фірмам: ТОВ «Апітрейдс» та ТОВ «Смарт лайт групп». На цих двох фірмах, за даними слідчих, відсутні основні засоби та офіційно працевлаштована одна особа. ТОВ «Апітрейдс» зареєстроване в Рівному на двох мешканців Донецька (фірму створили в вересні 2016 року) , а ТОВ «Смарт лайт групп» у Полтаві.

Суд відмовив у задоволенні клопотання слідчого СВ Київського ВП ГУНП в Харківській області про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради, Департаменту комунального господарства Харківської міськради та ТОВ «Харківспецелектромонтаж».

Власниками ТОВ «Харківспецелектромантаж» є Владислав Синиця та Ігор Сніткін, а керівником – Андрій Моргун. Фірму зареєстрували в травні 2014 року.

Директором Департаменту комунального господарства Харківської міськради є Олексій Богач, а начальником Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради – Сергій Дорошенко.

ТОВ «Харківспецелектромантаж» отримав 8 підрядів від Департаменту комунального господарства на 4,87 млн.грн. та 1 підряд від Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради на 1,07 млн.грн.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ДРУЗІ-МИСЛИВЦІ ВІЦЕ-ГУБЕРНАТОРА ШАХНЕНКА РОЗПИЛЯЛИ ТЕНДЕР НА РЕМОНТ ДІТСАДКА З ЙОГО БІЗНЕС-ПАРТНЕРАМИ

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації 7 липня акцептував пропозицію ТОВ «Харківбудсервіс» щодо реконструкції нежитлового ...

«ХАРКІВВОДОКАНАЛ» КУПУЄ РЕАГЕНТИ У ФІРМИ, ЯКА ПЛАТИТЬ ЗАРПЛАТУ ЗАСТУПНИКУ ДИРЕКТОРА КП

Заступник гендиректора по експлуатації каналізаційного господарства КП «Харківводоканал» Віктор Булгаков задекларував 292,5 тис.грн. доходу ...

ВІДДІЛ ОСВІТИ НА ХАРКІВЩИНІ ЗАПЛАТИТЬ КОМПЕНСАЦІЮ ФІРМІ ОТОЧЕННЯ ЕКС-МІНІСТРА КЛИМЕНКА ЗА ТЕ, ЩО СПАЛИЛИ ВУГІЛЛЯ, ЯКЕ ВЗЯЛИ НЕ ЗБЕРІГАННЯ

Суд задовольнив позов «Донвуглересурси» та вирішив стягнути з Відділу освіти Близнюківської райдержадміністрації відшкодування вартості ...

«ХАРКІВСЬКІЙ МЕТРОПОЛІТЕН» БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ ВІДДАСТЬ 5 МІЛЬЙОНІВ НЕВІДОМІЙ ФІРМІ НА РОБОТИ НА ТЕРИТОРІЇ ДЕПО

КП «Харківський метрополітен» 22 березня уклало угоду з ТОВ «Спецбуд-21» щодо ремонтних робіт вартістю ...

РЕКОНСТРУКЦІЯ МОЛОДІЖНОГО ПАРКУ КОШТУВАТИМЕ 50 МІЛЬЙОНІВ, В МЕРІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДИСКРИМІНАЦІЙНУ ВИМОГУ

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «БВКФ «Технікабуд» щодо реконструкції Молодіжного ...

«ЕЛЕКТРОВАЖМАШ» ДОКИНУВ ЧЕСЬКІЙ SGEM ЩЕ МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ ЗА РОБОТИ У ТАДЖИКИСТАНІ

Державне підприємство «Електроважмаш» 6 лютого уклало угоду з чешською SGEM Group s.r.o. щодо проведення ...