Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради 7 жовтня 2016 року уклало угоду з ТОВ «Будівельна компанія «Будресурс» щодо реконструкції мереж зовнішнього освітлення майдану Свободи на 28,36 млн.грн.

12-13 червня 2017 року на майдані Свободи масово пиляли липи (вирублено більше 15 дерев).

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради запевняє, що 12-13 червня на майдані Свободи пиляли дерева працівники КСП «Харківзеленбуд». Вказані роботи не мають відношення до реконструкції освітлення на майдані Свободи. В рамках цієї реконструкції освітлення взагалі не передбачено знесення дерев.

ТОВ «Будівельна компанія «Будресурс» при виконанні робіт з реконструкції мереж зовнішнього освітлення майдану Свободи залучило субпідрядну організацію ТОВ «Енергосервіс ПМК».

Фірму «Енергосервіс ПМК» заснувала Світлана Косінова. Вона ж разом зі своїм сином Станіславом Косіновим заснувала і ТОВ «Енергосервіс. Ще в жовтні 2011 року Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міської ради підписало угоду з ТОВ “Енергосервіс” щодо реконструкції мереж зовнішнього освітлення майдану Свободи на 14,9 млн.грн., але потім розірвало угоду, а роботи ніхто не виконував. 

Згодом «Енергосервіс ПМК» перереєстрували на Катерину Спіцина, а директором став Станіслав Фролов. Катерина Спіцина відома, як бухгалтер ТОВ «Харківський завод будівельних матеріалів «Астор». Серед бенефіціарів цього підприємства також є Світлана Косінова.

Крім того, бенефіціаром є й дружина Станіслава Косінова – Оксана Тацій.

Також за даними документів, які є у розпорядженні «Харківського антикорупційного центру», «Енергосервіс ПМК» у 2016 році орендувало приміщення саме у Світлани Косінової.

Станіслав Косінов є депутатом Харківської міської ради від партії «БПП Солідарність». Крім того, в 2016 році він був призначений в.о. першого заступника Державної аудиторської служби України.

Варто відзначити, що «Енергосервіс ПМК» фігурує у кримінальному провадженні щодо зловживання службовим становищем посадовими особами Департаменту комунального господарства протягом 2012-2016 років.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У КЕРНЕСА БЕЗКОШТОВНО МОЖУТЬ ВІДДАТИ ЗЕМЛЮ У САДУ ІМ. ШЕВЧЕНКО ПІД БУДІВНИЦТВО БАГАТОПОВЕРХІВКИ

Депутати Харківської міськради планують на сесії 6 липня надати дозвіл обслуговуючому кооперативу «РОСТ» на ...

«ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» ВИТРАТИТЬ 82 МІЛЬЙОНА НА НОВІ ТРАНСФОРМАТОРИ

АК «Харківобленерго» уклав угоду з ТОВ «НПП «Інтеграл» щодо придбання трансформаторів вартістю 82,53 млн. ...