Державне підприємство «Іскра» 8 червня уклало 4 угоди з фермерським господарством «Альянс» на загальну суму 7,78 млн.грн. 

ДП «Іскра» зареєстроване в Зміївському районі, в селі Велика Гомільша і підпорядковане Міністерству аграрної політики та продовольства України. «Іскра» займається вирощуванням зернових, бобових, олійних, баштанних культур, коренеплодів, бульбоплодів, вирощуванням ягід, горіхів та інших плодових дерев і чагарників.

За умовами 4 угод, фермерське господарство «Альянс» має поставити насіння соняшника (4,2 тис.грн. за 1 посівну одиницю), кукурудзи (3,1 тис.грн. за 1 посівну одиницю), гречихи (24,1 тис.грн. за 1 т.), мінеральні добрива, забезпечити боронування, дискування, посів, підживлення та зберігання зернових культур та насіння соняшника. 

ДП «Іскра» купує зернові культури та насіння соняшника у фермерського господарства «Альянс» і продовжує зберігати їх в приміщеннях «Альянсу», при цьому сплачуючи ще і 720 тис.грн.

Керівником та підписантом замовника торгів, ДП «Іскра», з травня 2015 року є Юрков Володимир Іванович, який є депутатом Харківської обласної ради від партії «Відродження», членом постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуваня.

Як повідомляє система Youcontrol, кінцевим бенефіціарним власником та співвласником на 50% переможця торгів, фермерського господарства «Альянс», є все той же… Юрков Володимир Іванович. 

Це є прямим порушенням п.п.16 ч.1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі» в частині пов’язаних осіб. Замовник торгів та переможець в даних 4 випадках є пов’язаними особами.

Інші 50% в «Альянс» належать Ларисі Юрковій. З 2005 по лютий 2016 року Володимир Юрков був безпосередньо керівником фермерського господарства «Альянс».

Телефон – 0504240444, вказаний в ЄДР контактним і для ДП «Іскра», і для фермерського господарства «Альянс». Крім того, перевіривши документи надані у складі пропозиції фермерське господарство «Альянс» можна побачити одні і ті ж самі 2 номери телефонів – +380574737629 та +380574734232, які в тендерній документації значаться телефонами головного бухгалтера ДП «Іскра» – Бевзюк Яни Дмитрівни.

Під час закупівлі посівного матеріалу (насіння кукурудзи, соняшника, гречихи) на 1,44 млн.грн. на користь фермерського господарства «Альянс» була відхилена набагато дешевша пропозиція ТОВ «Агровектор+» (1,2 млн.грн.) у зв’язку з тим, що тендерна пропозиція не була засвідчена електронним цифровим підписом, відсутній лист про наявність працівників відповідної кваліфікації, відсутній лист-гарантія щодо наявності відповідного дозволу або ліцензії для провадження певного виду господарської діяльності та немає проекту договору про закупівлю.

Володимир Юрков в 2015 році придбав у Змієві земельну ділянку площею 2,3 га за 607 тис.грн. Також Юрков в грудні 2014 року придбав Toyota RAV 4 2014 року випуску за 632 тис.грн. Юрков вказує в декларації свої 50% в фермерському господарстві «Альянс».

Також у Володимира Юркова 2,7 млн.грн. готівкою.

Лариса Юркова має квартиру на майдані Героїв Небесної сотні, 14/1 площею 53,5 кв.м., 3 земельні ділянки в Змієві загальною площею 0,16 га, 2 нежитлових приміщення в Змієві загальною площею 185,1 кв.м., 3 житлових будинку в Змієвському районі загальною площею 141,1 кв.м. Також Юркова придбала в 2015-2016 роках 2 квартири у Харкові за адресою вул. Культури, 22-В загальною площею 121,2 кв.м. та машиномісце там же площею 15,7 кв.м.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

НА ТЕНДЕРІ – ДОРОЖЧЕ, НІЖ НА САЙТІ

ДП “Зміївське лісове господарство” за результатами тендеру 10 вересня 2015 року уклало угоду з ...

ГОЛОВА АДМІНІСТРАЦІЇ ХОЛОДНОГІРСЬКОГО РАЙОНУ МУСЄЄВ НЕ ПОВІДОМИВ НАЗК ПРО ПРИДБАННЯ НЕРУХОМОГО МАЙНА

Голова Адміністрації Холодногірського району, депутат Харківської міськради Максим Мусєєв став співвласником нежитлових приміщень на ...

НОВА ФІРМА ДРУЗІВ ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКОГО ОТРИМАЛА ЩЕ 1,5 МІЛЬЙОНА НА ПРОЕКТНІ РОБОТИ У ЗООПАРКУ

Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» уклало угоду з ТОВ «Сіті-дизайн» щодо розробки проекту для ...