Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Паркінг+» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 17,35 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

За ці гроші планується виконати капітальний ремонт місцевого проїзду по просп. Московському (від вул. Харківських Дивізій до б-ру Богдана Хмельницького.

Єдиним конкурентом переможця був ТОВ «ДАФ-С».

Власником фірми «ДАФ-С» є харків’янин Кирило Михайленко та киянин Дмитро Кашаєв і корпорація Dannera Commerce Corp, зареєстрована на Сейшелах.

Фірма вказала у «Прозорро» номер телефону 0577408380, який також використовує Малороганська сільрада під Харковом, низка договорів з якою були подані як аналогічні.

Уся техніка цієї фірми орендована. При чому, цього разу у документацї вони не вказали у кого орендують.

Але минулого разу «ДАФ-С» надала довідку щодо оренди техніки у ПП фірма «Бріз СПД» Валерія Юрчака, ТОВ «ДСЛ Спецтранс» Сергія Литвиненка і ТОВ «Паркінг+». При чому остання фірма надає ТОВ «ДАФ-С» левову частку техніки, а також постачає матеріали.

Ось такий був єдиний конкурент у переможців, який повністю від них залежить у іншому договорі.

«Паркінг+» заснував і очолював до січня 2010 р. Володимир Чумаков, директор Департаменту будівництва та дорожнього господарства Харківської міськради. Також Чумаков є депутатом Харківської міськради.

Крім того, заступником директора ТОВ «Паркінг+» є Рибаков В.А, який раніше був заступником директора Департаменту будівництва та дорожнього господарства міськради.

Наразі офіційними власниками «Паркінг+» записано Галину Давидову, В’ячеслава Блінкіна та гонконгська фірма «Драгон Інвестмент Девелопмент Лімітед» («Dragon Investment Development Limited»).

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ХНУ ІМ КАРАЗІНА ЗА ДВА МІСЯЦІ РОЗДАВ НА РЕМОНТИ ПОНАД 6,5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ. ПЕРЕЛІК РОБІТ

У липні-серпні 2016 року ХНУ ім. Каразіна перерахував за ремонтні роботи приватним фірмам понад ...

«ЕЛЕКТРОВАЖМАШ» КУПУЄ СРІБЛО У РОСІЯН ЧЕРЕЗ БРИТАНСЬКУ «ПРОКЛАДКУ»

ДП «Електроважмаш» 6 березня уклав угоду з компанією «Industrial Fields Limited» (Велика Британія) про ...

НА ЗАВЕРШЕННЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МОСКОВСЬКОГО ПРОСПЕКТУ ВИТРАТЯТЬ МАЙЖЕ 200 МІЛЬЙОНІВ, ГРОШІ ОТРИМАЄ Й ФІРМА З ОТОЧЕННЯ ЧУМАКОВА

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 8 ...

ЛЮДИНА ДИРЕКТОРА МЕТРОПОЛІТЕНУ ОТРИМАЄ ПІВМІЛЬЙОНА ЗА БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ БІЛЯ КІМНАТИ ВІДПОЧИНКУ

Комунальне підприємство «Харківський метрополітен» 12 серпня уклав угоду з ТОВ «Старсен» щодо виконання робіт ...

ТЕЦ-5 ПРОВЕЛО МУТНИХ ТЕНДЕРІВ НА 50 МІЛЬЙОНІВ

ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» 11 квітня уклала дві угоди щодо капитального ремонту обладнання турбінного та ...