Заступник директора КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» у своїй декларації за 2016 рік не вказав внески до статутних фондів підприємств на суму 465,58 тис. грн.

Про це йдеться у декларації заступник директора КП за 2016 рік, яка була опублікована на Єдиному державному реєстру декларацій.

Згідно даних з Єдиного реєстру юридичних осіб, Ігор Шкурко є засновником шести юридичних осіб, хоча в його декларації не вказана жодна.

Так, на 31 грудня 2016 року Шкурко був засновником ПП «Автостиль» (статутний внесок 156,85 тис. грн..), ТОВ «Альянс» (144,1 тис. грн.), а також ТОВ «МФ-ТАТ», ПП «Метал-Строй», ПП «Вітрина Кафе Люкс «В» та ОК ГБК «Цитадель».

У своїй декларації Шкурко вказав, що немає нерухомості, а його дружина володіє двома квартирами у Харкові, нежитловими приміщеннями площею 58,4 кв.м. та двома земельними ділянками у Високому.

Про те у декларації прав на нерухоме майно за Шкурко є право власності на гараж на пр. Гагаріна, яке він отримав через суд. Варто відзначити, що Шкурко вказав, що володіє автомобілями NISSAN PRIMASTAR та OPEL MOVANO, а на дружину записаний LEXUS GS300. За рік подружжя Шкурко забили близько 200 тис. грн. Щодо заощаджень, то у чиновника є 83 тис. грн., а у його дружини – 15 тис. дол.

Нагадаємо, що фірми з оточення Ігора Шкурко розігрують тендери, які проводить саме КП «ХРСП», у якому він і працює.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ЛЮДИНА ФЕЛЬДМАНА НЕ ЗАДЕКЛАРУВАЛА 154 ФІРМИ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ НА ТЕРИТОРІЇ РИНКУ “БАРАБАШОВО”

Депутат Малоданилівської ОТГ Олександр Заболотний володіє 154 компаніями, які не вказав у декларації.

НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ЗООПАРКУ РОЗТЕНДЕРИЛИ ЩЕ 50 МІЛЬЙОНІВ

Комунальний заклад «Харківський зоологічний парк» уклав дві угоди з ПАТ «Трест-Житлобуд-1» щодо проведення реконструкції ...

ХАРКІВСЬКИЙ СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПІДРЯДНИКА ПІДЛАТАТИ ДАХ У ШКОЛІ, ЗА РЕМОНТ ЯКОЇ ВІН ОТРИМАВ ГРОШІ

Суд задовольнив позов відділу освіти Чугуївської міськради та зобов’язав ТОВ «Харківбудконстуркція» виконати роботи по ...

У ХАРКОВІ СПІВРОБІТНИК ПОЛІЦІЇ ПРИДБАВ КВАРТИРУ ЗА 800 ТИСЯЧ, ХОЧА НЕ МАВ ЗАДЕКЛАРОВАНИХ НА НЕЇ КОШТІВ

Оперуповноважений ГУ НП у Харківській області Євгеній Капінус придбав квартиру за 800 тис. грн., ...

КЕРІВНИЦТВО ХАРКІВСЬКОГО АВІАЗАВОДУ ПІДОЗРЮЮТЬ У ПРИВЛАСНЕННІ 50 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Національне антикорупційне бюро України проводить досудове розслідування щодо привласнення службовими особами ДП «Харківське державне ...

ХАРКІВСЬКИЙ МИТНИК ПРИДБАВ ЕЛІТНУ АВТІВКУ ЗА 1,3 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Головний державний інспектор митного поста «Щербаківка» Харківської митниці ДФС Олександр Деменко придбав автомобіль «AUDI ...