Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області уклало угоду з ТОВ «Талмікс» щодо створення загородження для утримання підсудних у залах судових засідань вартістю 5,49 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договорів та проведення аукціонів, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Підрядник має зробити 88 модульних загородженнь, збірно-розбірної конструкції, що дозволятиме його демонтаж та монтаж в іншому приміщенні.

Зокрема, зроблять одне односекційне загородження для утримання підсудних у залах судових засідань, 29 – 2-секційних (1200*2400*2200) та 58- 3-секційних (1200*3600*2200).

Цікаво, що організатори торгів не допустили до аукціону чотири фірми: ПП «Баланс Мастер Сервис», ВКП «Форпост», ФОП Височін, Підприємство Всеукраїнської громадської організації онкоінвалідів ” Спілка онкоінвалідів “Інлюкс”.

За даними представників тендерного комітету, ці підприємства не надали документи, які підтверджують кваліфікаційні вимоги.

Проте представник ПП «Баланс Мастер Сервис» написав на сайті «Прозорро», що всі, начебто відсутні документи, наявні разом з тендерною пропозицією були отскановані в одному файлі: “тендерна пропозиція та інші документи”.

«Згідно регламенту проведення закупівель для кожного документа, який завантажується на платформу торгів, необхідно вибрати статус: кваліфікаційний документ, технічний документ, цінова пропозиція, тощо. Цьому файлу, в якому наявні всі начебто не надані документи, був присвоєний статус: “цінова пропозиція”.

Саме з цієї причини Ви можливо не бачите цей файл, адже він буде в загальному доступі, згідно регламенту проведення закупівель з предкваліфікацією, лише в день проведення аукціону. Зважаючи на ці обставини, додаємо окремо цей файл та просимо допустити нашу компанію до участі в аукціоні», – повідомив представник учасника.

Але в участі у аукціоні цій фірмі відмовили.

До аукціону допустили лише ТОВ «Талмікс» та ДП «Судовий будівельно-експертний центр». Засновником ТОВ «Талмікс» є Андрій Щегольков.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

КОТВІЦЬКИЙ ОТРИМАВ ЩЕ ПОНАД 10 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ДИВІДЕНДІВ ВІД ГАЗОВОГО БІЗНЕСУ

За останній місяць народний депутат України від фракції «Народний фронт» Ігор Котвіцький отримав ще ...

У ОПЕРНОМУ ТЕАТРІ ЗАМІНЯТЬ ОСВІТЛЕННЯ ЗА 4 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ, ПЕРЕПЛАЧУЮЧИ НА ЗАКУПІВЛІ ЛАМП В РАЗИ

Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка» уклав угоду з ...

У ХАРКІВСЬКОМУ ЗООПАРКУ НА ПЛАНЕТУ МАВП ТА ДИКУ АВСТРАЛІЮ ВИТРАТЯТЬ 60 МІЛЬЙОНІВ

Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» 13 вересня акцептувало дві пропозиції ТОВ «Київська будівельна компанія-Плюс» ...

ОБЛАСНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ РОЗДАВ ДВА МІЛЬЙОНИ НА РЕМОНТИ. СЕРЕД ФАВОРИТІВ Є ОДІОЗНІ ПЕРСОНАЖІ

Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації з 1 травня 2016 року перерахували ...

ШКОЛУ-ІНТЕРНАТ ОБЛРАДИ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ЗА 1,2 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Комунальний заклад «Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №55 Харківської обласної ради» уклав угоду з ...

КИЇВСЬКИЙ СУДДЯ ЖИВЕ НА ГРОШІ, ЯКІ ЙОМУ ДАРУЄ БАТЬКО

Заступник голови Господарського суду міста Києва Сергій Стасюк отримав у подарунок 670 тис. грн.