Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області уклало угоду з ТОВ «Талмікс» щодо створення загородження для утримання підсудних у залах судових засідань вартістю 5,49 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договорів та проведення аукціонів, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Підрядник має зробити 88 модульних загородженнь, збірно-розбірної конструкції, що дозволятиме його демонтаж та монтаж в іншому приміщенні.

Зокрема, зроблять одне односекційне загородження для утримання підсудних у залах судових засідань, 29 – 2-секційних (1200*2400*2200) та 58- 3-секційних (1200*3600*2200).

Цікаво, що організатори торгів не допустили до аукціону чотири фірми: ПП «Баланс Мастер Сервис», ВКП «Форпост», ФОП Височін, Підприємство Всеукраїнської громадської організації онкоінвалідів ” Спілка онкоінвалідів “Інлюкс”.

За даними представників тендерного комітету, ці підприємства не надали документи, які підтверджують кваліфікаційні вимоги.

Проте представник ПП «Баланс Мастер Сервис» написав на сайті «Прозорро», що всі, начебто відсутні документи, наявні разом з тендерною пропозицією були отскановані в одному файлі: “тендерна пропозиція та інші документи”.

«Згідно регламенту проведення закупівель для кожного документа, який завантажується на платформу торгів, необхідно вибрати статус: кваліфікаційний документ, технічний документ, цінова пропозиція, тощо. Цьому файлу, в якому наявні всі начебто не надані документи, був присвоєний статус: “цінова пропозиція”.

Саме з цієї причини Ви можливо не бачите цей файл, адже він буде в загальному доступі, згідно регламенту проведення закупівель з предкваліфікацією, лише в день проведення аукціону. Зважаючи на ці обставини, додаємо окремо цей файл та просимо допустити нашу компанію до участі в аукціоні», – повідомив представник учасника.

Але в участі у аукціоні цій фірмі відмовили.

До аукціону допустили лише ТОВ «Талмікс» та ДП «Судовий будівельно-експертний центр». Засновником ТОВ «Талмікс» є Андрій Щегольков.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ФІРМА, ЩО ОТРИМУЄ ПІДРЯДИ БЕЗ АУКЦІОНУ ВІД ОДА, ПЕРЕРАХОВУЄ ГРОШІ НА РАХУНОК ХАРКІВСЬКОЇ «СОЛІДАРНОСТІ»

ТОВ «Уніта» перерахувала на рахунок харківської територіальної організації партії «БПП Солідарність» 43 тис. грн.

У ХАРКОВІ ПЕРЕПЛАТИЛИ ЗА ПРИДБАННЯ РЕНТГЕНСИСТЕМИ

КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня – Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» уклав угоду ...

«ТУРБОАТОМ» ЗАМОВИВ НА 100 МІЛЬЙОНІВ СИСТЕМ ГІДРОАГРЕГАТІВ ДЛЯ КАНІВСЬКОЇ ГЕС

ПАТ «Турбоатом» уклав угоду з ТОВ «НВП «Енергорегулятор» щодо постачання допоміжних систем гідроагрегатів для ...

В БАЛАКЛЕЇ ОСВОЯТЬ ТРИ МІЛЬЙОНИ НА РЕМОНТ ШКОЛИ, ЯКА ЗА СЛОВАМИ ЧИНОВНИКІВ ВЖЕ ВІДРЕМОНТОВАНА

Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 29 серпня уклала угоду з ПП «Фасад-сервіс» ...

«ЖИТЛОБУД-1» ХАРЧЕНКО ОТРИМАЛО ЩЕ 65 МІЛЬЙОНІВ НА БУДІВНИЦТВО ФІЛАРМОНІЇ

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації уклав дві угоди з ПАТ «Трест-Житлобуд-1» щодо проведення реконструкції ...

У КЕРНЕСА ЗНОВУ ЗБИРАЮТЬСЯ РЕКОНСТРУЮВАТИ МАЙДАН ПАВЛІВСЬКИЙ. ГРОШІ ЗА ПРОЕКТ ОТРИМАЄ ФІРМА ДРУЗІВ ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКОГО

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклало ...