Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області уклало угоду з ТОВ «Талмікс» щодо створення загородження для утримання підсудних у залах судових засідань вартістю 5,49 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договорів та проведення аукціонів, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Підрядник має зробити 88 модульних загородженнь, збірно-розбірної конструкції, що дозволятиме його демонтаж та монтаж в іншому приміщенні.

Зокрема, зроблять одне односекційне загородження для утримання підсудних у залах судових засідань, 29 – 2-секційних (1200*2400*2200) та 58- 3-секційних (1200*3600*2200).

Цікаво, що організатори торгів не допустили до аукціону чотири фірми: ПП «Баланс Мастер Сервис», ВКП «Форпост», ФОП Височін, Підприємство Всеукраїнської громадської організації онкоінвалідів ” Спілка онкоінвалідів “Інлюкс”.

За даними представників тендерного комітету, ці підприємства не надали документи, які підтверджують кваліфікаційні вимоги.

Проте представник ПП «Баланс Мастер Сервис» написав на сайті «Прозорро», що всі, начебто відсутні документи, наявні разом з тендерною пропозицією були отскановані в одному файлі: “тендерна пропозиція та інші документи”.

«Згідно регламенту проведення закупівель для кожного документа, який завантажується на платформу торгів, необхідно вибрати статус: кваліфікаційний документ, технічний документ, цінова пропозиція, тощо. Цьому файлу, в якому наявні всі начебто не надані документи, був присвоєний статус: “цінова пропозиція”.

Саме з цієї причини Ви можливо не бачите цей файл, адже він буде в загальному доступі, згідно регламенту проведення закупівель з предкваліфікацією, лише в день проведення аукціону. Зважаючи на ці обставини, додаємо окремо цей файл та просимо допустити нашу компанію до участі в аукціоні», – повідомив представник учасника.

Але в участі у аукціоні цій фірмі відмовили.

До аукціону допустили лише ТОВ «Талмікс» та ДП «Судовий будівельно-експертний центр». Засновником ТОВ «Талмікс» є Андрій Щегольков.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ФІРМА З «ЧОРНОГО СПИСКУ» АМКУ ОТРИМАЛА ПІДРЯД НА РЕМОНТ ШКОЛИ ПІД ХАРКОВОМ

Відділ освіти Харківської райдержадміністрації 12 жовтня уклал угоду з ТОВ «Вентто» щодо капітального ремонту ...

ДЕПУТАТ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ САЄНКО ВИЯВИВСЯ ВЛАСНИКОМ 14 ГЕКТАРІВ ГОМІЛЬШАНСЬКИХ ЛІСІВ

Депутат Харківської міськради (фракція «Об’єднання «Самопоміч») Андрій Саєнко виявився власником земельних ділянок на території ...

ДЕПУТАТ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ З ОТОЧЕННЯ АРІХА ПРИХОВАВ РОСІЙСЬКИЙ БІЗНЕС ДРУЖИНИ

Депутат Харківської облради фракція «Опозиційний Блок» Олександр Губін не задекларував фірму своєї дружини – ...

У ХАРКІВСЬКІЙ РДА ВИРІШИЛИ ПЕРЕПЛАТИЛИ 300 ТИСЯЧ НА ПОСТАЧАННІ ВУГІЛЛЯ, ВІДХИЛИВШИ БІЛЬШ ДЕШЕВШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Відділ освіти Харківської РДА уклав угоду з ФОП Бондаренко Валерій Володимирович щодо постачання вугілля ...

ПРАВООХОРОНЦІ ВІДКРИЛИ СПРАВУ ЩОДО РОЗПИЛУ ГРОШЕЙ ЄВРОПЕЙСЬКОГО БАНКУ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ ШКОЛИ ПІД ХАРКОВОМ

Харківські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом привласнення грошових коштів державного бюджету службовими особами ...

НАРДЕП ПИСАРЕНКО ПРИДБАВ ФІРМУ У СВОГО ПОМІЧНИКА ЗА 25 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Нардеп Валерій Писаренко (група «Партія «Відродження»), який пройшов у Верховну Раду по мажоритарному окрузі ...