Комунальний позашкільний навчальний заклад «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання» уклало угоду з ТОВ «Машстройсервис» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 21,5 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договорів та проведення аукціонів, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».


Мова йде про капітальний ремонт приміщень з заміною комунікацій, встановленням нової котельної та придбанням спортивного інвентаря.

Організатори торгів відхилили дві більш дешевші пропозиції ТОВ «Атлантіс Схід Компані» Василя Калашнікова та ТОВ «Макс Білдінг» Вадима Волкова, Сергія Махонько, Максима Хименко.

Пропозиції були відхилені через відсутність деяких документів, наприклад, паспорта засновника ТОВ «Атлантіс Схід Компані» Василя Калашнікова, або відсутність перекладу деяких документів.

Власниками ТОВ«Машстройсервис» є Галина та Ігор Воробйови. Керівником з 3 лютого 2016 також є Ігор Воробйов. Підписантом вказана Валентина Федосєєва.
Директором є Михайло Гревцев.

Ця фірма планує залучити для виконання робіт відразу чотирьох субпідрядників.

Після підписання договору була зменшена сума через зміну об’єму робіт.

Зокрема, ТОВ «Вентто», ПП «Поло-Інвестбуд» (записане на Юрія Салабаєва), ТОВ «Фасадспецстрой» Дмитра Бабака та ПП «Гермес-С» Ігора Редько.

Остання фірма використовувала ту саму адресу, що й «Машстройсервіс».

Нагадаємо, що Дзержинський районний суд міста Харкова визнав винним колишнього директора ТОВ «Машстройсервис» Валерія Воробйова у привласненні коштів харківського місцевого бюджету у розмірі 46 тис грн. під час реконструкції шкільних спортмайданчиків і засудив його до 2 років умовно та штрафу в 4250 грн.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

«ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» ЗАМОВИВ РЕМОНТ ОГОРОЖ ПІДСТАНЦІЙ НА 650 ТИСЯЧ ПО СЕКРЕТНИМ ЦІНАМ

АК «Харківобленерго» уклало угоду з ТОВ «Євроенергохолдінг» щодо проведення ремонтних робіт загальною вартістю 648 ...

НА ХАРКІВЩИНІ ІНТЕРНАТ ЗАМОВИВ МАСЛО ПО ЦІНІ СПРЕДА

КЗ «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр» уклав угоду з ФОП Яворовська Ірина Юріївна щодо постачання масла ...

БРАТ НОВОГО ЗАСТУПНИКА СВІТЛИЧНОЇ СКАКУНА МАЄ БІЗНЕС-ЗВ’ЯЗКИ З КОЛИШНІМ ЗАСТУПНИКОМ ДОБКІНА – ХОМОЮ

Новим заступником голови Харківської облдержадміністрації з питань оборони та мобілізаційної підготовки, забезпечення законності, правопорядку, ...

ОДИН РАЙОН ХАРКОВА НА СВЯТКУВАННЯ «МАРСЛЕНИЦЫ» ВИТРАТИВ МАЙЖЕ 150 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ. ДОГОВОРИ УКЛАЛИ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ

Відділ культури по Індустріальному району Департаменту культури Харківської міськради 28 лютого уклав три угоди ...

СЛІДЧІ ПІДОЗРЮЮТЬ СКАНДАЛЬНО ВІДОМОГО КОЛИШНЬОГО ДИРЕКТОРА ЖИЛКОМСЕРВІСУ ЯКОВЛЄВА У ПЕРЕПЛАТІ 23 МІЛЬЙОНІВ ЗА СОФТ “ПРОЗОРОГО ОФІСУ”

У Харкові вимальовується традиція – якщо, керівник комунального підприємства Олександр Яковлєв – значить це ...

НОВИЙ ГОЛОВА ДЕРГАЧІВСЬКОЇ РДА ВКАЗАВ В ДЕКЛАРАЦІЇ 300 ТИС. ДОЛАРІВ ГОТІВКИ, АЛЕ ПРИХОВАВ ДЕ ЖИВЕ

Голова Дергачівської РДА Костянтин Жидков, який 6 червня був призначений на цю посаду, не ...