КП «Харківський метрополітен» 19 травня уклало угоду з ТОВ «Благоспецбуд+» щодо робіт з капітального ремонту покрівлі та зенітних ліхтарів в будівлі головного корпусу електродепо «Салтівське» на 4,8 млн.грн. Про це повідомляється на сайті системи електронних закупівель «ProZorro».

Так, як вартість угоди менше 5 мільйонів гривень, то аукціон не проводили.

За останні 9 місяців КП «Харківський метрополітен» роздав 9 підрядів на реконструкцію електродепо «Салтівське» на загальну суму – 16,83 млн.грн.

ТОВ «Благоспецбуд+» зареєстроване в Сковоридинівці Золочівського району на Дмитра Яковця в 2015 році, з статутним фондом 10 тис.грн.

ТОВ «Благоспецбуд+» в 2015-2016 роках отримав 10 млн.грн. на капремонт реконструкції будівлі їдальні електродепо “Салтівське”.

Телефон «Благоспецбуд+» – 0506054633 співпадає з телефоном ТОВ «Добробудстрой+». Власником та керівником ТОВ «Добробудстрой+» з травня 2017 року став Олександр Колєсніков. До цього власником та керівником був Володимир Колісник.

Володимир Колісник раніше був власником ТОВ «Лагуна С», яке в 2016 році отримало від метрополітену 4,97 млн.грн. на реконструкцію будівлі їдальні електродепо “Салтівське” під будівлю для розміщення кімнат відпочинку технічного персоналу метрополітену). Зараз власником та керівником фірми вже є Олексій Пилаєв, який зареєстрований в Краматорську Донецької області.

Також раніше телефон +380506054633 використовував ТОВ «Старсен». Власником ТОВ «Старсен» раніше був Олександр Стаматін, син нинішнього директора метрополітену Вячеслав Стаматін. До останнього часу власником ТОВ «Старсен» був Іван Кравцов, на якого Вячеслав Стаматін переписав в 2011 році ПВФ «Ника». ТОВ «Старсен отримав десятки підрядів від метрополітену на десятки мільйонів гривень, в тому числі і на реконструкцію електродепо «Салтівське».

ТОВ «Лагуна С» та ТОВ «Старсен» мають однакову адресу – вул. Академіка Павлова, 120/6. В цих фірмах керівником в різні часи була одна і та ж людина – Арам Арзуманян.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У КЕРНЕСА ВИДІЛЯТЬ 15 МІЛЬЙОНІВ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ФАСАДІВ АДМІНІСТРАЦІЙ, ХОЧА ЦІ РОБОТИ МАВ ВИКОНАТИ «ЖИТЛОБУД» ПО ІНШОМУ ДОГОВОРУ

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради ...

НА ХАРКІВЩИНІ ПРИБИРАННЯ СНІГУ ЗАМОВИЛИ ПРИВАТНИКУ, ЯКИЙ ЗАЙМАЄТЬСЯ ПОХОВАННЯМИ

Комунальне підприємство «Комунальник» уклало угоду з ФОП Буров Андрій Сергійович вартістю 115,35 тис. грн.

ПРОКУРОР ГПУ ОТРИМАВ ПОНАД МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ВІД МАТЕРІ-ПЕНСІОНЕРКИ

Прокурор Генеральної прокуратури України Євген Шаблін отримав безвідсоткову позику на суму 1,385 млн. грн.

ОДЕСЬКА СУДДЯ ОБЗАВЕЛАСЯ НОВОЮ АВТІВКОЮ ЗА МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ

Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Ніна Вербицька придбала автомобіль «Subaru Forester» 2016 року випуску.

ПРОКУРАТУРА ВІДКРИЛА ПРОВАДЖЕННЯ ЧЕРЕЗ НЕЗАКОННУ РЕКОНСТРУКЦІЮ ПАМ’ЯТНИКА АРХІТЕКТУРИ В ЦЕНТРІ ХАРКОВА, ПРО ЯКУ ПИСАВ ХАЦ

Харківська місцева прокуратура №2 розпочала кримінальне провадження за фактом умисного незаконного знищення, руйнування або ...

УЛЮБЛЕНЦІ БАБИЦЬКОЇ ОТРИМАЛИ ПІДРЯД НА РЕМОНТ ВІДДІЛЕНЬ У ЛІКАРНІ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ

КЗОЗ «Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф.О.І. Мещанінова» 13 ...