Департамент капітального будівництва Харківського облдержадміністрації уклала угоду з ТОВ «Індіго груп» щодо ремонту покрівлі вартістю 1,45 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договорів та проведення аукціонів, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Підрядник має виконати капітальний ремонт покрівлі хірургічного відділення корпусу № 1 комунального некомерційного підприємства “Обласний центр онкології” по вул. Лісопарківська, 4 в м. Харкові.

Мова йде про ремонт 1400 кв. м. м’якої покрівлі. Вартість ремонту 1 кв.м. складає 1041 грн. за 1 кв.м. Цікаво, що це ввдвічі дорожче за ринкові ціни. Середня вартість подібних робіт у Харкові складає 500-550 грн. за 1 кв.м.

Також вварто відзначити, що Департамент вирішив провести аукціон, хоча очікувана вартість була менш ніж 1.5 млн, грн. Проте умови були виписані так, що прийняти участь у аукціоні було проблематично.

Замовником вимагалось надання у складі тендерної пропозиції копії інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб. Дата видачі довідки має бути не раніше ніж за 30 календарних днів до дати аукціону). Дана довідка видається від трьох днів, а документи потрібно подати протягом 5-ти днів. Тож, окрім, ТОВ «Індіго Груп» ніхто не прийшов на торги.

ТОВ «Індіго груп» належить Павлу Бабенко й Віталію Говорухі.

Нагадаємо, що Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації уклав декілька угод з ТОВ «Індіго Груп» щодо капітальних ремонтів у закладах охорони загальною вартістю 58,46 млн. грн.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

НАЧАЛЬНИК РОЗПОДІЛЬНИКА ДЛЯ ДІТЕЙ ОБЛУПРАВЛІННЯ НАЦПОЛІЦІЇ ПРИДБАЛА НОВЕНЬКИЙ LAND CRUISER ВАРТІСТЮ 40 РІЧНИХ ЇЇ ЗАРПЛАТ

Начальник приймальника-розподільника для дітей Головного управління національної поліції в Харківській області Ірина Даниліна придбала ...

У ХАРКОВІ НА РЕМОНТ ОДНОГО ПЕРЕХОДУ З МЕТРО ВИТРАТЯТЬ МАЙЖЕ 800 ТИСЯЧ

Комунальне підприємство «Підземне місто» уклало угоду з ТОВ «Тетра-Стиль» щодо проведення ремонтних робіт вартістю ...

В ХАРКІВСЬКУ ШКОЛУ ПРИДБАЮТЬ ОЛИВКОВУ ОЛІЮ ДОРОЖЧЕ НІЖ ЇЇ КУПУЄ «ЕНЕРГОАТОМ» ТА ОЛІМПІЙСЬКОГО ЦЕНТРУ «КОНЧА-ЗАСПА»

КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс №8» Харківської обласної ради уклав угоду з ФО-П Осипчук ...

В ХАРКОВІ БЕЗ ТЕНДЕРУ ПІДРЯД ОТРИМАЛА ФІРМА, ВЛАСНИКИ ЯКОЇ ПЕРЕРАХУВАЛИ КЕРНЕСУ 11 МІЛЬЙОНІВ

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 27 жовтня уклало угоду з ТОВ «ДБК ...

ХАЦ ВИГРАВ СПРАВУ У ХАРКІВСЬКОГО МЕТРОПОЛІТЕНУ

Харківський окружний адміністративний суд 19 березня 2018 року задовольнив позов ГО «Харківський антикорупційний центр» ...