Дружина директора комунального підприємства «Харківводоканал» та депутата Харківської облради Віталія Панова, Анжела Панова в квітні 2016 року придбала Mersedes-Benz GLE 400 4 MATIC 2016 року випуску за 2,2 мільйона гривень. Про це повідомляється в електронній декларації Віталія Панова за 2016 рік.


Віталій Панов має готівкою 202 тисячі доларів та 300 тис.грн. Анжела Панова має готівкою трішки менше – 105 тисяч доларів та 72 тис.грн. Також на банківських рахунках Анжели Панової знаходиться 1,5 тисячі доларів, на банківських рахунках Віталія Панова – 312 євро, 6 тис.грн. та 197 доларів.

Віталій Панов має право користування котеджним будинком з лазнею площею 246,2 кв.м. та земельною ділянкою площею 0,8 га в елітному котеджному селищі Бугаївка Вовчанського району (раніше село Революційне). Земля та будинок записані на Ганну Адаменко.

Також Віталій та Анжела Панови, їх діти, мають право користування 4-х кімнатною квартирою у Харкові за адресою Сумська, 73 площею 173 кв.м., яка записана на Олену Грубіян.

Крім цього Анжела Панова разом з Ганною Адаменко має у власності квартиру у Харкові площею 46 кв.м.

Віталій Панов має у власності колекцію елітних годинників, яка складається з 3 годинників Jaquet Droz (два сталевих та один золотий) та одного годинника Girard Perregaux. Анжела Панова має у власності наручний сталевий годинник Jorg Hysek, шуба з хутра соболя коричневого кольору та багато ювелірних виробів.

Віталій Панов в 2016 році заробив 226 тис.грн. Анжела Панова в 2016 році заробила 47 тис.грн., отримала 150 тис.грн. доходу від зайняття підприємницькою діяльністю та 149,5 тис.грн. від відчуження автівки.

Анжела Панова до недавнього часу працювала головним спеціалістом відділу із загальних юридичних питань Управління правового забезпечення, природокористування та земельних відносин виконавчого апарату Харківської обласної ради.

Трудову діяльність Віталій Панов розпочав старшим піонерським вожатим, інструктором Дзержинського райвиконкому, у 2003-2005 рр. працював в Вовчанської райдержадміністрації. У 2006 – 2010 рр. був головою Вовчанської райради. У 2010-2012 рр. Віталій Панов очолював Вовчанську районну державну адміністрацію.

У 2012-2013 рр. працював директором Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації. У 2013-2014 рр. обіймав посаду начальника Державної інспекції сільського господарства в Харківській області. З 2014 року по листопад 2015 року працював на посаді заступника Генерального директора із стратегічного розвитку КП «Харківводоканал». З листопада 2015 року – генеральний директор КП «Харківводоканал».

Нагадаємо, що КП “Харківводоканал” постійно переплачує на закупівлях товарів, послуг, робіт. Наприклад,.в березні КП уклало угоду щодо поставки 4 бензинових віброплит VS-244 по 47,66 тис.гривень. В той час, як у Харкові на сьогоднішній день можна придбати подібні віброплити за 26 тисяч гривень з ПДВ або по 21 тисяч гривень без ПДВ.

Також КП “Харківводоканал”
продовжує купувати електроніку по завищеним цінам.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ХНУ ІМ КАРАЗІНА ЗАПЛАТИТЬ ЗА ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ФІРМІ СТВОРЕНІЙ МІСЯЦЬ ТОМУ

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна 13 лютого уклав угоду з ТОВ «НДІ «Екосфера» ...

ДЕПАРТАМЕНТ НЕХОРОШКОВА ПЛАНУЄ ЗАКУПИТИ У ДЕПУТАТА МІСЬКРАДИ УРНИ ЗА ЗАВИЩЕНИМИ ЦІНАМИ, ВІДКИНУВШИ БЕЗ ПРИЧИН ДЕШЕВШУ ПРОПОЗИЦІЮ.

Департамент житлового господарства Харківської міської ради 13 червня повідомив про акцепт ТОВ «СБ Рембудсервіс» ...

PANAMA_PAPERS: СОТНІ МІЛЬЙОНІВ НА ХАРКІВСЬКІ ДОРОГИ ТА ОТОЧЕННЯ ДМИТРА МЄДВЄДЄВА

83,94% харківського ТОВ «Паркинг +», яке за останні 8 років одержало з міського бюджету ...

НАРДЕП КОТВІЦЬКИЙ ЗБАГАТИВСЯ ЩЕ НА 10,5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЗА РАХУНОК ГАЗОВОГО БІЗНЕСУ

4 жовтня народний депутат України від фракції «Народний фронт» Ігор Котвіцький задекларував ще 10,5 ...

ДЕПУТАТКА КЕРНЕСА ПРИДБАЛА БУДИНОК, ВАРТІСТЬ ЯКОГО В 100 РАЗІВ ПЕРЕВИЩУЄ ЇЇ РІЧНИХ ДОХІД

Депутат Харківської міськради від партії «Відродженння» Світлана Андрєєва у 2015 році придбала садовий будинок ...

АМКУ ЧЕРЕЗ РІК ОШТРАФУВАЛО ФІРМИ, ЯКІ ПИЛЯЛИ ТЕНДЕРИ

Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Констракшн груп інтернешнл» и ТОВ ...