Підготовче засідання по справі директора комунального підприємства «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», депутата міськради від фракції «Відродження» Семена Сироти, якого звинувачуюють у зловживанні службовим становищем та заволодінні коштами підприємства, не можуть провести вже майже півроку.

У червні 2016 року прокуратура Харківської області оголосила підозру депутату Харківської міськради від фракції «Відродження», директору КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Семену Сироті за розтрату бюджетних коштів та службове підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України) при закупівлі спецавтомобілів для прибирання міста.

Як писав «Харківський антикорупційний центр», договір вартістю 5,12 млн. грн. з приватною фірмою був укладений, бюджетні кошти перераховані, однак придбані автівки замовнику так і не надійшли.

Після того, як ситуацією на підприємстві зацікавилася прокуратура та почала розслідування, підприємство закупило автомобілі, що уже були у вжитку та не відповідали умовам договору. Поставлені автівки виявилися переобладнаними та з чималим пробігом. Хоча бізнесмени мали передати комунальникам п’ять нових спецавтомобілів збільшеної довжини з двухрядною кабіною ГАЗ -330232ПО, гідравлічний автопідіймач та два вантажнопасажирські спецавтомобілі.

У серпні 2016 року обвинувальний акт у відношенні Сироти та представників ТОВ ТВП «Астек» був направлений до суду.
Суддя Московського райсуду міста Харкова Олена Сугачова призначила засідання 29 листопада 2016 року, але воно до цих пір не відбулося, а постійно переносилося.

Останній перенос відбувся 4 квітня через те, що суддя Сугачова знаходилася у нарадчій кімнаті.

Наступна спроба відбудеться 11 квітня.

 

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ХАРКІВСЬКИЙ МЕДУНІВЕРСИТЕТ ВИТРАТИТЬ БЕЗ КОНКУРСУ 1,5 МІЛЬЙОНА НА РЕМОНТ СХОДІВ

Харківський національний медичний університет 15 травня уклав угоду з ТОВ «Будівельник» щодо проведення ремонтних ...

ХАРКІВСЬКИЙ ЗООПАРК ЗАМОВИВ 16 ПРОЕКТІВ ЩОДО РЕКОНСТРУКЦІЮ МАЙЖЕ НА 5 МЛН. ГРН.

КО «Харківський зоологічний парк» уклав у листопаді-грудні вже 16 угод щодо розробки проектів для ...

МЕТРОПОЛІТЕН ПЕРЕРАХУЄ ФАВОРИТУ З ОТОЧЕННЯ МУСЄЄВА 200 ТИСЯЧ ЗА ТЕХНІЧНУ ДІАГНОСТИКУ ПОЇЗДІВ

КП “Харківський метрополітен” 27 січня уклало угоду зі своїм головним фаворитом, ТОВ “Ваго-рев”, щодо ...

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНЖЕКА ЗАКУПЛЯЄ ПРЕСТИЖНІ ІНОМАРКИ, ЯКИМИ В ТОМУ ЧИСЛІ БЕЗОПЛАТНО КОРИСТУЄТЬСЯ РЕКТОР ІНЖЕКА ВОЛОДИМИР ПОНОМАРЕНКО

Володимир Степанович Пономаренко, ректор Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця полюбляє проводити свій ...