КЗОЗ «Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф.О. І. Мещанінова» уклала угоду з ТОВ «Добробудъ» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 3,69 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».


Планується, що підрядник виконає капітальний ремонт відділення політравми, встановлення відбійників у відділеннях політравми та анестезіології на 12 ліжок для інтенсивної терапії хворих зі сполученою травмою в корпусі №1 лікарні невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова.

Варто відзначити, що тендерний комітет відхилив дві більш дешевших пропозицій.

Зокрема, ТОВ «Атлантіс Схід Компані» пропонувало виконати ці роботи за 2,57 млн. грн. Однак. Члени тендерного комітету знайшли, що банківська гарантія не відповідає вимогам. 

Директором підприємства є Олег Бровченко, засновником – Василь Калашников.

Також була відхилена пропозиція ТОВ «Колорит-Строй» вартістю 3,60 млн. грн. Ця фірма записана на Олену Самсон та Володимира Яковенко.

ТОВ «Добробудъ» записана на Анатолія Кнігіна, директором є Юрій Козьміних. Раніше серед засновників цієї фірми був Антон Афанасьєв, Олег Меть, Олександр Лепетило та Сергій Рудика.

Ця фірма є монополістом на ремонти у Департаменту культури Харківської міськради.

Крім того, в останній час ця фірма почала вигравати тендери на ремонт медичних закладів міста Харкова, зокрема, лікарень.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

УЛЮБЛЕНІ ДОРОЖНИКИ КЕРНЕСА ОТРИМАЛИ ЩЕ МАЙЖЕ 150 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТ МОСКОВСЬКОГО ПРОСПЕКТУ

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклав ...

УКРАЇНСЬКИЙ НАРДЕП ПРИДБАВ ЗАБУДОВАНУ ЗЕМЛЮ У НІМЕЧЧИНІ ЗА 22 МІЛЬЙОНИ

Народний депутат України від «Блоку Петра Порошенко» Борислав Розенблат придбав забудовану земельну ділянку,яка була ...

ФАВОРИТИ МЕРІЇ ОТРИМАЛИ ЧЕРГОВИЙ МІЛЬЙОН НА РЕМОНТ ЛІКАРНІ

КЗОЗ «Харківська міська клінічна лікарня №13» 2 вересня уклало угоду з ТОВ «Добробудь» щодо ...

ПОДРОБИЦІ КОРУПЦІЙНОГО СКАНДАЛУ У ЛОЗІВСЬКІЙ РДА

Фірми, до яких має відношення син заступника Лозівської РДА Андрія Шевченко, отримали від райдержадміністрації ...