Одна з двох підозрюваних у справі безкоштовної роздачі землі за «кооперативною» схемою 46-річна Лариса Щербина користується коштовною іномаркою Nissan Qashkai 2015 року випуску за 762 тисячі гривень, яка належить Оксані Щербині. Про це стало відомо з декларації Лариси Щербини за 2016 рік.


Оксана Щербина є родичкою Лариси і немає власного бізнесу та немає часток в підприємствах, але змогла собі дозволити придбати досить коштовну автівку.

Крім цього Лариса Щербина має право користування квартирою у Харкові площею 45,9 кв.м., яка належить брату Щербини, Олександру.

В 2016 році Лариса Щербина заробила 153 тис.гривень, а також продала автівку за 100 тис.гривень.

В 2015 році Лариса Щербина заробила 44,6 тис.грн.

Нагадаємо, прокуратура Харківської області підозрює Ларису Щербину в тому, що у лютому 2010 року чиновниця зареєструвала обслуговуючий кооператив як житлово-будівельний, «закривши очі» на повну відсутність підстав для такої реєстрації, оскільки мала попередню домовленість з його засновниками.

https://www.facebook.com/anticor.kharkiv/posts/1880680588874825:0

Наслідком цих злочинних дій стало незаконне виділення міською радою «псевдоЖБК» безоплатно 1 га землі у Харкові. Вартість виділеної ділянки складає понад 2,2 млн.грн.

Лариса Щербина займає посаду заступника директора Департаменту – начальник управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

 

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ПРИВАТНУ ФІРМУ ПІДОЗРЮЮТЬ У ВИВЕДЕННІ КОШТІВ НАПРАВЛЕНИХ НА МОДЕРНИЗАЦІЮ ПІДСТАНЦІЙ ХАРКІВОБЛЕНЕРГО ЗА ЧАСІВ ЯНУКОВИЧА

Харківські правоохоронці підозрюють службових осіб ТОВ «ПСК Енергобуд» у зговорі з керівництвом АК «Харківобленерго» ...

ГОЛОВА РДА НА ХАРКІВЩИНІ «ЗАБУВ» У ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО СВІЙ БУДИНОК ПЛОЩЕЮ В 367 «КВАДРАТІВ»

Голова Красноградської РДА Євген Третяков не вказав у декларації новий житловий будинок площею 367,4 ...

В ХАРКОВІ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИРУБАТИ ДЕРЕВА В 2 РАЗИ ДОРОЖЧЕ, НІЖ ПО УКРАЇНІ.

Харківський антикорупційний центр публікував про повідомлення Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо акцепту ...

ХАРКІВСЬКІ ПРАВООХОРОНЦІ ПІДОЗРЮЮТЬ КЕРІВНИЦТВО МЕТРОПОЛІТЕНУ У ЗЛОВЖИВАННЯХ НА ТЕНДЕРІ З ОХОРОНИ МЕТРО

Харківські правоохоронці підозрюють службових осіб КП «Харківський метрополітен» у зловживання службовим становищем під час ...

ПРОКУРОР ГПУ ОТРИМАВ ПОНАД МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ВІД МАТЕРІ-ПЕНСІОНЕРКИ

Прокурор Генеральної прокуратури України Євген Шаблін отримав безвідсоткову позику на суму 1,385 млн. грн.

У ХАРКОВІ ВІДКРИЛИ СПРАВУ ЧЕРЕЗ РЕМОНТ ДОРОГИ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РИНКУ

Харківські правоохоронці підозрюють зловживання службовим становищем співробітників КП «Шляхрембуд» під час проведення ремонту вул. ...